#DátumDeňČasProgram skúškyOznamy
1.01.07.2020streda16:00 - 22:30
  • Čas: streda, 1.7.2020 od 16.00 h do záverečnej (cca 22.00-23.00 h)
  • Miesto: vonkajšia terasa Basketklubu pri športovej hale v Spišskej Novej Vsi - máme rezervované stoly pre cca 30-35 osôb (terasa je krytá, takže zvládneme aj nepriaznivé počasie).
  • Pitie: nealko, káva, čaj, pivo a víno budeme kupovať v bufete, tvrdý alkohol (vodka, Metaxa, slivovica, whisky a iné) donesú Murkovci a máme ho povolený konzumovať ako vlastný nápoj.
  • Jedlo: podávajú tam pečenú klobásu, pizzu, zemiakové placky a iné dobroty - budeme si kupovať, takže hladní nebudeme.
  • Hudba: treba doniesť hudobné nástroje, pretože to bude spojené aj s "hudobnou produkciou", s ktorou sa na akcii počíta - husle (Farkaš, Gubka), gitara (Farkaš, Lorko, Cako), kontrabas (Jacko), viola (Puškášová), djembe (Gubka), ústne harmoniky (Lorko).
A nezabudnite si obliecť tričko CHORUS IGLOVIA!
2.23.06.2020utorok16:35 - 18:30312, 20; 20, 34
3.16.06.2020utorok16:30 - 18:25312; 20; 34
4.09.06.2020utorok16:30 - 18:30312; 20
5.25.02.2020utorok16:35 - 18:25127; 34
6.18.02.2020utorok16:30 - 18:25

Výročná členská schôdza

  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Správa o činnosti OZCHI za rok 2019
  5. Správa o hospodárení za rok 2019
  6. Správa revíznej komisie za rok 2019
  7. Návrh rozpočtu na rok 2020
  8. Návrh plánu práce na rok 2020
  9. Diskusia
  10. Záver



103
7.15.02.2020sobota09:15 - 12:45155; 283; 249
8.14.02.2020piatok16:30 - 18:30155; 267, 280
9.11.02.2020utorok16:30 - 18:30127; 103
10.04.02.2020utorok16:25 - 18:2020, 103; 151, 333, 332
11.28.01.2020utorok16:30 - 18:3020; 333, 332, 103
12.21.01.2020utorok16:30 - 18:3520, 333; 332
13.18.01.2020sobota09:20 - 13:00151; 103; 127, 333
14.17.01.2020piatok16:30 - 18:35151; 103
15.14.01.2020utorok16:35 - 18:25151; 20
16.06.01.2020pondelok11:00 - 11:50

Bazilika Sv. Jakuba, Levoča

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Psalm XXV (Grzegorz Miśkiewicz)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • ~
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • ~
  • Posvätná noc (úprava: J.L.)
  • Teší sa zem i nebesá (úprava: M.K.)
  • ~
  • Zmes vianočných kolied:
    Co še stalo pri Betľeme (úprava: Zdenko Mikula)
    Kedi jasna hvizda (šarišská)
    Dobri pastir še narodzil (zemplínska)
    Narodzil še nam (zemplínska)
    Z tamtej strani jarka (úprava: Marta Nováková)
  • White Christmas (Irving Berlin)
  • ~ ~ ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
17.21.12.2019sobota16:00 - 21:00

Tichá noc 2019, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Psalm XXV (Grzegorz Miśkiewicz)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • ~
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • ~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • ~ ~ ~ ~
  • Posvätná noc (úprava: J.L.)
  • Teší sa zem i nebesá (úprava: M.K.)
  • ~
  • Shalom aleichem (Gil Aldemá)
  • Jerušalajim šel zahav (Naomi Shemer)
  • ~
  • Zmes vianočných kolied:
    Co še stalo pri Betľeme (úprava: Zdenko Mikula)
    Kedi jasna hvizda (šarišská)
    Dobri pastir še narodzil (zemplínska)
    Narodzil še nam (zemplínska)
    Z tamtej strani jarka (úprava: Marta Nováková)
  • White Christmas (Irving Berlin)
  • ~ ~ ~
  • Izrasla e trepetlika (Petko Stainov)
18.19.12.2019štvrtok16:05 - 19:00296b; 312, 328, 132, 317; 318, 35c, 323; 8; 329, 330; 326, 325; 193, 137, 138, 136, 298, 216; 331
19.17.12.2019utorok16:30 - 18:30331, 323, 325, 326, 216; 193, 137, 138, 136, 298, 329, 330, 35c
20.10.12.2019utorok16:35 - 18:25132, 323, 329, 330; 193, 137, 138, 136, 298, 40
21.07.12.2019sobota09:15 - 13:10296b, 312, 328, 132; 318, 35c, 323; 329, 330, 326, 325; 193, 137, 138, 136, 298, 216, 331
22.06.12.2019piatok16:30 - 18:50323, 330, 329; 323, 193, 137, 138, 136, 298, 237, 318
23.05.12.2019štvrtok17:00 - 18:10

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves

  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Šalom aleichem (Anonymus)
  • Jerušalajim šel zahav (Anonymus)
  • Nieście chwale mocarze (Mikolaj Gomólka)
  • Žalm XXV (Gregorz Miśkiewicz)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
24.03.12.2019utorok16:35 - 18:25296b, 331, 312, 326, 325, 237, 328, 132, 317; 193, 137, 138, 136, 298
25.26.11.2019utorok16:35 - 18:30296b, 40, 229, 330; 193, 137, 138, 136, 298, 331
26.19.11.2019utorok16:25 - 18:30237, 328; 296b, 216, 331
27.16.11.2019sobota09:10 - 13:30312, 132; 317, 318, 35c, 323; 328, 329, 330, 326, 325; 193, 137, 136, 138, 298
28.15.11.2019piatok16:30 - 18:40296b; 216; 216, 331
29.12.11.2019utorok16:30 - 18:25234, 216; 216, 193, 137, 138, 136, 298, 330, 329
30.05.11.2019utorok16:30 - 18:30216, 331; 331, 324
31.29.10.2019utorok16:30 - 18:20216; 216, 331
32.26.10.2019sobota09:00 - 16:00326, 325; 328, 296b; 193, 137, 138, 136, 298; 324, 20; 151
33.25.10.2019piatok16:00 - 19:00193, 136, 137, 136, 329, 330, 20
34.22.10.2019utorok16:35 - 18:350, 296b, 138; 298, 324
35.15.10.2019utorok16:35 - 18:35329, 330; 193, 137
36.08.10.2019utorok17:00 - 18:40329, 330; 193
37.05.10.2019sobota12:15 - 12:30

"Viva il canto", Spišská Nová Ves

  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
38.01.10.2019utorok16:40 - 18:25323, 35c; 317, 132, 312
39.24.09.2019utorok16:30 - 18:30312, 317; 317, 35c, 132, 323
40.21.09.2019sobota09:10 - 12:10132; 132, 35c; 317, 323, 312, 35c
41.20.09.2019piatok16:30 - 18:35323; 317, 35c
42.17.09.2019utorok16:30 - 18:30312, 317, 132
43.10.09.2019utorok16:30 - 18:30317; 317, 35c
44.07.09.2019sobota10:00 - 11:15

"Cantiamo insieme", Michalovce

  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)

06.15 – 06.30 pristavenie autobusu a odchod od Zimného štadióna pri ČS Shell.
06.30 – 06.55 cesta SNV - Spišské Vlachy
06.55 – 08.40 cesta Spišské Vlachy – Michalovce
08.40 – 08.45 Presun peši do Zemplínskeho Osvetového Strediska
08.45 – 09.45 Priestorové a zvukové skúšky pre všetky zbory
10.00 – 11.15 Súťažná prehliadka
11.15 – 11.30 presun na obed – Reštaurácia Bažant ul. Štefánikova
11.30 – 12.45 obed a rozborový seminár
13.00 – 13.15 Vyhodnotenie a spoločný záver
13.30 – 15.15 cesta Michalovce - Spišské Vlachy
15.15 – 15.45 cesta Spišské Vlachy – SNV


45.03.09.2019utorok16:30 - 18:25312, 132; 35c, 317, 323
46.27.08.2019utorok16:30 - 18:30132, 317, 312, 323, 151
47.24.08.2019sobota09:00 - 12:30132, 35c, 323, 151
48.23.08.2019piatok16:00 - 19:00132, 323
49.06.07.2019sobota21:00 - 22:00

pouličné vystúpenie pri kostole sv. Matky, Preveza

  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
50.06.07.2019sobota19:30 - 20:45

Námestie v strede mesta Preveza

  • Prídi Ty šuhajko (Vilam Figuš Bystrý)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
51.06.07.2019sobota19:00 - 19:20

Choral Festival of Preveza 2019

  • Otče náš (starosloviensky)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
Utorok 02.07.2019

17.45 - 18.00 pristavenie autobusu a odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
18.00 – 18.30 cesta SNV - Spišské Vlachy (Rendošová, Sokolská, Farkaš)
18.30 – 24.00 cesta Spišské Vlachy - Prešov – Miskolc - Kecskemét


Streda 03.07.2019

24.00 – 07.30 cesta Kecskemét - Niš (Srbsko)
07.30 – 16.30 prestávka 9 hodín v Niši - historické mesto v Srbsku
16.30 – 19.00 cesta Niš - Veles (severné Macedónsko)
19.00 – 24.00 ubytovanie v meste Veles v Gardenia Hotel Spa


Štvrtok 04.07.2019

06.30 – 07.30 raňajky v Gardenia Hotel Spa a odchod do Kanali (Grécko)
07.30 – 13.00 cesta s prestávkami do Kanali (Grécko)
13.00 – 14.00 ubytovanie v Kanali - Apartements ELENA (Grécko) cca 12 km od Prevezy
14.00 – 18.30 osobné voľno a zoznámenie sa s prostredím (obed si rieši každý sám)
18.30 – 18.45 príprava na odchod autobusom do Prevezy na pochod a otvárací ceremoniál
18.45 – 19.30 cesta do Prevezy a zoznámenie sa s prostredím (autobus je zaparkovaný v Preveze)
19.30 – 20.30 Nováková a Murko majú 1. oficiálny meeting s porotou a organizátormi
- ostatní majú lokálne voľno a prípravu na festivalový pochod stredom mesta Preveza (v tričkách CHORUS IGLOVIA!!)
20.30 – 21.30 festivalový pochod stredom mesta Preveza - všetky zbory, treba mať vlajky SR
21.30 – 23.30 Otvárací ceremoniál a úvodný festivalový koncert (CHORUS IGLOVIA tu nespieva!)
23.30 – 24.00 cesta autobusom z Prevezy do Kanali a spánok


Piatok 05.07.2019

08.00 – 09.00 raňajky v mieste ubytovania v apartmánoch ELENA v Kanali a príprava na výlet
09.00 – 15.00 spoločný výlet autobusom pláž Vrachos a potom rieka Acheron (raft, resp. jazda na koni), vrátane obeda
15.00 – 16.00 osobné voľno
16.00 – 17.30 skúška zboru
17.30 – 20.00 osobné voľno (večeru si rieši každý sám)
20.00 – 20.30 cesta autobusom do Prevezy
20.30 – 21.00 Kostol sv. Charalambosa
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
21.00 – 21.30 cesta autobusom do Kanali
21.30 – 24.00 osobné voľno


Sobota 06.07.2019 - v tento deň sme celý čas SPOLU, lebo je súťažný koncert!!!!

08.00 – 09.00 raňajky v mieste ubytovania v apartmánoch ELENA v Kanali
09.00 – 11.00 skúška zboru v mieste ubytovania
11.00 – 12.00 osobné voľno - ale nie k moru!!! a príprava na krátky výlet a súťaž (berieme si všetky veci, resp. oblečenie na súťaž a pouličné vystúpenie)
12.00 – 16.00 cesta autobusom na krátky výlet (trasa a náplň bude oznámená), vrátane obeda
16.00 – 17.00 príjazd autobusom do Prevezy a presun na hlasovú skúšku
17.00 – 17.10 príprava na hlasovú skúšku - Kultúrne centrum sv. Metropolis - Preveza
17.10 – 17.20 hlasová skúška - Kultúrne centrum sv. Metropolis - Preveza (teba dodržať čas!!!)
17.20 – 18.00 voľno a čas na jedlo (večera bude zabezpečená!?!)
18.00 – 19.00 rozcvička pred súťažou - pred miestnosťou - Kultúrne centrum sv. Metropolis - Preveza
19.00 – 19.20 súťažný koncert - Kultúrne centrum sv. Metropolis - Preveza (teba dodržať čas!!!)
  • Otče náš (starosloviensky)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
19.20 – 19.30 presun na pouličné vystúpenie
19.30 – 20.45 Námestie v strede mesta
  • Prídi Ty šuhajko (Vilam Figuš Bystrý)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
20.45 – 21.00 presun ku kostolu sv. Matky
21.00 – 22.00 pouličné vystúpenie pri kostole sv. Matky
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
22.00 – 22.30 cesta autobusom do Prevezy
22.30 – 24.00 osobné voľno


Nedeľa 07.07.2019

08.00 – 09.00 raňajky v mieste ubytovania v apartmánoch ELENA v Kanali a príprava na výlet
09.00 – 09.30 zbalenie si všetkých vecí a naloženie do autobusu - opustenie apartmánov - od tohto času budeme mať veci v autobuse! (Jeden apartmán bude k dispozícii!)
09.30 – 15.00 11 ľudí ide na výlet na more (delfíny), ďalší na výlet do Pargy - všetko vrátane obeda, ostatní majú osobné voľno
-Nováková a Murko majú stretnutie s porotou a organizátormi a spoločný obed
15.00 – 19.30 osobné voľno v mieste ubytovania v Kanali (večeru si rieši každý sám)
19.30 – 20.30 presun autobusom do NIKOPOLISU (Odium Ancient)
20.30 – 21.30 úvodný koncert Záverečného ceremoniálu
21.30 – 22.30 vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien v rámci Záverečného ceremoniálu
22.30 – 23.30 Vystúpenie zborov - laureátov jednotlivých kategórií v rámci Záverečného ceremoniálu
23.30 – 24.00 príprava a odchod do Thessaloník


Pondelok 08.07.2019

00.00 – 04.30 cesta Preveza - Thessaloniky
04.30 – 21.00 osobné voľno v Thessalonikách - prestávka 16,5 hodín - autobus stojí na parkovisku!
21.00 – 24.00 cesta Thessaloniky - Belehrad


Utorok 09.07.2019

00.00 – 06.00 cesta Thessaloniky - Belehrad
06.00 – 15.00 prestávka 9 hodín v Belehrade - hlavné mesto Srbska
15.00 – 24.00 cesta Belehrad - Prešov - Spišské Vlachy - Spišská Nová Ves


Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / jedlo a pitie - cestujeme dlho, objednané sú iba raňajky, časť stravy si budeme riešiť individuálne.
  2. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  3. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať
  4. / Grécko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ. Tento stačí aj do Maďarska, Srbska a Macedónska.
  5. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierna sukňa, čierne tielko s oválnym výstrihom a širšími ramienkami, bledý kabátik, notové tričká, notovú šatku, čierne topánky
    - muži – smoking, bielu košeľu, čierny motýlik (bude nový!), čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, čiernu košeľu a kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - NOTY a OBALY NA NOTY - aj keď repertoár je potrebné vedieť spamäti!
  6. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  7. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  8. / spať sa bude po ceste tam v Gardenia hotel Spa v severomacedónskom meste Veles a potom v apartmánoch ELENA v gréckom meste Kanali (cca 15 km od Prevezy), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  9. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  10. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj repelenty proti komárom, krémy na opaľovanie a pokrývku hlavy
  11. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach.
  12. / mena v Srbsku srbský dinár, pričom 1 EUR = cca 118 SRD, mena v Macedónsku je macedónsky denár, pričom 1 EUR = cca 61,5 MKD, ale všade sa dá platiť EUR-om.
  13. / Návrat domov je plánovaný v utorok 9.7.2016 v noci okolo 24.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
52.05.07.2019piatok20:30 - 21:00

"Kostol sv. Charalambosa", Preveza

  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
53.25.06.2019utorok16:30 - 18:40182, 198; 198, 312, 132, 182, 234b, 197c, 317
54.22.06.2019sobota09:15 - 11:00198, 182; 198, 312, 132, 182, 234b, 197c, 317; 54, 166, 323, 275, 234a, 35c, 300
55.21.06.2019piatok16:30 - 18:30317, 197c, 23b, 182; 182, 132, 312, 198
56.18.06.2019utorok16:45 - 18:20198, 182; 197c, 132
57.14.06.2019piatok14:45 - 23:59

"Cantate Deo 2019", Rzeszów

  • Psalm XXV (Grzegorz Miśkiewicz)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
Piatok 14.06.2019

14.45 – 15.00 pristavenie autobusu a odchod od Zimného štadióna pri ČS Shell.
15.00 – 15.30 cesta SNV - Spišské Vlachy
15.30 – 15.45 Spišské Vlachy a nástup 5 členov (Dragošeková, Rendošová, Sokolská, Farkaš, Gubka)
15.45 – 16.30 cesta Spišské Vlachy – Prešov (nástup Lukačovský)
16.30 – 18.30 cesta Prešov - Wiśniowa
18.30 – 19.00 ubytovanie vo Wiśniowa-Zespole parkowom
19.00 – 20.00 večera
20.00 – 21.00 skúška zboru v mieste ubytovania
21.00 – 24.00 voľno


Sobota 15.06.2019

07.30 – 08.30 raňajky v mieste ubytovania a príprava na skúšku
08.30 – 09.45 skúška zboru v mieste ubytovania
09.45 – 10.00 príprava na odchod do Rzeszówa (prezliekame sa do zborového a tak nastúpime do autobusu a civilné šaty si berieme so sebou)
10.00 – 11.00 cesta Zespol parkowy-Rzeszów WDK
11.00 – 11.15 zloženie si všetkých vecí v Dome kultúry (WDK), kde máme šatňu
11.15 – 11.30 presun peši do Farského kostola na festival (cca 300 m)
11.55 – 12.10 Súťažný festival CANTATE DEO vo Farskom kostole
12.10 – 13.10 návrat do WDK, prezlečenie sa do civilu a obed vo WDK
13.10 – 17.30 voľný čas v centre Rzeszówa
17.30 – 17.45 zraz všetkých vo WDK a prezlečenie sa do speváckeho odevu
17.45 – 18.00 presun peši do Farského kostola na festival (cca 300 m)
18.00 – 19.00 vyhlásenie výsledkov festivalu CANTATE DEO vo Farskom kostole (spev 1 piesne, ktorú nám vyberie porota)
19.00 – 20.00 cesta Rzeszów WDK -Wisniówa-Zespol parkowy
20.00 – 20.30 voľný čas a prezlečenie sa na spoločnú večeru
20.30 – 24.00 spoločná večera a posedenie s Podkarpackim chorom Meskim


Nedeľa 16.06.2019

08.00 – 08.30 raňajky v mieste ubytovania
08.30 – 08.45 príprava na odchod
08.45 – 10.00 odchod z ubytovania so všetkými vecami a presun na prehliadku zámku v meste Lanćut (vstupné bude hradené zo spoločných peňazí
10.00 – 15.00 prehliadka zámku a botanickej záhrady v Lanćute
15.00 – 18.00 cesta Lanćut - Spišské Vlachy
18.00 – 18.30 cesta Spišské Vlachy - Spišská Nová Ves


Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!


Pokyny na cestu:

  1. / Jedlo a pitie - cestujeme krátko, pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Treba riešiť potom jedlo a pitie v nedeľu cez deň, lebo končíme raňajkami a domov prídeme až večer.
  2. / Komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  3. / Zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte).
  4. / Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS.
  5. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať zborové tričká CHORUS IGLOVIA a zborový odev:
    - ženy – červené šaty a bledý kabátik
    - muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, bielu košeľu s dlhými rukávmi, červený motýlik (nový!)
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - NOTY a OBALY NA NOTY - aj keď repertoár je potrebné vedieť spamäti!
  6. /
  7. / Budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať.
  8. / Odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev.
  9. / Spať sa bude v krásnom prostredí Wiśniowa - zespol parkowy cca 42 km od Rzeszówa a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  10. / Môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie.
  11. / Nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate.
  12. / Treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach.
  13. / Mena v Poľsku je zlotý, pričom cca 4 zloté je 1 EUR.
  14. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 16.6.2019 večer okolo 20.00h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: +421 908 476 422

58.12.06.2019streda14:45 - 20:00

"Koncert v synagóge", Prešov

  • Shalom chaverim (Peter Hamburger)
  • Shalom aleichem (Gil Aldemá)
  • Jerušalajim šel zahav (Naomi Shemer)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • Les Champ-Elysées (Claude Poletti)
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
59.11.06.2019utorok16:25 - 18:40328, 132; 328, 312, 132, 234b, 317, 326, 325
60.10.06.2019pondelok17:00 - 18:30Workshop
61.09.06.2019nedeľa16:15 - 18:30

"Jarný koncert", Koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves

  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • Les Champ-Elysées (Claude Poletti)
62.04.06.2019utorok16:25 - 18:40312, 132, 317; 25, 35c, 323, 155, 234b
63.01.06.2019sobota09:20 - 11:3525, 328, 312; 132, 234b; 132, 35c
64.31.05.2019piatok16:35 - 18:35242, 326, 325, 328, 132; 234b, 317, 323, 166, 269
65.28.05.2019utorok16:25 - 18:00325, 317; 35c
66.26.05.2019nedeľa15:00 - 15:30Volejbalový turnaj - Finále M-SR kadetky
67.25.05.2019sobota12:00 - 15:30

"Spišský Jeruzalem 2019", Spišská Kapitula

  • Psalm XXIX (Mikolaj Gomólka)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Psalm XXV (Grzegorz Miśkiewicz)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
68.21.05.2019utorok16:25 - 18:25237, 132, 328, 312, 234b, 197c, 317, 0; 328, 317, 132
69.14.05.2019utorok16:30 - 18:25328, 35c; 35c
70.11.05.2019sobota09:15 - 13:45237, 132; 132; 328, 312, 234b, 197c, 317, P, 0, 242, 326, 325, 269, 323, 25
71.10.05.2019piatok16:20 - 18:30198; 182; 182, 312
72.07.05.2019utorok16:25 - 18:30237, 132, 327; 327, 197c
73.30.04.2019utorok16:30 - 18:25237, 328; 234
74.23.04.2019utorok16:30 - 18:25328, 132; 326, 325, 242, 323, 35c
75.16.04.2019utorok16:25 - 18:30132; 35c, 197c, 326, 325, 328
76.13.04.2019sobota09:15 - 12:40312, 171, 182, 317, 132, 197c; 132, 197c, 182; 317, 198, 325
77.12.04.2019piatok16:20 - 18:40328; 326, 325, 242, 312; 317, 197c, 35c
78.09.04.2019utorok16:30 - 18:25238; 35c
79.02.04.2019utorok16:25 - 18:30328; 234a, 234b, 326, 325, 242
80.26.03.2019utorok16:25 - 18:30327, 325, 326; 132, 35c
81.19.03.2019utorok16:30 - 18:30132; 132, 327, 325
82.12.03.2019utorok16:15 - 18:35Výročná členská schôdza; 325, 326, 327, 132
83.09.03.2019sobota09:15 - 14:15242, 325; 326, 132; 132, 35c, 34, 299
84.08.03.2019piatok16:20 - 18:30237, 325; 132
85.05.03.2019utorok16:25 - 18:30242, 326, 325; 237, 35c, 132
86.26.02.2019utorok16:30 - 18:30326, 325; 237
87.19.02.2019utorok16:15 - 18:10326, 325; 325
88.12.02.2019utorok16:15 - 18:30326; 326,242, 299
89.09.02.2019sobota09:30 - 12:45242, 34; 299; 132
90.08.02.2019piatok16:20 - 18:4035b; 242, 34
91.05.02.2019utorok16:30 - 18:30299; 35c, 324
92.29.01.2019utorok16:25 - 18:3535c; 132, 35b
93.22.01.2019utorok16:25 - 18:2535c; 35c, 57
94.19.01.2019sobota09:15 - 14:3535c; 35c; 132, 57; 57, 324, 35b
95.18.01.2019piatok16:15 - 18:40299; 35c
96.15.01.2019utorok16:30 - 18:4035c; 132, 299
97.08.01.2019utorok16:25 - 18:3535c, 132; 132, 299
98.06.01.2019nedeľa14:30 - 16:00

Tichá noc 2018, Lendak, 6.1.2019

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • ~
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Otche nash (Antony Arensky)
  • ~
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • ~
  • Daj boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • Sláva ti, vďaka ti, Bože, presvätý (z liturgie)
  • Tajomné ticho (z liturgie)
  • ~
  • Zmes vianočných kolied:
    O velikom šťastí
    Vstávajte pastieri
    Vykročme k jasličkám
    Búvaj dieťa krásne
    Veselej Vianočnej doby
  • ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
  • Zimná krajina (úprava: Igor Grega)
  • Čuj, čuj, čuj (H. J. Tenney)
99.22.12.2018sobota16:00 - 20:45

Tichá noc 2018, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • ~
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Otche nash (Antony Arensky)
  • ~
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • ~ ~ ~ ~
  • Daj boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • Sláva ti, vďaka ti, Bože, presvätý (z liturgie)
  • Tajomné ticho (z liturgie)
  • ~
  • Zmes vianočných kolied:
    O velikom šťastí
    Vstávajte pastieri
    Vykročme k jasličkám
    Búvaj dieťa krásne
    Veselej Vianočnej doby
  • ~
  • Zimná krajina (úprava: Igor Grega)
  • Čuj, čuj, čuj (H. J. Tenney)
  • ~ ~ ~
  • Ninaj, ninaj, Jezulátko (Ján Cikker)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
100.20.12.2018štvrtok16:40 - 18:1566, 99, 144, 37, 313, 39, 141, 154; 323, 131, 326, 325
101.18.12.2018utorok16:30 - 18:20154, 323, 131; 144, 37, 313, 39, 141, 66, 314
102.13.12.2018štvrtok18:00 - 18:30

Ľadový Dóm, Hrebienok, 13.12.2018

  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • ~
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • ~
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (úprava: Nello Milotti)
  • ~
  • Daj boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • Zimná krajina (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • Les Champ-Elysées (Claude Poletti)
  • ~
  • La cucaracha (mexická ľudová)
103.12.12.2018streda18:00 - 18:30

Stretnutie zástupcov RÚVZ, hotel Metropol Spišská Nová Ves, 12.12.2018

  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • ~
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • ~
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • ~
  • Daj Boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • Zimná krajina (úprava: Igor Grega)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
  • ~
  • La cucaracha (mexická ľudová)
104.11.12.2018utorok16:20 - 18:158, 312, 275, 166, 109, 154, 300, 40, 144, 37, 313, 39, 141; 25, 312, 275, 166, 318, 323, 109, 154, 269, 199, 300, 155, 190
105.08.12.2018sobota09:15 - 13:2040; 66, 25, 131, 166, 59, 318, 323; 109, 326, 325, 144, 37, 313, 39, 141, 154, 314, 99, 108, 40; 132
106.07.12.2018piatok16:15 - 18:008, 317, 275, 109, 154, 166, 300; 25, 318, 323, 269, 199, 155
107.04.12.2018utorok16:25 - 18:058, 312, 275, 182; 109, 154, 300
108.30.11.2018piatok17:00 - 20:00

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves

  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
  • Sláva Ti, vďaka Ti, Bože presvätý
  • Otche nash (Antony Arensky)
109.27.11.2018utorok16:25 - 18:30293, 283, 317, 108, 326, 131; 144, 37, 313, 39, 141, 323, 132
110.20.11.2018utorok16:30 - 18:2054, 293, 283, 132; 132
111.17.11.2018sobota09:15 - 14:1525, 312, 275, 166, 318, 323; 109, 154, 269, 300, 155, 190; 59, 66, 326, 325, 314, 99, 108a; P; 141, 39, 313, 37, 141; 293, 131, 283
112.16.11.2018piatok16:40 - 18:30326, 325, 99; 144, 37, 313, 39, 141
113.13.11.2018utorok16:30 - 18:35108a, 131, 323; 66, 99, 314
114.06.11.2018utorok16:25 - 18:25182; 283, 317, 318, 323
115.23.10.2018utorok16:30 - 18:35108, 182, 317; 324, 323, 318, 132
116.20.10.2018sobota09:10 - 12:45293, 131; 144, 37, 313, 39, 141; 324, 323, 314, 132
117.19.10.2018piatok16:40 - 18:50323, 108; 132
118.18.10.2018štvrtok16:15 - 18:30

Uvedenie knihy:
Prebijem sa! Štefánik - Muž železnej vôle

pri príležitosti 100. Výročia vzniku ČSR, Koncertná sieň Reduty

  1. Pieseň - Aká si mi krásna - Spevácky zbor Chorus Iglovia
  2. Privítanie
  3. Predstavenie hostí:
    Jozef Banáš - autor knihy,
    Ružena Kormošová - predsedníčka Klubu Spoločnosti Milana Rastislava Štefánika v Spišskej Novej Vsi
  4. Báseň – Júlia Čurillová
  5. Príhovor primátora mesta - Ján Volný
  6. Hudobný vstup - gitara - Michaela Regecová
  7. Prvá ukážka z knihy - Pavol Pivko, člen Umeleckého súboru Spišského divadla
  8. Prvý okruh otázok autorovi
  9. Hudobný vstup - gitara - Michaela Regecová
  10. Druhá ukážka z knihy - Pavol Pivko, člen Umeleckého súboru Spišského divadla
  11. Druhý okruh otázok hosťom
  12. Poďakovanie
  13. Pieseň - Slovensko moje - Spevácky zbor Chorus Iglovia
  14. Autogramiáda
Moderuje: M. Slejzáková


119.16.10.2018utorok16:25 - 18:2525, 8, 109, 154; 131, 132, 323
120.09.10.2018utorok16:30 - 18:308, 25, 303, 109; 0, 326, 325, 323
121.02.10.2018utorok17:15 - 18:4066, 144, 37, 313, 39, 141, 326, 325, 293
122.29.09.2018sobota09:15 - 13:00293, 313; 326, 325; 37, 38, 283, 323
123.28.09.2018piatok16:20 - 18:30326, 325; 314, 313
124.25.09.2018utorok16:30 - 18:3066, 144, 141; 323, 324
125.18.09.2018utorok16:30 - 18:35324, 131; 66, 323
126.11.09.2018utorok16:15 - 18:30131; 151, 323
127.04.09.2018utorok16:30 - 18:25131; 131, 324
128.01.09.2018sobota14:14 - 16:30312, 201Svadba:Zuzana Murková a Dušan Pisarčík
129.28.08.2018utorok16:00 - 18:30312, 201
130.26.06.2018utorok16:30 - 18:30324, 201, 213
131.19.06.2018utorok16:40 - 18:10324, 201
132.07.06.2018štvrtok17:00 - 23:59Lido degli Estensi0; 30, 54, 71, 166, 266, 269, 295, 303, 318; 155, 162, 190, 199, 249, 284, 300
133.05.06.2018utorok16:40 - 18:20324; 324, 274
134.29.05.2018utorok16:30 - 18:30151, 132, 131
135.22.05.2018utorok16:30 - 18:40151; 131, 324
136.19.05.2018sobota13:30 - 15:00

"Spišský Jeruzalem 2018", Spišská Kapitula

  • Missa brevis: Kyrie (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
137.15.05.2018utorok17:05 - 18:500, 197a, 197b, 197e; 197a, 197b, 197e, 234a, 320, 317, 312
138.12.05.2018sobota09:15 - 13:000, 232; 197a; 197b, 132, 151
139.11.05.2018piatok16:25 - 18:350, 323; 324
140.02.05.2018streda16:25 - 18:35151, 323; 197a, 324
141.24.04.2018utorok16:15 - 18:30197a, 152; 106
142.17.04.2018utorok16:15 - 19:45Videoprojekcia
143.15.04.2018nedeľa17:00 - 19:20

Slávnostný koncert, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa Brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa Brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
Videoprojekcia
  • Černošský spirituál (Antonín Dvořák)
  • Kahanec na palci (úprava: Igor Grega)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan - Dolinský)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • Air (Johann Sebastian Bach)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Vyběhla bříza běličká (Antonín Dvořák)
Prestávka
  • Čačina, čačina (Oldřich Halma)
  • Bodaj by vás čerti vzali ... (Eugen Suchoň)
  • Zahučali chladné vetry (Ivan Hrušovský)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Ondřej Zindulka)
  • Štyri východoslovenské (Anton Petrík)
Videoprojekcia
  • Tourdion (Anonymus)
  • La montanara (Luigi Pigarelli)
  • An Irish blessing (James E. Moore, Jr.)
  • Hava Nagila (Sakis Negnim)
  • What A Wonderful World (úprava: Mark A. Brymer)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • Les Champs-Elysées (Claude Poletti)
  • La cucaracha (mexická ľudová)
  • Zbor židov (Giuseppe Verdi)
144.12.04.2018štvrtok16:15 - 18:45284, 190, 229, 197d, 197e, 234a, 234b, 320, 311, 76; 317, 250, 162, 305
145.10.04.2018utorok16:30 - 18:5533, 270, 30, 201, 166, 318, 305; 133, 229
146.03.04.2018utorok16:30 - 18:30318, 305; 305
147.27.03.2018utorok16:30 - 19:05Koncertná sála Reduty
284, 133, 276; 284, 276, 133, 281, 300, 155, 190
148.24.03.2018sobota09:20 - 16:00276, 312, 234a, 234b, 197c, 197e, 162, 250; 320, 317, 133, 269, 33, 59a, 284, P, 311, 76, 7, 41; 270, 30, 201, 166, 318, 305, 229, 190
149.20.03.2018utorok16:30 - 18:40274, 284, 249, 199, 229; 162, 281, 300, 155, 162
150.13.03.2018utorok16:20 - 18:35250, 320
151.10.03.2018sobota09:20 - 14:30318, 270, 250; 250, 197c, 197e; 284, 155, 133, P, 201, 229, 249, 305; 199, 281, 300
152.09.03.2018piatok16:25 - 18:5076; 7, 41, 33, 250; 30, 166, 162
153.06.03.2018utorok16:30 - 18:35Výročná členská schôdza
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijímanie nového člena
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2017
  6. Správa o hospodárení za rok 2017
  7. Správa revíznej komisie za rok 2017
  8. Návrh rozpočtu na rok 2018
  9. Návrh plánu práce na rok 2018
  10. Diskusia
  11. Záver

162, 76
154.27.02.2018utorok16:25 - 18:35312, 234, 197e; 57, 305, 318, 76
155.20.02.2018utorok16:25 - 18:35201, 318, 270; 317, 281, 249, 30
156.17.02.2018sobota09:20 - 15:00276, 162; 190, 250; 305, 57
157.16.02.2018piatok16:20 - 18:40270; 201, 199, 190, 241, 276, 311
158.13.02.2018utorok16:25 - 18:25250, 305
159.06.02.2018utorok16:20 - 19:00312, 283; 229, 305, 266, 250
160.30.01.2018utorok16:25 - 18:30281; 133, 284, 199, 269, 305
161.27.01.2018sobota09:15 - 15:05305; 305; 318, 187; 60, 249, 250, 57
162.26.01.2018piatok16:00 - 19:00234a, 234b; 311, 197e, 155
163.23.01.2018utorok16:25 - 18:30234b, 311; 197e, 249, 162, 276
164.16.01.2018utorok16:25 - 18:30162; 183, 234a, 234b, 229
165.13.01.2018sobota09:00 - 16:00276; 276, 162; 162, 276, 250, 305, 57
166.12.01.2018piatok16:15 - 18:50305; 305, 250
167.09.01.2018utorok16:20 - 18:30305
168.20.12.2017streda18:00 - 19:00

Tichá noc 2017, Podolínec - Kláštorný kostol

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Otče naš (starosloviensky)
  • Zum sanctus (Franz Schubert)
  • Jdeš li bouří (Richard Rodgers)
  • ~
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Sanctus (Urmas Sisask)
  • ~
  • Nesiem vám noviny (Alexander Moyzes)
  • Narodil sa Kristus Pán (Alexander Moyzes)
  • ~
  • Kaj se vam zdi (úprava: Matija Tomc)
  • Siam pastori e pastorelle (Davide Liani)
  • Nebo i zemľa (ukrajinská koleda)
  • ~
  • Amen (Norman Luboff)
  • Šťastné vánoce (Miloslav Ducháč)
  • ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
169.16.12.2017sobota16:00 - 21:00

Tichá noc 2017, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Otče naš (starosloviensky)
  • Zum sanctus (Franz Schubert)
  • ~
  • Jdeš li bouří (Richard Rodgers)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan - Dolinský)
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Sanctus (Urmas Sisask)
  • ~ ~ ~ ~
  • Nesiem vám noviny (Alexander Moyzes)
  • ~
  • Narodil sa Kristus Pán (Alexander Moyzes)
  • Kaj se vam zdi (úprava: Matija Tomc)
  • Siam pastori e pastorelle (Davide Liani)
  • ~
  • Radujte se narodi (úprava: Franjo Dugan)
  • Nebo i zemľa (ukrajinská koleda)
  • Witaj Jezu (úprava: Feliks Nowowiejski)
  • Amen (Norman Luboff)
  • Šťastné vánoce (Miloslav Ducháč)
  • ~
  • Sa südames nüüd pane (Matis Metsala)
170.14.12.2017štvrtok16:10 - 18:30321, 254, 224, 315, 185, 306, 287, 290b, 322; 321, 243, 317, 320, 286
171.13.12.2017streda18:00 - 18:30

Slovensko spieva koledy, Radničné námestie Spišská Nová Ves, 13.12.2017

  • Nesiem vám noviny
  • Narodil sa Kristus Pán
  • Búvaj dieťa krásne
  • Radujte se narodi
  • Šťastné vánoce
172.12.12.2017utorok16:30 - 18:40296b, 198, 145, 286, 59a, 320, 317; 317, 322, 157b, 39, 224
173.05.12.2017utorok16:25 - 18:45322, 157b, 39, 306, 296b, 320; 320, 296b, 198, 145, 286, 59a, 317, 243, 322, 157b, 290, 287, 306, 185, 315, 224, 254, 321
174.02.12.2017sobota09:15 - 14:45296b, 198, 145, 286; 286, 59a, 320; 317, 322, 157b, 290, 287, P, 306, 185, 315, 224, 254, 321, 39, 40, 320
175.01.12.2017piatok16:10 - 18:40320; 269b, 306, 224, 254
176.28.11.2017utorok16:20 - 18:35322, 157b, 290, 287; 306, 185, 315, 254, 224
177.24.11.2017piatok16:45 - 19:00

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves

  • Starosloviensky otčenáš
  • Sanctus (Urmas Sisask)
  • Zum Sanctus (Franz Schubert)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
178.21.11.2017utorok16:30 - 18:25198, 243, 145, 317, 275; 322, 157b
179.14.11.2017utorok16:25 - 18:30321, 315, 306; 224, 254, 305
180.11.11.2017sobota09:15 - 14:30306, 315, 287, 185, 254; 317, 286, 41, 59; 281, 30, 145, 321, P, 296b, 39, 290, 322, 157b, 305
181.10.11.2017piatok16:20 - 18:40322, 157b; 254
182.07.11.2017utorok16:25 - 18:30157b, 322, 296b; 317
183.31.10.2017utorok16:20 - 18:35296, 243, 290; 287, 306, 315, 275, 320
184.27.10.2017piatok16:15 - 20:05286; 317; 30, 281; 145, 185, 321, 57
185.24.10.2017utorok16:35 - 18:35145, 185, 224, 286
186.21.10.2017sobota10:00 - 10:30

"Viva il canto 2017", Spišská Nová Ves

  • Starosloviensky otčenáš
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Vyběhla bříza běličká (Antonín Dvořák)
  • Keď sa milý na vojnu bral... (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Cantate Domino (Vytautas Miškinis)
08.00 zraz spevákov CHORUS IGLOVIA pred evanjelickým kostolom - žiadame o dochvíľnosť, pretože máme vyhradených presne 10 minút na hlasovú skúšku v kostole.
08.10 – 08.20 hlasová skúška vyčlenená pre CHI v evanjelickom kostole - skúšame v civile, ale zborový odev treba mať so sebou.
08.20 – 08.30 presun do auly Technickej akadémie aj so zborovým odevom.
08.30 – 09.45 skúška na súťaž a prezlečenie do speváckeho, vlastné veci zostávajú v aule.
09.45 – 10.00 presun z auly TA do evanjelického kostola iba v speváckom odeve.
10.00 – 10.20 súťaží 1. zbor v poradí - Ženský spevácky zbor Belius z Očovej, my sa pripravujeme pred kostolom, alebo v kostole.
10.20 – 10.40 súťaží 2. zbor v poradí - CHORUS IGLOVIA
10.40 – 11.00 presun z evanjelického kostola do auly TA a prezlečenie sa do civilu (kto potrebuje), resp. zobratie si všetkých vecí a odchod z TA.
11.00 – 15.20 osobné voľno
14.00 – 14.30 v rámci osobného voľna bude obed v jedálni Hotelovej akadémie (možno bude aj skôr - oznámime včas!)
15.20 – 15.30 stretnutie spevákov CHI pred evanjelickým kostolom
15.30 – 17.30 workshop pre spevákov všetkých zborov v evanjelickom kostole, lektor: Luboš Hána - účasť na workshope všetkým spevákom CHI doporučujeme.
16.00 – 17.50 Nováková a Murko - účasť na hodnotiacom a rozborovom seminári - SOS.
17.50 – 18.00 Zraz všetkých spevákov CHI pred evanjelickým kostolom v zborovom úbore. Každý sa prezlečie do zborového úboru doma, alebo kde uzná za vhodné, alebo v priestoroch Radnice, kde sú na to určené oficiálne priestory pre spevácke zbory.
18.00 – 19.45 Vyhodnotenie súťaže a odovzdanie diplomov, záverečný koncert - každý zbor zaspieva jednu skladbu, ktorú im porota vyberie. Názov skladby sa dozvedia dirigenti na hodnotiacom seminári.
19.45 koniec súťaže a rozchod pred evanjelickým kostolom. Každý sa prezlieka, alebo neprezlieka do civilu podľa svojho uváženia.


187.17.10.2017utorok16:25 - 18:20178; 178, 197c, 59a, 41, 48, 171, 198; 198, 171, 48, 41, 59a, 197c, 178
188.10.10.2017utorok16:20 - 18:3048, 178, 198, 171, 48, 41, 59, 197c, 178; 198, 171, 48, 41, 59, 197c, 178
189.07.10.2017sobota09:15 - 15:0041; 197c; 145, 185, 224, 321, P, 178; 59, 57
190.06.10.2017piatok16:25 - 19:00198; 171; 145
191.03.10.2017utorok16:20 - 18:30198; 48, 178, 41, 320, 171
192.26.09.2017utorok16:25 - 18:40317; 317, 321, 320
193.22.09.2017piatok16:05 - 18:45320, 178; 178, 317, 197c
194.19.09.2017utorok16:40 - 18:30198, 171, 41; 41, 317, 57
195.16.09.2017sobota10:15 - 10:47

"Viva il canto 2017", Michalovce

  • Starosloviensky otčenáš
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Vyběhla bříza běličká (Antonín Dvořák)
  • Keď sa milý na vojnu bral... (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Cantate Domino (Vytautas Miškinis)
06.00 odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
06.00 – 06.30 cesta SNV - Spišské Vlachy
06.30 – 08.45 cesta Spišské Vlachy - Michalovce
08.45 – 09.00 presun z parkoviska do galérie Zemplínskeho Osvetového Strediska
09.00 – 10.00 akustické skúšky
10.00 – 13.30 súťažná prehliadka zborov
13.30 – 14.00 vyhlásenie výsledkov
14.00 – 16.15 cesta Michalovce - Spišské Vlachy
16.15 – 16.45 cesta Spišské Vlachy - SNV


- ženy – čierne sukne, čierne topánky, červenú blúzku
- muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, smoking, bielu košeľu, červený motýlik
196.12.09.2017utorok16:25 - 18:45198, 48, 41; 59a, 171, 197c, 178
197.05.09.2017utorok16:25 - 18:30178; 48, 41, 59a, 178
198.29.08.2017utorok16:30 - 18:30281; 304
199.22.08.2017utorok16:20 - 18:50198, 187; 59, 171, 178, 269
200.19.08.2017sobota09:20 - 13:2059; 41; 48, 178; 305
201.17.08.2017štvrtok16:25 - 18:45171; 197c, 178
202.27.06.2017utorok16:40 - 18:3033, 304, 133, 292; 198, 48, 197c, 59, 178
203.20.06.2017utorok16:25 - 18:15198, 274; 178, 41
204.13.06.2017utorok16:25 - 18:30317, 178; 60, 304
205.06.06.2017utorok16:25 - 18:35317; 48, 178, 318, 274, 57
206.03.06.2017sobota09:20 - 13:00317; 59, 178; 57; 274, 305
207.02.06.2017piatok16:15 - 18:45317, 57; 57, 178, 305
208.30.05.2017utorok16:25 - 18:30317; 57
209.27.05.2017sobota10:15 - 14:30

"Spišský Jeruzalem 2017", Spišská Kapitula

  • Soli Deo Gloria (Paul Kiekestat)
  • Starosloviensky otčenáš
  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Sanctus (Urmas Sisaks)
  • Spasi Nas (Štefan Ladižinský)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
210.23.05.2017utorok16:25 - 18:35178; 198, 197c, 171, 243, 275, 312, 307, 317
211.16.05.2017utorok16:15 - 18:30312, 275, 243, 171, 197, 198, 307, 60, 30
212.08.05.2017pondelok08:30 - 12:30307, 198, 197, 171, 243, 275, 312;60, 318; 30, 317
213.07.05.2017nedeľa14:10 - 19:30281, 274, 279; 197, 250, 102; 102, 57
214.07.05.2017nedeľa08:00 - 09:30274
215.06.05.2017sobota15:10 - 19:10305, 178; 178, 41; 133, 243, 279
216.06.05.2017sobota08:30 - 12:30307, 198; 171, 59; 305
217.05.05.2017piatok17:35 - 19:3033, 312; 48, 178

PROGRAM POBYTU v Trenčianskych Tepliciach 5.5.-8.5.2017

Piatok 05.05.2017

xx.xx – 17.00 príjazd členov zboru do ubytovacieho zariadenia Domu SZSU v Trenčianskych Tepliciach a ubytovanie
- vlak ide: zo SNV o 11.05 (R606), resp. 13.05 (R608)
- v Trenčianskej Teplej ste o 14.25, resp. 16.25
- autobus do Trenčianskych Teplíc ide každých 15 min
17.00 – 17.30 ubytovanie a zoznámenie sa s terénom a prostredím
17.30 – 19.30 skúška I. (s prestávkami a kávou)
19.30 – 20.00 večera v mieste ubytovania
20.00 – 24.00 osobné voľno


Sobota 06.05.2017

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 08.30 osobné voľno a príprava na skúšku zboru
08.30 – 12.30 skúška II. (s prestávkami a kávou)
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 15.00 osobné voľno
15.00 – 19.00 skúška III. (s prestávkami a kávou)
19.00 – 24.00 spoločné opekanie v mieste ubytovania


Nedeľa 07.05.2017

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 09.30 skúška IV. (s prestávkami a kávou)
09.30 – 12.00 osobné voľno
12.00 – 12.30 obed v mieste ubytovania
12.30 – 14.00 osobné voľno
14.00 – 19.30 skúška V. (s prestávkami a kávou)
19.30 – 20.00 večera v mieste ubytovania
20.00 – 24.00 spoločný večer + pozeranie videa s komentárom dirigentky


Pondelok 08.05.2017

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 08.30 osobné voľno
08.30 – 12.30 skúška VI. (s prestávkami a kávou)
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 14.00 zbalenie sa a odchod z ubytovne
- vlak ide: z Trenčianskej Teplej o 13.33 (R607), resp. 15.33 (R609)
- v SNV ste o 16.55, resp. 18.55

NÁVRAT do Spišskej Novej Vsi je plánovaný v pondelok 08.05.2017 okolo 18.55 h!!

Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / čísla skladieb budú na webe, resp. ich oznámi Marta Nováková na skúške-vopred!
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM , pričom spoločnú stravu začíname v piatok 5.5. večerou a končíme v pondelok 8.5. obedom. V sobotu večer bude spoločné opekanie v mieste ubytovania. Každý si predmet opekania donesie so sebou. Chlieb a horčica bude donesená, resp. kúpená spoločne. Taktiež bude spoločne zabezpečená a donesená káva, čaj a minerálka!
  3. / zborový odev si brať netreba, treba si ale vziať:
    - pohodlné oblečenie na skúšky, budeme prevažnú časť dňa vo vnútri, v miestnosti
    - NOTY na skúšanie
  4. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  5. / spať budeme v Dome SZSU a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  6. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru, husle a pod. Treba to dať do áut Murkovi, alebo Lukačovskému
  7. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  8. / počas osobného voľna možnosť absolvovať liečebnú procedúru (viď. cenník)
  9. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA!
  10. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme pracovať, teda skúšať veľa hodín
  11. / cestovné pre dôchodcov by malo byť zadarmo, resp. iba za miestenku vo vlaku, pre ostatných je cena cestovného lístka SNV – T. Teplá okolo 11,00 EUR, spolu počítajte na celé cestovné (tam-späť) okolo 25,00 EUR!
  12. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 08.05.2017 večer okolo 19.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
218.02.05.2017utorok16:25 - 18:25250, 178; 274, 57
219.25.04.2017utorok16:25 - 18:4048, 274; 57
220.18.04.2017utorok16:25 - 18:30243; 171, 305
221.11.04.2017utorok16:25 - 18:30250; 178, 305
222.04.04.2017utorok16:40 - 18:40178; 178, 250, 305
223.04.04.2017utorok16:40 - 18:40178; 178, 250, 305
224.28.03.2017utorok16:30 - 18:4033, 41; 305
225.21.03.2017utorok16:30 - 18:30198; 269, 178
226.18.03.2017sobota09:15 - 15:00292, 305; 305, P, 274; 274
227.17.03.2017piatok16:15 - 18:3548; 250
228.15.03.2017streda16:25 - 18:4059; 59, 41, 178
229.07.03.2017utorok16:25 - 18:20178; 178, 59
230.28.02.2017utorok16:30 - 18:45Výročná členská schôdza
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijímanie nového člena
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2016
  6. Správa o hospodárení za rok 2016
  7. Správa revíznej komisie za rok 2016
  8. Návrh rozpočtu na rok 2017
  9. Návrh plánu práce na rok 2017
  10. Diskusia
  11. Záver

33, 292, 41, 305
231.21.02.2017utorok16:25 - 18:30305; 250
232.18.02.2017sobota09:15 - 13:0057; 57, 305; 292, 250
233.17.02.2017piatok16:15 - 18:4057; 57
234.14.02.2017utorok16:25 - 18:4059a; 41, 57
235.07.02.2017utorok16:25 - 18:4533, 178; 41, 274
236.31.01.2017utorok16:15 - 18:30178; 305
237.24.01.2017utorok16:20 - 18:3533; 59a; 41
238.21.01.2017sobota09:15 - 14:0059a; 59a; 41, 274; 274, 305
239.20.01.2017piatok16:00 - 18:4533, 41; 41, 274
240.17.01.2017utorok16:25 - 18:35305; 41, 316
241.10.01.2017utorok16:15 - 18:30178; 274, 305
242.20.12.2016utorok17:00 - 19:00

Slávnostná vianočná akadémia, Odorín

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • ~
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • ~ ~ ~ ~
  • Soli Deo glória (Paul Kiekestat)
  • Novina z Betléma (úprava: Igor Grega)
  • Vykročme k jasličkám (úprava: Peter Franzen)
  • Ninaj, ninaj, Jezulátko (úprava: Ján Cikker)
  • Zvuk bubnov (americká koleda)
  • Čuj, čuj, čuj (John Harisson Tenney)
  • ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
243.17.12.2016sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2016

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • ~
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • ~
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
  • ~ ~ ~ ~
  • Soli Deo glória (Paul Kiekestat)
  • ~
  • Novina z Betléma (úprava: Igor Grega)
  • Vykročme k jasličkám (úprava: Peter Franzen)
  • O velikom šťastí (koleda)
  • ~
  • Ninaj, ninaj, Jezulátko (úprava: Ján Cikker)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Zvuk bubnov (americká koleda)
  • Čuj, čuj, čuj (John Harisson Tenney)
  • ~
  • Witaj Jezu (úprava: Feliks Nowowiejski)
244.15.12.2016štvrtok16:15 - 18:5540; 276, 27, 171, 234a, 234b, 311; 307, 73, 313, 144, 99, 312, 147, 314, 315
245.13.12.2016utorok16:25 - 18:30276, 144; 40, 147, 314, 307, 311
246.06.12.2016utorok16:30 - 18:35276, 144; 40, 147, 314, 307, 311
247.03.12.2016sobota09:20 - 13:1527; 171, 234a, 234b, 311; 144, 311; 307, 314, 73, 147, 313, 144, 276, 315
248.02.12.2016piatok16:25 - 18:40307, 73, 313; 99, 312, 147, 276, 314
249.29.11.2016utorok16:25 - 18:25314; 314, 276, 315, 313
250.25.11.2016piatok16:30 - 18:30

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves, 25.11.2016

  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Ave verum (Wolfgang Amadeus Mozart)
  • Kyrie Eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Zdravo Marijo (Ivan Zajc)
251.23.11.2016streda16:30 - 18:00

Spišské zborové dni, Koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves, 23.11.2016

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • Kyrie Eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ninaj, ninaj Jezulátko (úprava: Ján Cikker)
  • Mikulecká dědina (úprava: Oldřich Halma)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
252.22.11.2016utorok16:15 - 18:30276, 171; 234b, 99, 187, 300, 312
253.19.11.2016sobota09:15 - 13:00147, 73, 187, 182, 27; 134a, 134b, 312, 315; 311, 147, 57
254.18.11.2016piatok16:20 - 18:5573, 313; 313, 307, 276, 171, 234b; 99, 300
255.15.11.2016utorok16:25 - 18:45276, 171, 314; 314, 311
256.08.11.2016utorok16:25 - 18:40276, 171; 234a, 234b, 187, 303, 73, 313, 314
257.04.11.2016piatok16:20 - 18:4573, 147; 147, 314; 57
258.02.11.2016streda16:30 - 18:3599, 314; 315, 307, 276, 57
259.25.10.2016utorok16:25 - 18:30314; 314, 315, 307
260.18.10.2016utorok16:40 - 18:3073, 313; 315, 99
261.16.10.2016nedeľa16:00 - 17:30

"Musica Sacra Concert", Rovinj

  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Mikulecká dědina (úprava: Oldřich Halma)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
262.15.10.2016sobota20:30 - 22:00

"Koncert priateľstva", Pazin

  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  • Ščedrik (Ivan Ľjachov)
  • Ja parobek v mladym veku, Mala ja frajera (slovenské ľudové)
  • ~~~
  • Zdravo Marijo (Ivan pl. Zajc)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
263.14.10.2016piatok18:00 - 18:30

Vrsar

  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • La cucaracha (mexická ľudová)
Štvrtok 13.10.2016 (strava je v tento deň riešená samostatne)

19.00 odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
19.00 – 19.30 cesta SNV - Spišské Vlachy (Dragošeková, Rendošová, Sokolská, Farkaš)
19.30 – 20.30 cesta Spišské Vlachy - Prešov – (ČS Shell - Žáková)
20.30 – 04.30 cesta Prešov – Zagreb (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Piatok 14.10.2016 (stravu začíname večerou, raňajky a obed si rieši každý sám)

04.30 – 06.00 príchod, umytie, naraňajkovanie a príprava na prehliadku Zagrebu
06.00 – 13.30 Zagreb – prehliadka mesta (šoféri budú v autobuse v dohodnutý čas)
13.30 – 17.00 cesta Zagreb - Vrsar
17.00 – 17.50 ubytovanie v hoteli Pineta (Vrsar)
17.50 – 18.00 presun peši do Belvederu na uvítací drink
18.00 – 18.30 stretnutie všetkých zborov a uvítací drink - každý zbor (aj CHI) spieva 1 pieseň
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
18.30 – 19.30 večera v hoteli Pineta
19.30 – 20.00 voľný čas, oddych
20.00 – 20.30 peší presun účastníkov z hotela do kostola sv. Martina vo Vrsare
20.30 – 21.30 Otvárací galakoncert-chorvátsky zbor "Capella Odak" zo Zagrebu - my sme iba diváci!
21.30 – 21.45 presun peši naspäť do Belvederu, Lungo Mare
22.00 – 24.00 uvítací drink a párty so živou hudbou


Sobota 15.10.2016 (budeme cestovať našim autobusom!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Pineta
08.45 – 09.45 skúška zboru CHI v priestoroch hotela
09.45 – 10.00 príprava na výlet do mesta Vrsar a okolia
10.00 – 12.00 výlet do mesta Vrsar a okolia - peši
12.00 – 13.30 voľný čas a zbalenie si všetkých zborových vecí na koncert do Pazinu
13.30 – 14.00 výlet do Žminju - agroturizmus - autobusom
14.00 – 16.00 obed v agroturism Krculi
16.00 – 16.30 cesta do Pazinu - autobusom
16.30 – 18.30 prehliadka kaštieľa a prijatie u p. primátora Pazinu
18.30 – 19.00 príprava na koncert
19.00 – 19.20 akustická skúška v koncertnej sále
19.20 – 19.40 akustická skúška spoločných skladieb (Zdravo Marijo, Laudate omnes gentes, Ave verum)
19.40 – 20.30 voľný čas a príprava na koncert
20.30 – 22.00 "Koncert priateľstva" v Pazine v koncertnej sále (CHI, Corale Caminese, Roženice)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  • Ščedrik (Ivan Ľjachov)
  • Ja parobek v mladym veku, Mala ja frajera (slovenské ľudové)
  • ~~~
  • Zdravo Marijo (Ivan pl. Zajc)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
22.00 – 22.30 malé občerstvenie a prípitok po koncerte
22.30 – 23.00 presun autobusom do hotela Pineta vo Vrsare


Nedeľa 16.10.2016 (budeme cestovať naším autobusom! – večeru si rieši každý sám!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Pineta
08.45 – 12.30 voľný čas pre Chorus Iglovia
12.30 – 13.30 obed v hoteli Pineta
13.30 – 14.30 voľný čas, prevlek do speváckeho, odhlásenie sa z hotela
14.30 – 15.10 presun autobusom do kostola sv. Eufemie v Rovinj
15.10 – 16.00 presun peši z autobusu do kostola sv. Eufemie
16.00 – 17.30 "Musica Sacra Concert" v Rovinj - kostol sv. Eufemie - CHI spieva 4 piesne
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Mikulecká dedina (úprava: Oldřich Halma)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
17.30 – 17.45 rozlúčka s hostiteľmi a odchod
17.45 – 06.15 cesta Rovinj - Prešov (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Pondelok 17.10.2016

06.15 – 07.30 Prešov - Spišské Vlachy - SNV

NÁVRAT do Spišskej Novej Vsi je plánovaný v pondelok 17.10.2016 okolo 7.30 h ráno!!

Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: viď. plán cesty
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok raňajky, obed (je možnosť si to kúpiť v Zagrebe), pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi pri mori v Rovinji.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Chorvátsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierne sukne, čierne topánky, červenú blúzku a tričko s notami
    - muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čiernu košeľu s dlhými rukávmi, kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - treba si zobrať aj obe tričká CHORUS IGLOVIA, každý musí mať jedno z nich biele!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Zagrebe a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky!!!, lebo ideme k moru, ale na samotné kúpanie v mori bude iba minimum času!
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v hoteli Pineta (Pineta 1, 52450 Vrsar, Croatia), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Zagrebe a okolí
  13. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 12 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  14. / mena v Chorvátsku je KUNA (1,00EUR=7,49 KUNA)
  15. / V Chorvátsku máme zaplatené všetko, s výnimkou:
    - strava v piatok 14.10.2016 do večere (budete mať ešte z domu)
    - večera v nedeľu 16.10.2016 v Rovinji, alebo po ceste
    Doporučujeme zobrať si cca 30-40 EUR. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v miestach našich „potuliek“ a na stravu.
  16. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 17.10.2016 ráno okolo 7.30 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
264.11.10.2016utorok16:30 - 18:30171; 171, 27, 199, 187, 312, 311
265.04.10.2016utorok16:15 - 18:30313, 276; 276, 171, 234bSkúška v Redute
266.01.10.2016sobota09:15 - 14:15312; 270, 171, 234b, 197c, 201, 269, 303, 295; 8, 182, 187, 166, 27, 312, 310; 313, 99, 301
267.30.09.2016piatok16:00 - 18:40250; 250, 99, 313
268.27.09.2016utorok16:25 - 18:30269, 197c, 27; 201, 187, 311, 171
269.20.09.2016utorok16:30 - 18:30197a, 312; 182, 187, 311
270.13.09.2016utorok16:30 - 18:30312; 187, 57, 197a, 274
271.10.09.2016sobota09:15 - 14:35311; 171, 312; 27, 234a, 234b, 274, P, 274, 57
272.09.09.2016piatok16:15 - 18:30171; 187, 304, 311
273.06.09.2016utorok16:30 - 18:35311; 171
274.30.08.2016utorok16:30 - 18:20311; 311
275.02.07.2016sobota19:30 - 20:45

Slovenj Gradec

  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Tebe poem (Piotr Iľjič Čajkovskij)
  • Spirit of God (James E. Moore jr.)
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~~~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Prídi Ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš Bystrý)
  • Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  • Ja parobek ... (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Za naším huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Čačina, Čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Tourdion (anonymus)
  • Hava Nagila (úprava: Sakis Negnim)
  • Swing Low Sweet Chariots (černošský spirituál)
  • Materino srce (Gregor Zafošnik)
  • La montanara (úprava: Luigi Pigarelli)
  • Les Champs-Elysées (Claude Poletti)
  • An irish blessing (James E. Moore jr.)
  • Klobouk ve křoví (Jaroslav Ježek)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • La cucaracha (mexická ľudová)
  • Vasaros Šokis (úprava: Banajtis Gorbulskis)


Štvrtok 30.06.2016 (strava je v tento deň riešená samostatne)

19.00 odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
19.00 – 19.40 cesta SNV - Spišské Vlachy (Rendošová, Sokolská, Farkaš)
19.40 – 20.20 cesta Spišské Vlachy - Prešov – (pumpa Shell - Žáková)
20.20 – 07.00 cesta Prešov – Ljublana (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Piatok 01.07.2016 (stravu začíname večerou, raňajky a obed si rieši každý sám)

07.00 – 08.00 príchod, umytie, naraňajkovanie a príprava na prehliadku Ljublany
08.00 – 16.00 Ljublana – prehliadka mesta (šoféri budú v autobuse v dohodnutý čas)
16.00 – 17.30 cesta Ljublana - Slovenj Gradec
17.30 – 19.00 ubytovanie v hoteli Vabo (Slovenj Gradec)
19.00 – 20.00 večera v hoteli Vabo
20.00 – 22.00 stretnutie dirigentov a vedúcich zborov, ostatní voľný program


Sobota 02.07.2016 (budeme cestovať našim autobusom!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Vabo
08.45 – 09.00 príprava na výlet do SG a okolia
09.00 – 14.00 výlet – mesto Slovenj Gradec a okolie – podľa pokynov hostiteľov
14.00 – 15.00 obed v hoteli Vabo
15.00 – 17.30 voľný čas, oddych
17.30 – 19.30 generálna skúška pre CHORUS IGLOVIA (miesto určí hostiteľ) a presun na koncert
19.30 – 20.45 koncert VONKU s ozvučením - 2 zbory (NOVADORAMUS a CHORUS IGLOVIA)
21.15 – 24.00 večera v hoteli Vabo a spoločné posedenie NOVADORAMUS a CHORUS IGLOVIA


Nedeľa 03.07.2016 (budeme cestovať naším autobusom! – obed a večeru si rieši každý sám!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Vabo
08.45 – 09.00 rozlúčka s hostiteľmi a odchod
09.00 – 11.30 cesta Slovenj Gradec - Medvija (Chorvátsko)
11.30 – 18.00 voľný program, oddych pri mori
18.00 – 05.00 cesta Medvija - Košice (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Pondelok 04.07.2016

05.00 – 07.00 cesta Košice - Prešov - Spišské Vlachy - SNV

NÁVRAT do Spišskej Novej Vsi je plánovaný v pondelok 4.7.2016 okolo 7.00 h ráno!!

Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: dodá dirigentka
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok raňajky, obed (je možnosť si to kúpiť v Ljublane), pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi pri mori v Medviji.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Slovinsko a Chorvátsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierne sukne, čierne topánky, tričko s notami
    - muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, čiernu košeľu s dlhými rukávmi, kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Ljublane a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky!!! (ideme k moru)
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v hoteli Vabo (Glavni trg 43, 2380 Slovenj Gradec, Slovenia), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť, ale aj pokrývku hlavy na pláž
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Ljublane a okolí
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, každý musí mať jedno z nich biele!!
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 12 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Slovinsku je EUR, takže nie je čo riešiť, v Chorvátsku je to KUNA (1,00EUR=7,49 KUNA)
  16. / V Slovinsku máme zaplatené všetko, s výnimkou:
    - strava v piatok 1.7.2016 do večere (budete mať ešte z domu)
    - obed a večera v nedeľu 3.7.2016 v Rijeke, pri mori, (budeme „rozlezení“, takže každý sa stará o seba)
    Doporučujeme zobrať si cca 30-40 EUR. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v miestach našich „potuliek“ a na stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 4.7.2016 ráno okolo 7.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
276.28.06.2016utorok16:30 - 18:30309, 310, 155, 190, 301; 229, 304, 300
277.21.06.2016utorok16:25 - 18:15197b, 197c, 196, 241, 192; 8, 54, 303, 295, 71, 166, 270; 284, 229, 280, 310, 249, 155, 199, 304, 300, 190, 301
278.18.06.2016sobota09:15 - 13:25284, 249; 155, 190, 280, 229; 310, 304, 300; 284, 229, 280, 310, 249, 155, 199, 304, 300, 190, 301
279.17.06.2016piatok16:15 - 18:55309, 310; 197b, 197c, 196, 241, 192; 8, 54, 201, 303, 295, 71, 166, 270; 304, 301
280.14.06.2016utorok16:40 - 18:35310, 309, 192, 197b, 241, 196, 197c; 71, 201, 54, 303, 295, 266, 114, 284, 280, 304, 301
281.31.05.2016utorok16:40 - 18:25309, 310; 155, 304, 114, 229, 301
282.24.05.2016utorok16:25 - 18:15250, 310
283.22.05.2016nedeľa15:00 - 16:00

Katedrála sv. Martina - Spišská Kapitula

  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastian Bach)
  • Biblické písně: Slyš, ó, Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Biblické písně: Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
13.15 pristavenie autobusu Eurobus - Zimný štadión (ČS Shell)
13.20 – 14.00 cesta SNV - Spišské Vlachy - Spišská Kapitula
14.00 – 15.00 príchod, prezentácia, hlasová skúška
- k dispozícii jedna šatňa na biskupskom úrade
15.00 – 16.00 prehliadka zborov - Katedrála sv. Martina
- Chorus Minor, Chorus Iglovia, Dimitrios
16.30 – 17.10 cesta Spišská Kapitula - Spišské Vlachy - SNV

Čas odchodu sa môže zmeniť podľa dohody s organizátorom

284.21.05.2016sobota09:20 - 13:30310, 301; 280, 249; 283, 183, 197c, 197e, 108, 234a, 234b, 275, 229, 284, 304, 281, 250, 190
285.20.05.2016piatok16:15 - 18:35309, 187; 71, 54, 266, 303, 295, 114, 301; 301
286.17.05.2016utorok16:45 - 18:10309, 283, 183, 197c, 197e, 108, 234a, 234b, 275
287.10.05.2016utorok16:30 - 18:35309, 304; 234b, 234a, 102
288.03.05.2016utorok16:25 - 18:35187, 275, 108; 234a, 234b, 304
289.26.04.2016utorok16:25 - 18:35250; 274
290.23.04.2016sobota09:00 - 09:20

Hudobná sieň Moyzes

  • Starosloviensky otčenáš
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Čačina, Čačina (úprava: Oldřich Halma)
291.22.04.2016piatok17:30 - 19:00

Hudobná sieň Klarisky

  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Tebe poem (Piotr Iľjič Čajkovskij)
  • Zahučali chladné vetry Ivan Hrušovský)
  • Za naším huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • An irish blessing (James E. Moore jr.)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
292.21.04.2016štvrtok19:00 - 20:45

Jezuitský kostol

  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastian Bach)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Spirit of God (James E. Moore jr.)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
Štvrtok 21.04.2016

12.00 odchod od Zimného štadióna od ČS Shell
12.00 – 17.30 cesta SNV - B. Bystrica - Bratislava (s hygienickými prestávkami)
17.30 – 18.00 ubytovanie v hoteli JURKIDOM (Domkárska 4, BA) a prezlečenia sa do speváckeho odevu
18.00 – 18.30 krátka skúška na 1. koncert
18.30 – 19.00 presun z hotela do centra – Jezuitský kostol
19.00 – 20.45 Otvárací koncert (Jezuitský kostol), v tom vystúpenie CHI v trvaní max. 15 min.
20.45 – 21.00 presun z centra do hotela
21.00 – 22.00 večera v hoteli
22.00 – 24.00 spoločné posedenie CHI


Piatok 22.04.2016

08.00 – 09.00 raňajky a príprava na výlet
09.00 – 13.00 výlet na hrad Červený kameň cca 50 km od Bratislavy (spoločne autobusom)–vstup o 11.00 h
13.00 – 14.00 obed v reštaurácii Štadión pod hradom Červený kameň
14.00 – 15.00 odchod a cesta do hotela (v tom prezretie si súťažnej sály Moyzes na Vajanského 12)
15.00 – 15.30 osobné voľno v hoteli
15.30 – 16.45 skúška zboru v hoteli na 2. koncert a prezlečenie sa do speváckeho odevu
16.45 – 17.30 presun do centra mesta – sieň Klarisky
17.30 – 19.00 Festivalový koncert (Klarisky), v tom vystúpenie CHI v trvaní max. 15 min.
19.00 – 19.30 presun autobusom z centra do hotela
19.30 – 20.00 osobné voľno
20.00 – 21.00 večera v hoteli
21.00 – 22.00 spoločná skúška zboru pred súťažným vystúpením – v hoteli


Sobota 23.04.2016

06.30 – 07.00 raňajky v mieste ubytovania
07.00 – 08.20 skúška zboru v hoteli – príprava na súťaž a prezlečenie do koncertného na izbách, zobratie si aj civilných vecí a presun do autobusu
08.20 – 08.50 presun na miesto súťaže (už oblečení) – Hudobná sieň Moyzes, Vajanského nábr. 12
08.50 – 09.00 nástup zboru CHI na súťažné vystúpenie pred sálu
09.00 – 09.20 súťaž v kategórii miešaných zborov – Hudobná sieň Moyzes, Vajanského nábr. 12
09.20 – 09.40 prezlečenie sa do civilu (v autobuse)
09.40 – 10.00 presun na hrad Devín
10.00 – 12.30 prehliadka hradu Devín – vstup podľa príchodu
12.30 – 13.30 obed v reštaurácii Devín, Rímska ul. č.4
13.30 – 14.00 presun do centra Bratislavy
14.00 – 16.55 rozchod a osobné voľno v centre Bratislavy
16.55 – 17.45 vyhlásenie výsledkov festivalu na nám. P. O. Hviezdoslava v Bratislave
17.45 – 18.45 osobné voľno v centre Bratislavy
18.45 – 19.00 presun autobusom do hotela
19.00 – 20.00 večera v hoteli
20.00 – 24.00 spoločné posedenie CHI (Nováková a Murko idú na festivalovú recepciu pre zbormajstrov)


Nedeľa 24.04.2016

08.00 – 08.40 raňajky v mieste ubytovania
08.40 – 09.00 odhlásenie sa z ubytovania (check-out) a odchod na výlet
09.00 – 10.30 obchodný dom IKEA Bratislava – rozchod a voľno v OD IKEA
10.30 – 12.00 cesta na zámok Topoľčianky
12.00 – 13.00 prehliadka zámku v Topoľčiankach – vstup o 12.00 h
13.00 – 14.00 obed v reštaurácii Gazdovský hostinec v Topoľčiankach
14.00 – 16.00 prehliadka zámockého parku a zubrej obory, príp. žrebčína v Topoľčiankach
16.00 – 20.00 cesta z Topoľčianok do Spišskej Novej Vsi s prestávkami


Možnosť zmeny programu, najmä večerného! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár:
    - súťažný koncert: Hudobná sieň Moyzes (23.4.2016 o 9.00 h) - Starosloviensky otčenáš, Napadly písně, Missa brevis: Sanctus, Agnus Dei, Ščedrik, Čačina, Čačina
    - nesúťažný koncert: Jezuitský kostol (21.4.2016 o 19.00 h) – repertoár dodá dirigentka
    - nesúťažný koncert: Hudobná sieň Klarisky (22.4.2016 o 17.30 h) – repertoár dodá dirigentka
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok poobede, pričom spoločnú stravu začíname vo štvrtok 21.4.2016 neskorou večerou.
  3. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierne sukne, červenú blúzku, čierne topánky, tričko s notami
    - muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, čiernu košeľu s dlhými rukávmi, kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Bratislave a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - NOTY - len pre skúšku, inak vystupujeme BEZ nôt – a to bez výnimky!
  4. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  5. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  6. / spať sa bude v hoteli JURKIDOM (Domkárska 4, BA), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  7. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  8. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  9. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Bratislave a okolí
  10. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA !!
  11. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po známych i neznámych miestach
  12. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 24.04.2016 večer okolo 20.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
293.19.04.2016utorok16:25 - 18:40192, 283, 197b, 198, 182, 300; 198, 7, 197c, 197e, 269, 270, 201, 108a, 190
294.12.04.2016utorok16:20 - 18:25198, 7, 197c, 197e, 269, 270; 201, 283, 266
295.09.04.2016sobota09:15 - 12:30198, 7; 197c, 197e, 199, 270; 198, 7, 197c, 197e, 199, 270
296.08.04.2016piatok16:20 - 18:30283, 187, 108, 275; 108, 275, 241, 182, 197b, 196, 199, 300
297.05.04.2016utorok16:25 - 18:40276, 241, 269, 300, 234a, 234b; 171, 250, 274
298.02.04.2016sobota09:20 - 14:15301B, 197e; 182, 166, 201, 300; 234a, 234b, 172; 172, 276, 250
299.01.04.2016piatok16:20 - 18:45269, 198; 7, 197c, 108, 196, 199, 197b, 27; 234a, 301
300.29.03.2016utorok16:35 - 18:35197e; 197c, 234a
301.22.03.2016utorok16:25 - 18:30283, 183, 300; 198, 7, 197c, 269
302.15.03.2016utorok16:30 - 18:35234a; 102, 250
303.11.03.2016piatok10:45 - 11:20

150. výročie Gymnázia

  • Štátna hymna SR
  • Aká si mi krásna
304.08.03.2016utorok16:25 - 18:350, 8, 198, 7, 270; 197c, 301B
305.05.03.2016sobota09:20 - 13:30193; 250; 250, 171, 102; 274, 276
306.04.03.2016piatok16:20 - 18:400, 27; 274, 197e
307.01.03.2016utorok16:30 - 18:35250, 171; 276, 234a
308.23.02.2016utorok16:30 - 18:40
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijímanie nového člena
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2015
  6. Správa o hospodárení za rok 2015
  7. Správa revíznej komisie za rok 2015
  8. Návrh rozpočtu na rok 2016
  9. Návrh plánu práce na rok 2016
  10. Diskusia
  11. Záver

276, 234a, 234b, 102, 171
309.20.02.2016sobota09:15 - 15:35102; 7; 7, 198; 276, 27, P, 171, 250, 299
310.19.02.2016piatok16:25 - 18:55234a, 234b; 197c; 171
311.16.02.2016utorok16:25 - 18:40234; 234, 171
312.09.02.2016utorok16:30 - 18:3027, 276; 197e
313.02.02.2016utorok16:25 - 18:3027; 270
314.26.01.2016utorok16:30 - 18:30276; 276, 234, 27
315.23.01.2016sobota09:00 - 13:20276; 276, 234; 102
316.22.01.2016piatok16:25 - 18:25276; 234
317.19.01.2016utorok16:15 - 18:30

Premonštrátny kostol, Košice

  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~
  • Kyrie - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Gloria - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Sanctus - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Agnus Dei - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
Utorok 19.1.2016

14.00 - 14.15 Pristavenie autobusu a odchod od Zimného štadióna pri ČS Shell
14.15 – 14.45 cesta SNV - Spišské Vlachy
14.45 – 15.00 Spišské Vlachy a nástup 4 členov
15.00 – 16.00 cesta Spišské Vlachy – Košice
16.00 – 16.30 Košice - zaparkovanie a presun peši (cca 400m) do Premonštrátneho kostola
16.30 – 18.00 Vystúpenie na omši
18.00 – 19.00 voľno (kúpa vstupeniek centrálne) a presun do Štátneho divadla v Košiciach (cca 100m od kostola)
19.00 – 22.00 návšteva operného predstavenia TRUBADÚR
22.00 – 22.15 presun peši a nástup do autobusu
22.15 – 23.15 cesta Košice - Spišské Vlachy
23.15 – 23.45 cesta Spišské Vlachy - SNV

Pokyny na cestu:

  1. / jedlo a pitie: po omši bude voľno cca 1.00h - zobrať so sebou alebo možnosť niečo si kúpiť v Košiciach
  2. / zborový odev neberieme!!! V kostole vystupujeme v tom, v čom budeme oblečení a ani sa nevyzliekame, pretože tam bude zima!!!
    - ženy – čierne nohavice (sukne), čierne topánky a čierny alebo tmavý kabát - pozor, potom ideme do divadla na operu!!
    - muži – oblek a kravatu (pretože ideme do divadla na operu!!), čierny (tmavý) kabát
    - NOTY a OBALY NA NOTY (ak je potrebné)
  3. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme na výlete až do polnoci
  4. / Cena zájazdu je 10,00 EUR/1 osoba. V cene je doprava a vstupné na operu. Poplatok vyberá Jozef Lukačovský na skúške, alebo potom v autobuse!

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
318.12.01.2016utorok16:25 - 18:25196, 197e; 276, 102
319.10.01.2016nedeľa10:00 - 11:15

Kostol Františkánov

  • Čože je to za novina (koleda z Turca)
  • Na nebesiach (Chorvátska koleda)
  • Narodil sa nám Spasiteľ (M. Praetorius)
  • Zabehni Ďuríček do bučinky (Hontianske Nemce)
  • Tichá noc (Franz Gruber)
  • Daj Boh šťastia (úprava: Igor Grega)

~~~~~

  • Alelluia (Gordon Young)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Missa brevis - Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Starosloviensky otčenáš
  • Blagoslovi duše moja Gospoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
320.09.01.2016sobota16:00 - 18:30

Kostol sv. Petra a Jana z Dukli

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
  • Zimná krajina (Igor Grega)
  • Na nebesiach (Chorvátska koleda)
  • Veselej vianočnej doby (koleda)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Zmes východoslovenských kolied:
    Co še stalo pri Betleme
    Kedy jasna hvizda
    Dobri pastir še narodzil
    Z tamtej strany jarka
    Pospiechali do Betlema

Sobota 9.1.2016

09.00 odchod od Zimného štadióna od ČS Shell
09.00 – 09.30 cesta SNV - Spišské Vlachy
09.30 – 09.45 Spišské Vlachy a nástup 5 členov
09.45 – 11.15 cesta Spišské Vlachy – Zborov (nástup A. Žákovej)
11.15 – 13.00 cesta Zborov - Miejsce Piastowe
13.00 – 13.30 ubytovanie v cirkevnom zariadení podľa rozpisu
13.30 – 14.30 obed a oddych
14.30 – 15.00 cesta do Krosna (cca 7 km)
15.00 – 16.00 občerstvenie a generálka v kostole sv. Petra a Jana z Dukli
16.00 – 18.30 koncert 4 zborov v kostole sv. Petra a Jana z Dukli
18.30 – 24.00 večera a spoločné posedenie 4 účinkujúcich zborov v Krosne


Nedeľa 10.1.2016

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 09.00 generálka na nedeľňajšie vystúpenie v Krosne
09.00 – 09.15 odchod z ubytovania so všetkými vecami a presun na prehliadku mesta Krosna
09.15 – 09.45 prehliadka mesta Krosna
09.45 – 10.00 krátka skúška v kostole OO Františkánov
10.00 – 11.00 omša v kostole OO Františkánov s našimi 6 skladbami
11.00 – 11.15 krátky koncert po omši v tom istom kostole
11.15 – 12.00 presun na obed na určenom mieste
12.00 – 13.00 obed na určenom mieste
13.00 – 14.15 cesta Krosno - Bardejov
14.15 – 16.00 prehliadka Bardejova – námestie, kostol sv. Egídia (pamiatky UNESCO)
16.00 – 16.30 cesta Bardejov - Hervartov
16.30 – 17.30 prehliadka celodreveného katolíckeho kostolíka v Hervartove (pamiatka UNESCO)
17.30 – 18.00 cesta Hervartov - Zborov a rozlúčka s A. Žákovou
18.00 – 19.00 cesta Zborov - Spišské Vlachy
19.00 – 20.00 cesta Spišské Vlachy - SNV


Naspäť ideme cez Zborov a Spišské Vlachy!
Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / jedlo a pitie si netreba brať, lebo cestujeme krátko, pričom spoločnú stravu začíname v sobotu obedom.
  2. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  3. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  4. / Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  5. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať zborový odev:
    - ženy – čierne sukne, červenú blúzku, čierne topánky
    - muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  6. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  7. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  8. / spať sa bude v cirkevnom zariadení v Miejsce Piastowom cca 7 km od Krosna a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred. Treba si zobrať uterák
  9. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  10. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  11. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach
  12. / mena v Poľsku je zlotý, pričom cca 4 zloté je 1 EUR
  13. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 10.1.2016 večer okolo 20.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
321.08.01.2016piatok16:05 - 18:45108b, 140, 307, 308; 154, 141, 183, 293, 275, 193, 137, 138, 298, 294
322.19.12.2015sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2015

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • ~
  • Starosloviensky otčenáš
  • ~
  • Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
    Kyrie
    Gloria
    Sanctus
    Benedictus
    Agnus Dei
  • ~ ~ ~ ~
  • Čože je to za novina (koleda z Turca)
  • ~
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
  • Panis angelicus (César Franck)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • ~
  • White Christmas (Irving Berlin)
  • Na nebesiach (Chorvátska koleda)
  • Je tichá noc (Adolphe Adam)
  • Daj Boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
  • La cucaracha (Mexická ľudová)
  • ~
  • Radujte se narodi (úprava: Franjo Dugan)
323.17.12.2015štvrtok16:15 - 18:5066, 184, 108, 241, 216, 245, 109, 143; 143, 177, 40, 193; 197
324.15.12.2015utorok16:25 - 18:40108, 109, 190, 216; 197, 143
325.08.12.2015utorok16:25 - 18:25177, 143, 306; 197
326.05.12.2015sobota09:15 - 14:00143, 177; 108, 197; 300, 281, 190; 198, 109, 184, 245; 216, 40, 193, 177, 138, 294
327.04.12.2015piatok16:20 - 18:40306, 109, 108, 66; 137, 138, 296, 294, 193
328.01.12.2015utorok16:25 - 18:40306, 109, 108, 184, 245; 197d, 197e, 66, 216
329.26.11.2015štvrtok18:00 - 20:00

Spišské Zborové Dni

Grékokatolícky chrám
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Missa Brevis - Kyrie (Zdeněk Lukáš)
  • Missa Brevis - Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Starosloviensky otčenáš
330.25.11.2015streda17:00 - 18:30

Spišské Zborové Dni

koncertná sála Reduty
  • Zeľjonyj lug (Alexander Andrejevič Archangeľskij)
  • Missa Brevis - Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa Brevis - Benedictus (Zdeněk Lukáš)
  • Ja parobek (úprava: Ján Krasko)
  • Mala ja frajera (úprava: Ján Krasko)
  • An Irish Blessing (James E. Moore Jr.)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
331.24.11.2015utorok16:20 - 18:30197e, 216, 114, 197c, 197d; 303, 295, 199, 281, 283, 197a, 197b, 241, 198
332.19.11.2015štvrtok16:25 - 18:40114, 197c, 197d, 303, 295, 199, 281; 114, 281, 197a, 198
333.10.11.2015utorok16:20 - 18:35190, 25; 197e, 108, 216
334.07.11.2015sobota09:15 - 15:2066, 109, 184, 245; 197a, 197b; 108, 241, 198, 303, 295, 281, 300, P, 143, 177, 199, 143, 114, 143, 216
335.06.11.2015piatok16:15 - 18:40306, 66; 66, 109, 108a; 184, 245
336.03.11.2015utorok16:25 - 18:30114, 197c, 197d, 283; 143, 66
337.27.10.2015utorok16:25 - 18:35114, 199, 281; 66, 109
338.20.10.2015utorok16:25 - 18:35114, 281, 190; 197a, 197b, 197c, 197d
339.13.10.2015utorok16:30 - 18:35187, 114, 190; 190, 197e
340.10.10.2015sobota09:15 - 13:10306; 197a; 197b, 197c; 197c, 197d, 190, 114, 187
341.09.10.2015piatok16:20 - 18:20114; 25, 198, 177
342.06.10.2015utorok17:00 - 18:30198; 143, 114, 281
343.29.09.2015utorok16:25 - 18:35306; 0, 197e
344.22.09.2015utorok16:25 - 18:30197e; 197e, 114
345.14.09.2015pondelok16:25 - 18:30177, 197c; 197d
346.08.09.2015utorok16:30 - 18:3025, 143; 197c, 177
347.02.09.2015streda16:30 - 18:20198; 197d, 197e
348.05.07.2015nedeľa10:00 - 12:00

Kostol Sv. Štefana Trenčianske Teplice

  • Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • ~~~~~
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~~~~~
  • Otče náš (Mikuláš Schneider-Trnavský)
  • ~~~~~
  • Tebe poem (P.I.Čajkovskij)
  • ~~~~~
  • Bože čos' ráčil (Mikuláš Schneider-Trnavský)
  • ~~~~~
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • ~~~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ja parobek v mladym veku (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
349.04.07.2015sobota08:30 - 22:00115, 305a; 305b; 305c; 43, P, 143, 187; 190, P, 197a, 192, 182, 196, 115, 283, 241, 293, 275, 8, 166, 303, 295
350.03.07.2015piatok17:35 - 20:30198, 25; 114Piatok 3.7.2015

do – 17.00 príjazd členov zboru do ubytovacieho zariadenia Domu SZSU v Trenčianskych Tepliciach a ubytovanie (vlak ide: SNV 11.11, resp.13.11, Trenčianska Teplá 14.25, resp. 16.25 h, potom autobusom do Trenčianskych Teplíc, ide každých 15 min., alebo možno využiť Taxi 0903 169 813, 0908 628 222, 0944 432 600)
17.00 – 17.30 zoznámenie sa s terénom a prostredím
17.30 – 20.30 skúška I. (s prestávkami a kávou)
20.30 – 23.00 spoločné opekanie v mieste ubytovania


Sobota 4.7.2015

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 08.30 osobné voľno a príprava na skúšku zboru
08.30 – 12.30 skúška II. (s prestávkami a kávou)
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 14.00 osobné voľno
14.00 – 18.00 skúška III. (s prestávkami a kávou)
18.00 – 18.30 večera v mieste ubytovania
18.30 – 19.00 osobné voľno
19.00 – 20.00 skúška IV. (príprava na nedeľný koncert v kostole)
20.00 – 22.00 posedenie pri videu a rozbor koncertov


Nedeľa 5.7.2015

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 09.00 skúška V. (generálka na koncert v kostole)
09.00 – 10.00 prezlečenie a presun peši do kostola
10.00 – 12.00 omša so vstupmi CHI a koncert CHI po omši v kostole
12.00 – 12.30 presun peši do ubytovne a prezlečenie
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 14.00 osobné voľno a odchod (vlak ide: Trenčianska Teplá 15.24, SNV 18.49)



Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / koncert bude kostole: repertoár dodá Marta Nováková
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM , pričom spoločnú stravu začíname v sobotu 4.7. raňajkami a končíme v nedeľu 5.7. obedom. V piatok večer bude spoločné opekanie v mieste ubytovania. Každý si predmet opekania donesie so sebou. Chlieb a horčica bude donesená, resp. kúpená spoločne. Taktiež bude spoločne zabezpečená a donesená káva, čaj a minerálka!
  3. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať zborový odev:
    - ženy – čierne sukne, červenú blúzku, čierne topánky
    - muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky
    - pohodlné oblečenie na skúšky, budeme prevažnú časť dňa vo vnútri, v miestnosti
    - NOTY na skúšanie a OBALY NA NOTY na vystúpenie, komu sú potrebné!
  4. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  5. / spať budeme v Dome SZSU a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  6. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru, husle a pod. Treba to dať do áut Murkovi, alebo, Lukačovskému.
  7. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  8. / treba si zobrať aj obe tričká CHORUS IGLOVIA!
  9. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme pracovať, teda skúšať veľa hodín
  10. / cestovné pre dôchodcov by malo byť zadarmo, resp. iba za miestenku vo vlaku, pre ostatných je cena cestovného lístka SNV – T. Teplá okolo 11,00 EUR, spolu počítajte na celé cestovné (tam-späť) okolo 25,00 EUR!
  11. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 5.7.2015 večer okolo 19.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
351.30.06.2015utorok16:25 - 18:40198, 25; 43
352.26.06.2015piatok17:00 - 18:30

Dni mesta Spišské Vlachy

  • El grillo (Josquin Desprez)
  • ~~~~~
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Tebe poem (P.I.Čajkovskij)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Alleluja (Gordon Young)
  • ~~~~~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Zahučali chladné vetry ... (Ivan Hrušovský)
  • Ja parobek v mladym veku (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
  • ~~~~~
  • Tourdion (Anonymus)
  • Hava nagila (úprava: Sakis Negnim)
  • Swing Low Sweet Chariots (černošský spirituál)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • ~~~~~
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
353.23.06.2015utorok16:25 - 18:1548, 283, 196, 241, 192, 8, 166, 201; 303, 295, 284, 229, 280, 269, 300
354.20.06.2015sobota09:15 - 14:35182; 192, 197a; 197b, 115, 197e, 300, P, 197e, 197d; 201, 283, 304
355.19.06.2015piatok16:20 - 18:3059b, 115; 249, 284, 229, 280, 300
356.16.06.2015utorok16:30 - 18:35300; 303, 195, 197b, 197c, 197e, 251
357.09.06.2015utorok16:25 - 18:30115, 197a; 197a, 197b, 197c
358.02.06.2015utorok16:25 - 18:35304, 300; 197c
359.26.05.2015utorok16:25 - 18:35304; 304, 59b
360.19.05.2015utorok17:00 - 18:40304; 197b, 197c
361.12.05.2015utorok16:35 - 18:2515; 304, 197c
362.09.05.2015sobota14:00 - 15:30

70. Výročie konca II. svetovej vojny

Havlíčkův Brod, 9.5.2015
  • Čačina, čačina ... (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ó lásko, lásko ... (Moravská ľudová)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš - Bystrý
  • Ja parobek v mladym veku (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
  • Prší, prší (úprava: Miroslav Hroněk)
  • ~~~
  • Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
  • ~~~
  • Tourdion (Anonymus)
  • Swing Low Sweet Chariots (černošský spirituál)
  • Yesterday (The Beatles)
  • La Montanara (úprava: Luigi Pigarelli)
  • ~~~
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Diru, diru, dina (úprava: Paul Widyawan)
  • Hava nagila (úprava: Sakis Negnim)
  • ~~~
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
  • ~~~
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
363.08.05.2015piatok19:00 - 21:30

Stamicove slávnosti

Havlíčkův Brod, 8.5.2015
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (P.I.Čajkovskij)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • ~~~~~
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • An Irish Blessing (James E. Moore Jr.)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Zahučali chladné vetry ... (Ivan Hrušovský)
  • Čačina, čačina ... (úprava: Oldřich Halma)

Zájazd do Havlíčkovho Brodu

štvrtok 07.05.2015 (strava je v tento deň riešená samostatne)

21.45 – 22.00 nástup a odchod od Zimného štadióna oproti ČS Shell
22.00 – 22.10 SNV (sídlisko Západ I.) - nástup členov zboru (Ivančák, Kafka)
22.10 – 22.15 Smižany (Kultúrny dom) – nástup členov zboru (Lukačovský, Repková)
22.15 – 06.30 Cestovanie autobusom do Českého Krumlova s hygienickými zastávkami (Žilina a motorest Devět křížů)


piatok 08.05.2015 (začíname večerou, autobus zostáva parkovať v mieste ubytovania)

06.30 - 14.00 príchod do Českého Krumlova, prehliadka zámku (spoločne), mesta a voľný program
14.00 - 16.00 cesta z Českého Krumlova do Havlíčkovho Brodu
16.00 - 17.00 ubytovanie v hoteli SLUNCE, osobné voľno a príprava na 1. koncert
17.00 - 17.30 presun peši do miesta skúšky 1. koncertu – Klášterní kostel sv. Rodiny
17.30 - 17.40 skúška Jasoňa a CHI – spoločné skladby
17.40 - 18.10 skúška CHORUS IGLOVIA
18.10 - 19.00 osobné voľno na mieste
19.00 - 20.30 Samostatný koncert oboch zborov – záverečný koncert 14. ročníka hudobného festivalu Stamicovy slavnosti (ktorého je Jasoň spoluusporiadateľom)
20.30 - 20.45 presun peši do hotela
20.45 - 21.30 večera v hoteli
21.30 - 22.00 videomapping na Havlíčkovom námestí – náhľad do histórie mesta prostredníctvom audiovizuáonej projekcie (robí to mesto Havlíčkův Brod)
22.00 - 22.30 pracovné stretnutie vedenia oboch zborov v hoteli Slunce – ostatní voľno


sobota 9.5.2015 (budeme cestovať našim autobusom!)

07.15 - 08.00 raňajky v hoteli
08.00 - 08.15 príprava na výlet
08.15 - 11.15 výlet autobusom do Jihlavy – prehliadka expozíxcie múzea v podzemí + prehliadka mesta (sprevádzajú členovia Jasoňa) a návrat do Havlíčkovho Brodu
11.15 - 12.00 obed v hoteli
12.00 - 12.15 príprava na odchod, zobratie vecí na 2. koncert
12.15 - 12.30 presun do miesta skúšky na 2. koncert v dolnej časti Havlíčkovho námestia
12.30 - 13.00 akustická skúška CHORUS IGLOVIA
13.00 - 14.00 voľno pred samotným koncertom – k dispozícii budú priestory na radnici
14.00 - 16.00 spoločný koncert Jasoňa a CHI na námestí (krytá tribúna a ozvučenie)
16.00 - 19.00 odchod do hotela a osobné voľno (alebo aj obrátene)
19.00 - 24.00 večera a spoločné posedenie oboch zborov v hoteli Slunce


nedeľa 10.5.2015 (budeme cestovať našim autobusom – obed a večeru si rieši každý sám!)

08.00 - 09.00 raňajky
09.00 - 09.30 rozlúčka s hostiteľmi a odjazd do Telče
09.30 - 11.00 cesta z Havlíčkovho Brodu do Telče
11.00 - 12.30 prehliadka zámku v Telči – spoločne
12.30 - 15.00 prehliadka mesta a osobné voľno v Telči – samostatne
15.00 - 22.00 Cestovanie autobusom domov s hygienickými zastávkami (motorest Devět křížů a Žilina)



Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!!!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: dodá Marta Nováková
  2. / jedlo a pitie si treba brať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok do večera, pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať niečo, alebo si môžete kúpiť niečo v Telči.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Česko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky a tričko s notami!, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky ako aj čiernu košeľu a kravatu s notami. Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Českom Krumlove, Jihlave a Telči, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - NOTY a OBALY NA NOTY (komu sú potrebné)
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v hoteli SLUNCE a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred (dvojice)
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, pričom KAŽDÝ musí mať 1 biele!
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 9 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Česku je Kč, výmenný kurz je okolo 27,80 Kč/1
  16. / V Česku máme zaplatené všetko vrátane vstupov do zámku v Českom Krumlove a Telči, s výnimkou: a/ strava v piatok 8.5.2015 doobeda v Českom Krumlove
    b/ obed a večera v nedeľu 10.5.2015 v Telči (budeme „rozlezení“, takže každý sa stará o seba)
  17. / Doporučujeme zobrať si cca 560 Kč (cca 20 EUR). Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu a kávu, resp. stravu.
  18. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 10.5.2015 večer okolo 22.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
364.05.05.2015utorok16:25 - 18:35270, 71, 54, 303, 295, 277, 70; 284, 67, 268, 229, 300, 281, 155
365.28.04.2015utorok16:30 - 18:2548, 283, 183, 196, 293, 275, 241; 281, 7, 166, 199, 8, 201
366.21.04.2015utorok16:25 - 18:25303; 281, 70, 303, 295
367.18.04.2015sobota09:15 - 15:307, 166, 270; 201, 303, 295; 303, 295, 54, 266, 71, 30, 284, 229, 249, P, 280, 67, 155; 268, 303, 281, 0
368.17.04.2015piatok16:15 - 18:5048, 283, 183; 196, 293, 275, 241, 199, 8; 300, 281
369.14.04.2015utorok16:25 - 18:35251, 0, 268; 155, 303, 295, 281
370.07.04.2015utorok16:00 - 18:25301, 295, 303, 283, 241, 280; 0, 201, 300
371.31.03.2015utorok16:25 - 18:35266, 199; 201, 300
372.24.03.2015utorok16:30 - 18:40251, 295, 303, 281; 300, 268, 0
373.23.03.2015pondelok17:30 - 19:00

"Veľka noc prihodzi"

Koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves, 23.3.2015
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • La Montanara (úprava: Luigi Pigarelli)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Čačina, čačina ... (úprava: Oldřich Halma)
374.21.03.2015sobota09:15 - 14:35251, 166, 270; 270, 229; 48, 183, 275, 269, 249, 166, 270, P, 197a, 197b, 197c, 281
375.20.03.2015piatok16:20 - 18:40166, 201; 201; 281
376.17.03.2015utorok16:25 - 18:4048, 183, 275; 269, 249, 281
377.10.03.2015utorok16:15 - 18:30303, 281; 197a, 197e
378.03.03.2015utorok16:20 - 18:30201; 7, 243, 275, 300
379.24.02.2015utorok15:45 - 18:25301; 48, 183, 166, 249; 292, 30
380.21.02.2015sobota09:25 - 15:0030; 30, 281; 270, 229, 299, P, 197a, 197c, 197d, 197b, 197e
381.20.02.2015piatok16:20 - 18:55300; 197a; 229
382.17.02.2015utorok16:15 - 18:30
383.10.02.2015utorok16:20 - 18:40300; 300, 197a
384.03.02.2015utorok16:25 - 18:30300; 197c, 197d, 299
385.27.01.2015utorok16:20 - 18:35299; 197d, 197c
386.24.01.2015sobota09:15 - 16:00299; 299, 30; 197c, P., 197c, 197d
387.23.01.2015piatok16:10 - 18:50299; 299, 30
388.20.01.2015utorok16:25 - 18:35295, 281; 299
389.13.01.2015utorok16:25 - 19:00281, 295
390.20.12.2014sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2014

  • Zimná krajina (Igor Grega)
  • ~
  • Pozdrav (Antonio Lotti)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • ~
  • Tourdion (Anonymus)
  • Yesterday (Beatles)
  • La Montanara (úprava: Luigi Pigarelli
  • Ščedrik (Ljachov)
  • ~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš - Bystrý
  • Ej lásko, lásko (úprava: Ezechiel Ambros)
  • |Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
  • ~ ~ ~ ~
  • Počúvajte kresťania (úprava: K. Wurm)
  • ~
  • Adeste fideles (Latinská hymna)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Zabehni Ďuríček do bučinky (Hontianske Nemce)
  • ~
  • Co še stalo pri Betľeme (úprava: Zdenko Mikula)
  • Kedy jasna hvizda (Šarišská koleda)
  • Dobry pastir še narodzil (Zemplínska koleda)
  • Z tamtej strany jarka (úprava: Marta Nováková)
  • Pospiechali do Betlema (koleda)
  • ~
  • Kaj se vam zdi pastirci vi (úprava Matija Tomc)
19.12.2014 – Piatok

11.30 – 12.30 príjazd hostí a ubytovanie v ubytovni RESA v Spišskej Novej Vsi
12.30 – 13.30 obed v reštaurácii Tatra
13.30 – 18.00 výlet do Spišskej Novej Vsi so sprievodcom (M. Dirga, F. Kafka)
18.00 – 19.00 večera v reštaurácii Tatra
19.00 – 21.00 stretnutie vedúcich a dirigentov zborov v ubytovni
19.00 – 21.00 ostatní voľný program – prechádzka po meste Spišská Nová Ves


20.12.2014 – Sobota

08.00 – 08.30 raňajky v ubytovni
08.30 – 08.45 príprava na výlet
08.45 – 12.00 výlet do Levoče (historické mesto) a pohľad na Spišský hrad
     F. Kafka, M. Kafka, J. Brincko, M. Dirga + sprievodkyňa
12.00 – 12.45 obed v reštaurácii U 3 Apoštolov v Levoči
12.45 – 13.10 presun Z Levoče na ubytovňu RESA do Spišskej Novej Vsi
13.10 – 13.20 presun do koncertnej sály Reduta v Spišskej Novej Vsi - autobusom
14.00 – 14.05 príchod členov CHORUS IGLOVIA do Reduty
13.20 – 14.20 generálna skúška zboru NovAdoramus
14.20 – 14.40 generálna skúška oboch zborov spolu (Tichá noc a spoločná skladba)
14.40 – 15.30 generálna skúška CHORUS IGLOVIA
15.30 – 16.00 príprava na 1. koncert
16.00 – 17.50 I. vianočný koncert „Tichá noc 2014“
17.50 – 19.00 príprava na 2. koncert
19.00 – 20.50 II. vianočný koncert „Tichá noc 2014“
20.50 – 21.10 príprava sály na recepciu
21.10 – 00.00 slávnostná recepcia zborov a hostí v koncertnej sále Reduty


21.12.2014 – Nedeľa

08.30 – 09.30 raňajky v ubytovni
09.30 – 10.00 rozlúčka s hosťami
10.00      odjazd hostí do Slovinska


391.18.12.2014štvrtok16:20 - 18:25154, 160, 283, 293, 284, 67, 249, 269, 8, 54, 292, 70; 219, 297, 241, 140, 193, 137, 138, 298, 294, 290, 40
392.16.12.2014utorok16:25 - 18:50154, 160, 283, 293, 284, 67, 249; 292, 219, 297, 281, 140, 193, 137, 138, 298, 294
393.09.12.2014utorok16:25 - 18:40219, 297, 140; 241, 193, 137, 138, 298, 294, 290
394.06.12.2014sobota09:15 - 14:10219, 297, 241; 140, 298, 193, 137, 138, 294, 290, 40, P, 54, 292, 70, 293, 67, 290, 219, 297, 193, 137, 138, 298, 294
395.05.12.2014piatok16:15 - 18:50154, 160, 283, 293, 284, 67, 249, 269; 298, 193, 137, 138, 294
396.02.12.2014utorok16:25 - 18:30140, 241, 249, 67, 8
397.25.11.2014utorok16:30 - 18:30241, 249, 193, 137, 138, 294, 154
398.21.11.2014piatok18:00 - 20:00

Spišské Zborové Dni

Grékokatolícky chrám
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Pozdrav (Antonio Lotti)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (Pjotr Iľjič Čajkovskij)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
399.19.11.2014streda16:00 - 18:30

Spišské Zborové Dni

koncertná sála Reduty
  • Pozdrav (Antonio Lotti)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Ej lásko, lásko (úprava: Ezechiel Ambros)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • An Irish Blessing (James E. Moore Jr.)
  • Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
400.18.11.2014utorok16:25 - 18:3570, 199; 160, 283, 292, 269, 199, 70
401.11.11.2014utorok16:15 - 18:30154, 193, 137, 138, 294, 70; 219, 293
402.08.11.2014sobota09:15 - 14:50160, 283; 292, 269, 199, 70; 70, 183, 196, 193, 137, 138, P, 294, 293, 297, 278, 154
403.07.11.2014piatok16:15 - 18:50219, 193; 70; 296, 297, 199
404.04.11.2014utorok16:25 - 18:35293, 199; 269, 137
405.28.10.2014utorok16:25 - 18:30294, 160, 70; 283, 183, 196, 293, 219
406.21.10.2014utorok16:30 - 18:30137, 138, 294; 70, 278
407.18.10.2014sobota09:10 - 14:00193, 154; 283; 292, 269, 219, 199, P, 293, 183, 290
408.17.10.2014piatok16:10 - 18:50193; 196, 70; 294, 219
409.14.10.2014utorok16:15 - 18:30154, 160; 199, 281
410.07.10.2014utorok16:20 - 18:40293, 70; 160
411.30.09.2014utorok16:25 - 18:35292, 283; 293
412.23.09.2014utorok16:20 - 18:30281; 281, 292
413.16.09.2014utorok16:25 - 18:35281; 283
414.09.09.2014utorok16:15 - 18:300, 278; 278, 281
415.02.09.2014utorok16:15 - 18:300; 278
416.05.07.2014sobota21:00 - 22:30

Camino al Tagliamento

Park zo XVI. storočia
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš – Bystrý)
  • Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Prší, prší (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~~
  • Hava nagila (židovská pieseň)
  • Swing Low Sweet Chariot (černošský spirituál)
  • La montanara (Toni Ortelli)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • Yesterday (Beatles)
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)

štvrtok 03.07.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne)
18.45 – 19.00 nástup a odchod od Zimného štadióna oproti ČS Shell
19.00 – 19.40 SNV – Spišské Vlachy (ZŠ) – nástup členov zboru (Gubka, Uličná, Farkaš, Sokolská, Rendošová, Dragošeková)
19.40 – 20.20 Spišské Vlachy – Prešov (ČS Shell)– nástup členov zboru (Žáková)
20.20 – 09.00 Prešov – Camino al Tagliamento – cestovanie autobusom s hygienikými zastávkami (podľa plánu cesty)


piatok 04.07.2014 (začíname obedom, autobus zostáva parkovať v mieste ubytovania)
09.00 – 12.30 príchod, ubytovanie a voľný program
12.30 – 13.30 obed v mieste ubytovania
14.00 – 19.00 výlet na bicykloch ( cca 20 km) s návštevou monumentov, kostolov, zaujímavých miest, prírodných úkazov vinární a fariem a továrne na organy (Zanin) – pre nebicyklujúcich bude k dispozícii súbežne auto, alebo autobus
19.00 – 20.00 voľný čas, oddych
20.00 – 21.00 večera – ideme na ňu spoločne autobusom


sobota 05.07.2014 (budeme cestovať našim autobusom!)
08.00 – 09.00 raňajky v mieste ubytovania
09.00 – 18.00 výlet autobusom do Grado, Aquileia, Sesto al Reghena, Spilimbergo, San Daniele atď. (s obedom počas výletu)
18.00 – 19.30 voľný čas, oddych
19.30 – 20.30 skúška pre CHORUS IGLOVIA a Corale Caminese v parku zo XVI. st.
20.30 – 21.00 príprava na koncert
21.00 – 22.30 koncert - 2 zbory (Corale Caminese a CHORUS IGLOVIA)
22.30 – 24.00 večera a spoločné posedenie s Corale Caminese


nedeľa 06.07.2014 (budeme cestovať našim autobusom!)
08.00 – 09.00 raňajky
09.00 – 19.00 výlet do Benátok! – autobusom, obed v Benátkach si zabezpečuje a platí každý sám!
19.00 – 20.30 voľný program, oddych
20.30 – 21.30 večera – ideme na ňu spoločne autobusom


pondelok 07.07.2014 (okrem raňajok je strava v tento deň riešená samostatne)
07.30 – 08.00 raňajky
08.00 – 08.30 odchod do Bibione, alebo Lignano Sabbiadoro na celý deň k moru
09.00 – 17.00 voľný program, oddych
17.00 – 07.00 cestovanie autobusom s hygienikými zastávkami (podľa plánu cesty)



Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!!!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: dodá Marta Nováková
  2. / jedlo a pitie si treba brať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok doobeda, pričom spoločnú stravu začíname v piatok obedom. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi v Benátkach, resp. Bibione-Taliansko.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Taliansko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky a tričko s notami!, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Camino a okolí, toto sa týka aj obuvi (budeme sa aj bicyklovať), skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky, lebo ideme aj k moru!!
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v kempe, resp. kempoch, je možné rozdelenie zboru do skupín, ale len na nocľah, strava a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť, ale aj pokrývku hlavy na pláž
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Camino a okolí
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, pričom KAŽDÝ musí mať 1 biele tričko
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 13 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Taliansku je EUR, takže nie je čo riešiť!
  16. / V Taliansku máme zaplatené všetko, s výnimkou: a/ strava v piatok 4.7.2014 doobeda (budete mať ešte z domu)
    b/ obed v nedeľu 6.7.2014 v Benátkach (budeme „rozlezení“, takže každý sa stará o seba)
    c/ strava v pondelok 7.7.2014 –obed a večera v Bibione na pláži
    d/ doplácame si raňajky v pondelok a ubytovanie z nedele na pondelok, čo je zahrnuté už vo výbere peňazí do Talianska. Doporučujeme zobrať si cca 30,00-40,00 EUR. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v miestacdh našich „potuliek“ a stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v utorok 8.7.2014 ráno okolo 7.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
417.01.07.2014utorok16:35 - 18:05229, 280, 249, 269, 268, 67, 155; 166, 75
418.28.06.2014sobota09:00 - 12:308, 7, 166, 54; 75, 71, 266, 270; 229, 280, 249, 269; 268, 67, 155
419.24.06.2014utorok16:30 - 18:458, 7, 54, 71, 280, 67; 166, 266, 75, 270, 249, 269, 229, 155, 268
420.17.06.2014utorok16:35 - 18:3567, 8, 7, 284; 166, 71, 54, 269, 229, 67
421.10.06.2014utorok16:25 - 18:40268; 71, 70, 229, 67
422.07.06.2014sobota09:00 - 16:00280, 67; 67, 229; 70, P, 268, 155, 269
423.06.06.2014piatok16:15 - 18:5567; 67, 70; 249
424.03.06.2014utorok16:25 - 18:30280, 67; 67
425.27.05.2014utorok16:30 - 18:30268, 229; 70, 249
426.20.05.2014utorok18:00 - 19:45283, 269; 268, 278
427.17.05.2014sobota09:15 - 14:15269; 249; 283; 229, P, 278
428.16.05.2014piatok16:15 - 18:50229; 229, 70, 269
429.13.05.2014utorok16:25 - 18:35269; 70
430.06.05.2014utorok16:20 - 18:30249; 269
431.29.04.2014utorok16:20 - 18:30249; 249, 229
432.15.04.2014utorok16:20 - 18:40249; 249
433.12.04.2014sobota17:05 - 19:20

Vítanie jari

Radnica mesta Kisújszállás
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • ~~~~
  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • Sactus (Urmas Sisaks)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider – Trnavský)
  • Tebe poem (Peter Iljič Čajkovskij)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~~~~
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Tourdion (Anonymus)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš – Bystrý)
  • Prší, prší (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
  • ~~~~~~
  • Nabucco - Zbor židov (Giuseppe Verdi)
piatok 11.4.2014
11.45 – 12.00 nástup a odchod od Zimného štadióna od pumpy Shell
12.00 – 12.30 SNV – Spišské Vlachy – nástup členov zboru (Gubka, Uličná, Farkaš, Sokolská, Rendošová, Dragošeková J., Dragošeková L.)
12.30 – 13.00 Spišské Vlachy – Prešov– nástup členov zboru (Žáková, Nováková)
13.00 – 13.50 Prešov – Košice – nástup tlmočníčky
13.50 – 17.30 Košice – Kisújszállás – ubytovanie (check-in) - hotel Kumánia – Illésy utca 5
17.30 – 20.30 wellness, bazény a osobné voľno
20.30 – 21.00 večera v hoteli a pokyny na ďalší deň
21.00 – 24.00 osobné voľno


sobota 12.4.2014
07.30 – 08.15 raňajky v hoteli Kumánia
08.15 – 08.45 príprava na prehliadku mesta
08.45 – 12.30 prehliadka mesta Kisújzsállás – peši aj autobusom
12.30 – 13.30 obed v hoteli Kumánia
13.30 – 14.00 oddych v hoteli Kumánia
14.00 – 14.30 presun na generálku oboch zborov (spolu s oblečením)
14.30 – 17.00 generálka oboch zborov v mieste koncertu
17.00 – 19.00 slávnostný koncert „Vítanie jari“ pri príležitosti 30. výročia vzniku spevácekho zboru Phoenix – Kisújszállás
19.00 – 24.00 slávnostná večera a spoločné posedenie oboch zborov a hostí v mieste koncertu


nedeľa 13.4.2014
08.00 – 09.00 raňajky –hotel Kumánia
09.00 – 09.30 rozlúčka s hostiteľmi a odchod z hotela (check-out) do Debrecína
09.30 – 10.30 cesta do Debrecína
10.30 – 15.00 prehliadka Debrecína – obed, resp. strava je už v samostatnej réžii
15.00 – 18.30 Debrecín – Košice –výstup tlmočníčky
18.30 – 20.00 príchod: Košice, Prešov, Spišské Vlachy, Spišská Nová Ves



PRÍPADNÁ ZMENA PROGRAMU BUDE VČAS OZNÁMENÁ!!!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: viď. vyššie
  2. / jedlo a pitie si netreba brať na cestu. Stravu bude treba riešiť až v nedeľu na obed, resp. poobede v Debrecíne!
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Maďarsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Kisújszállási, Debrecíne a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky – ideme do wellnesu a bazénov, ktoré sú pre nás ZADARMO!!
    - NOTY (len pre skúšku, inak vystupujeme BEZ nôt – výnimky povoľuje dirigentka)
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / oficiálne dary a ďakovný prejav máme za zbor pripravené, rovnako ide s nami oficiálna tlmočníčka
  9. / spať sa bude spolu v hoteli Kumania, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Kisújszállási a Debrecíne
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, pričom KAŽDÝ musí mať 1 biele tričko
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 5 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Maďarsku je forint, v kurze 1EUR = 307 HUF
  16. / V Maďarsku máme zaplatené všetko, s výnimkou: a/ strava v nedeľu 13.4.2014 naobed a poobede v Debrecíne
    b/ vstupy do múzeí a návšteva Debrecína v nedeľu 13.4.2014
    Doporučujeme vymeniť si cca 20,00 EUR, čo je cca 6000,00 Forintov. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v Debrecíne a stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 13.4.2014 okolo 20.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
434.08.04.2014utorok16:20 - 18:4598, 183, 243, 182, 196, 275, 192; 48, 7, 166, 284, 8, 54, 266, 270
435.01.04.2014utorok16:25 - 18:20229; 70
436.29.03.2014sobota09:15 - 14:1098, 183; 243, 182, 196, 275, 192; 48, 7, 166, 284, 8, 54, P, 266, 270, 155, 229
437.28.03.2014piatok16:15 - 18:5576, 0, 68; 196, 284, 70, 229
438.25.03.2014utorok16:20 - 18:2576, 68; 68, 0
439.18.03.2014utorok16:20 - 18:3076, 68; 0, 70
440.11.03.2014utorok16:15 - 18:3076; 68
441.25.02.2014utorok16:20 - 18:30
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijatie nových členov OZCHI
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2013
  6. Správa o hospodárení za rok 2013
  7. Správa revíznej komisie za rok 2013
  8. Návrh rozpočtu na rok 2014
  9. Návrh plánu práce na rok 2014
  10. Voľba 5 členov výboru a 3 členov RK na roky 2014-2018
  11. Diskusia
  12. Záver
442.22.02.2014sobota12:00 - 21:30

Súťažné vystúpenie

Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Cantate Domino (Vitautas Miškinis)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider Trnavský)

Nesúťažný koncert

kostol sv. Mikuláša, Svätojánska 72, Staré mesto
  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Sactus (Urmas Sisaks)
  • Tebe poem (P. I. Čajkovskij)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Alleluia (Gordon Young)
štvrtok 20.2.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne)

18.00 – odjazd z parkoviska pred Zimným štadiónom OPROTI pumpe SHELL (väčšina)
18.00 – 24.00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko – podľa plánu cesty


piatok 21.2.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne, spoločne máme až večeru!)

00.00 – 09.00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko do Gdyne
09.00 – 10.00 hygienická prestávka po ceste a príprava na návštevu akvária v Gdyni
10.00 – 12.00 Akvárium v Gdyni – prehliadka spojená s expozíciou (vstupné je v cene pobytu)
12.00 – 13.00 odchod a cesta do Gdańska
13.00 – 14.00 obed (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
14.00 – 16.00 ubytovanie – hotel Gryf – Jana z Kolna 22/26, Gdańsk a osobné voľno
16.00 – 18.00 skúška zboru v mieste ubytovania
18.00 – 19.00 večera (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
19.00 – 22.00 večerná prehliadka Gdańska, alebo osobné voľno


sobota 22.2.2014 (strava je zabezpečená usporiadateľmi)

07.30 – 08.15 raňajky v hoteli Gryf
08.15 – 10.00 skúška zboru v mieste ubytovania
10.00 – 11.00 presun na miesto súťaže (spolu s oblečením) – Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
11.00 – 12.00 akustická skúška zboru v mieste súťaže – Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
12.00 – 13.00 súťaž v kategórii miešaných zborov – Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
13.00 – 14.00 obed (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
14.00 – 17.30 city tour – prehliadka mesta so sprievodcom
17.30 – 18.30 večera (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
18.30 – 19.30 presun na miesto nesúťažného koncertu – kostol sv Mikuláša, Svätojánska 72, Staré mesto
19.30 – 21.00 nesúťažný koncert (My +5 zborov) – kostol sv. Mikuláša, Svätojánska 72, Staré mesto
21.00 – 21.30 návrat do hotela Gryf a osobné voľno
21.30 – 23.30 prehliadka večerného Gdańska – spoločný, ale dobrovoľný program


nedeľa 23.2.2014 (strava je zabezpečená usporiadateľmi)

08.00 – 09.00 raňajky –hotel Gryf
09.00 – 09.30 príprava na výlet
09.30 – 13.00 Zámok Malbork -prehliadka spojená s expozíciou so sprievodcom
13.00 – 14.00 obed (Hudobná škola, Gnilna 3,)
14.00 – 16.30 návrat do hotela Gryf - osobné voľno (alebo podľa ďalších pokynov)
16.30 – 17.30 príprava a presun na Galakoncert, Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
17.00 – 20.00 Galakoncert, Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
20.00 – 24.00 večera posedenie s účastníkmi a organizátormi festivalu v priestoroch galakoncertu
24.00odjazd do Lodže


pondelok 24.2.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne)

00.00 – 05.30 cesta do Lodže (s pravidelnými prestávkami)
05.30 – 14.30 prehliadka mesta Lodž, vrátane katedrály a Starého mesta –osobné voľno
14.30 – 21.30 cesta do Spišskej Novej Vsi (s pravidelnými prestávkami)



UPOZORNENIE!
Možnosť zmeny programu, najmä večerného. Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!



Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: súťažný koncert: 1.Cantate domino, 2.Domine non sum dignus, 3.Napadly písně, 4.Čačina, čačina nesúťažný koncert: 1. Alleluja (Zellioli), 2. Locus iste, 3. Domine non sum dignus, 4. Sanctus, 5. Tebe poem, 6. Spasi nas, 7. Otče náš, 8. Alleluja (Young)
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok doobeda, pričom spoločnú stravu začíname v piatok obedom. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi v Lodži – Poľsko.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Gdansku, Lodži a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky, aj keď len pre vyslovených otužilcov – budeme pri mori (no, čo už!)
    - NOTY (len pre skúšku, inak vystupujeme BEZ nôt – výnimky povoľuje dirigentka)
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude spolu v hoteli Gryf, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť, resp. rukavice, šál a čiapku
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Gdansku, Lodži a okolí
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, aj keď nie je celkom isté, či ich použijeme
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 15 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Poľsku je zlotý, v kurze 1EUR = 4,15 Zlotých
  16. / V Poľsku máme zaplatené všetko, s výnimkou:
    a/ strava v piatok 21.2.2014 doobeda
    b/ strava v pondelok 24.2.2014 celý deň
    c/ vstupy do múzeí a návšteva Lodže v pondelok 21.2.2014
    Doporučujeme vymeniť si cca 25-30 EUR, čo je cca 100-125 Zlotých. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v Lodži a stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 24.2.2014 v neskorých večerných až nočných hodinách.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
443.18.02.2014utorok16:10 - 18:407, 178, 156, 270; 98, 183, 156, 243, 196, 275, 182, 192
444.14.02.2014piatok16:00 - 19:007, 178, 156, 270; 178, 156, 7, 270
445.11.02.2014utorok16:20 - 18:30270; 178, 156, 7, 183, 196, 275
446.08.02.2014sobota09:15 - 14:157, 156; 178, 270; 156, 178, P, 7, 270
447.07.02.2014piatok16:15 - 18:307, 178; 266, 178, 8, 275, 196, 243; 270
448.04.02.2014utorok16:30 - 18:25156, 7; 98, 192, 182, 178
449.28.01.2014utorok16:25 - 18:30270, 243; 183, 196, 178
450.25.01.2014sobota09:15 - 14:20156, 178; 156, 178, P, 156, 178; 7, 270
451.24.01.2014piatok16:15 - 18:50178; 178, 156; 7
452.21.01.2014utorok16:25 - 18:10178; 178
453.14.01.2014utorok16:20 - 18:307, 270; 270, 178
454.11.01.2014sobota09:15 - 14:15270; 178, P, 178; 7
455.10.01.2014piatok16:10 - 18:40270; 270, 7
456.08.01.2014streda16:20 - 18:25270; 7
457.21.12.2013sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2013

  • Čujte, čujte, pastieri (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Tourdion (anonymus)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • ~
  • Cantate Domino (Vitautas Miškinis)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~~
  • Dobrá novina (koleda)
  • ~
  • Nuž všetci verní kresťania (N. Hermann)
  • Narodil sa nám spasiteľ (Michael Praetorius)
  • Vitaj, náš Ježiško (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Poďme, bratia, do Betléma (úprava: Štefan Eperješi)
  • Jdeš li bouří (úprava: Wiliam Stickles)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Radujme še valasi (koleda)
  • ~~~~~~
  • Siam pastori e pastorelle (D. Liani)
458.19.12.2013štvrtok16:10 - 18:45142, 48, 284, 266, 178, 156; 7, 270, 206, 220, 108, 288, 195, 286, 275, 244; 287, 40
459.17.12.2013utorok16:35 - 18:30288, 287, 270, 284; 178, 206, 108, 220
460.10.12.2013utorok16:30 - 18:25206, 284, 178; 284, 7
461.07.12.2013sobota09:20 - 13:40286; 178; 206, 220, 108, 195; 286, 275, 244, 284, P, 7, 76
462.06.12.2013piatok16:20 - 18:40142, 206, 220; 108, 288, 195, 286, 244, 178
463.03.12.2013utorok16:20 - 18:30142; 178
464.26.11.2013utorok16:30 - 18:35284, 286; 288, 220
465.22.11.2013piatok18:00 - 19:30

Starosloviensky Otčenáš

Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Tebe poem (Dmitrij Bortňanskij)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
466.20.11.2013streda16:00 - 17:30

Spišské zborové dni

koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves
  • El grillo (Josquín Despréz)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Sactus (Urmas Sisaks)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
467.19.11.2013utorok16:15 - 18:3048, 156, 243, 7; 270, 183, 196, 275, 182
468.17.11.2013nedeľa09:15 - 14:25156; 7; 243, 270, P, 196, 275, 182
469.15.11.2013piatok16:20 - 18:55206, 288; 244, 270, 156
470.12.11.2013utorok16:30 - 18:30196, 183, 243; 178, 7
471.05.11.2013utorok16:30 - 18:30288, 142, 48; 243, 178
472.29.10.2013utorok16:30 - 18:35288, 40; 178, 220, 108b
473.27.10.2013nedeľa09:15 - 15:15220; 178; 270, 156, P, 156, 142, 206, 195, 275; 286, 244, 287
474.25.10.2013piatok16:15 - 19:05220; 220, 108b, 244, 206, 142
475.22.10.2013utorok16:30 - 18:35142; 7
476.15.10.2013utorok16:30 - 18:30195, 142; 178
477.08.10.2013utorok16:25 - 18:35206, 108b, 287, 275; 275, 7
478.05.10.2013sobota09:00 - 16:00206, 108; 287, 156; 178, P, 275
479.04.10.2013piatok16:15 - 18:40206; 108, 287
480.01.10.2013utorok16:15 - 18:30178; 156, 7
481.24.09.2013utorok16:15 - 18:15156; 156, 178
482.17.09.2013utorok16:15 - 18:307; 7, 156
483.10.09.2013utorok16:25 - 18:30286; 178
484.07.09.2013sobota12:30 - 13:20

Nový Jičín - vystúpenie na nádvorí zámku

  • Zdravica (Eugen Suchoň)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Kakva moma (bulharská ľudová)
  • Swing Low Sweet Chariot (černošský spirituál)
  • Tourdion (anonymus)
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
  • ~~~
  • V dobrém sme se sešli (František Sušil)
  • ~~~
  • Bodaj by vás čerti vzali (úprava: Eugen Suchoň)
485.07.09.2013sobota11:00 - 12:00

Nový Jičín - vystúpenie v kostole na námestí

  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • ~~~
  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • Largo z opery Xerxes (Georg Friedrich Händel)
  • Tebe poem (D. Bortňanskij)
  • Shalom chaverim (úprava: Peter Hamburger)
  • ~~~
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Alleluja (Gordon Young)
  • A.B.C. (W. A. Mozart)
  • ~~~~
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
6.9.2013 – piatok

12.00 odjazd CHI zo Spišskej Novej Vsi od Zimného štadióna
15.50 – 16.20 príjazd CH do Nového Jičína (Bartošovice-12 km od Nového Jičína)
16.20 – 16.50 ubytovanie na zámku v Bartošoviciach
16.50 – 17.00 odjazd autobusom do Nového Jičína – areál Skalky (3 km od NJ)
17.00 – 18.00 historická bitka
18.00 – 19.00 príjazd do centra NJ a večera v reštaurácii MÁJ
19.00 – 19.30 presun autobusom k divadlu a koncert v Beskydskom divadle –my sme poslucháči – treba sa slávnostnejšie obliecť
20.00 – 22.00 Slávnostný koncert v Beskydskom divadle – Janáčkova filharmónia-Symfónia MORAVIA
22.00 – 22.30 Krátke stretnutie členov zborov v suteréne divadla – pri pohári vína.
22.30 – 23.00 Presun do Bartošovíc a spánok


7.9.2013 – sobota

06.45 – 07.30 raňajky v Bartošoviciach
07.30 – 08.00 odjazd autobusom do Nového Jičína, príprava CHI na koncerty
(oblečenie, noty, výstroj – so sebou!!!)
08.00 – 08.30 spoločný skúška oboch zborov v divadle
08.30 – 10.20 samostatná skúška CHI (Ondráš spieva omšu o 9.00 vo Farskom kostole)
10.20 – 10.30 presun CHI z divadla do Farského kostola – už oblečení - peši cca 500 m
10.30 – 11.00 príprava na spoločný koncert v kostole
11.00 – 12.00 1. spoločný koncert CHI a ONDRÁŠ-a v kostole na námestí
12.00 – 12.30 presun na nádvorie zámku
12.30 – 13.20 2. spoločný koncert CHI a ONDRÁŠ-a na nádvorí zámku
13.20 – 13.30 presun na obed do reštaurácie NANO
13.30 – 14.30 obed v reštaurácii NANO v centre Nového Jičína
14.30 – 17.30 voľný program na námestí (atrakcie, múzeá a pod.) podľa dohody a usmernenia na spoločnom obede
17.30 – 19.45 spoločná večera oboch zborov v reštaurácii NOVÉ SLUNCE – asi 600 m od centra námestia
19.45 – 20.00 presun do centra mesta
20.00 – 21.15 koncert Lucie Bílej na námestí, alebo voľný program
21.15 – 22.15 voľný program
22.15 – 23.15 ohňová show na námestí a veľký ohňostroj, alebo voľný program
23.15 – 23.30Presun do Bartošovíc a spánok


8.9.2013 – nedeľa

08.30 – 09.00 raňajky CHI v Bartošoviciach
09.00 – 09.20 rozlúčka so zborom CHI
09.20 – 10.30 odjazd zboru CHI z Nového Jičína a príjazd do Kroměříža (76 km)
10.30 – 15.00 Kroměříž – prehliadka centra mesta, zámku a záhrad a vybraných pamätihodností (stravu v Kroměříži si zabezpečuje každý samostatne)
15.00 – 15.15 Odjazd z Kroměříža
20.00 – 20.15 Príjazd do SNV s vystupovaním podľa dohodnutého harmonogramu
486.03.09.2013utorok16:20 - 18:308, 98, 279, 196, 242, 48, 182, 192, 183; 251, 54, 266, 166, 270, 284, 213
487.31.08.2013sobota09:15 - 14:25258, 8, 98; 98, 279, 196, 242, 48, 182, 192, 183, P, 251, 254, 266, 166, 71, 270; 267, 280, 284, 268, 155, 213, 286
488.27.08.2013utorok16:30 - 18:25286; 286
489.02.07.2013utorok16:15 - 18:35213, 251, 283; 8, 30, 213
490.25.06.2013utorok16:20 - 18:30213, 285, 283; 283, 30, 251
491.22.06.2013sobota09:15 - 13:10283; 178; 213, 201, 156
492.21.06.2013piatok16:15 - 18:55251, 8; 8, 285, 30; 284, 283
493.18.06.2013utorok16:25 - 18:25285, 30
494.11.06.2013utorok16:25 - 18:25251, 8; 30
495.04.06.2013utorok16:25 - 18:35266, 285, 70; 70
496.02.06.2013nedeľa14:30 - 15:30

Jarný koncert v Bijacovciach

  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • ~~~
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (P. I. Čajkovskij)
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Largo z opery Xerxes (Georg Friedrich Händel)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Kakva moma (bulharská ľudová)
  • Swing Low Sweet Chariot
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • ~~~
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
497.28.05.2013utorok16:25 - 18:35267, 48, 155; 268, 285, 279
498.21.05.2013utorok16:25 - 18:30279; 279, 280
499.19.05.2013nedeľa14:30 - 15:30

Májový koncert Spišské Vlachy

  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • ~~~
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (P. I. Čajkovskij)
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Kakva moma (bulharská ľudová)
  • Swing Low Sweet Chariot
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • ~~~
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
500.14.05.2013utorok16:30 - 18:3598, 183, 196, 48, 182, 54, 266, 166, 71, 270, 267, 280, 268, 155
501.11.05.2013sobota09:20 - 14:4071, 54, 266, 166, 270; 270, 267; 268, 196, P, 196, 98, 192, 48, 280, 155; 284
502.10.05.2013piatok16:15 - 18:4554, 268; 268, 155; 155, 166
503.07.05.2013utorok16:25 - 18:30280, 71, 182; 183, 166, 270
504.30.04.2013utorok16:15 - 18:30267, 182; 48, 71
505.23.04.2013utorok16:20 - 18:30Výročná členská schôdza
  1. voľba pracovnej komisie
  2. prijatie nových členov
  3. správa o činnosti za rok 2012
  4. správa o hospodárení za rok 2012
  5. revízna správa za rok 2012
  6. plán práce na rok 2013
  7. rozpočet na rok 2013
  8. voľba 5. člena výboru
  9. voľba dvoch členov revíznej komisie
  10. diskusia
  11. prijatie uznesenia
  12. záver

258, 155, 182
506.16.04.2013utorok16:25 - 18:30192, 48; 284, 182
507.13.04.2013sobota09:15 - 15:1548; 155; 284; 270, P, 183, 270; 166
508.12.04.2013piatok16:15 - 18:55192, 258; 48; 270
509.09.04.2013utorok16:20 - 18:3098, 196; 266, 270
510.02.04.2013utorok16:15 - 18:3098, 243; 284, 279
511.26.03.2013utorok16:20 - 18:35270; 270, 266, 284
512.23.03.2013sobota09:15 - 15:35284, 282; 282, 268, P, 270; 270, 70
513.22.03.2013piatok16:15 - 18:4570; 70; 284
514.19.03.2013utorok16:00 - 18:30Výročná členská schôdza
  1. Privítanie a úvod.
  2. Kontrola členskej základne.
  3. Voľba pracovnej komisie.
  4. Správa revíznej komisie za roky 2010, 2011 a 2012.
  5. Správa o činnosti CHI za rok 2012.
  6. Diskusia.
  7. Záver.
515.12.03.2013utorok16:20 - 18:00266, 280
516.05.03.2013utorok16:15 - 18:35160; 160, 70
517.26.02.2013utorok16:15 - 18:25183; 183, 196, 268
518.16.02.2013sobota09:15 - 14:50282; 282, 183; 160, P, 196
519.15.02.2013piatok16:00 - 19:00160; 160, 183; 183
520.12.02.2013utorok16:15 - 18:25243; 243, 268
521.05.02.2013utorok16:15 - 18:30280, 266; 266, 243, 268
522.29.01.2013utorok16:30 - 18:30280; 70, 268
523.22.01.2013utorok16:15 - 18:00280; 70
524.15.01.2013utorok16:25 - 18:3570; 70, 268, 280
525.08.01.2013utorok16:30 - 18:3570; 268
526.05.01.2013sobota09:00 - 11:35Generálna skúška - novoročný koncert Vyšné Ružbachy
- aula gymnázia na Školskej ul.
258, 66, 74, 267, 133; 242, 146, 182 , 98, 245, 279, 184, 144, 37, 39, 141, 254
527.18.12.2012utorok16:30 - 18:30Nácvik na novoročný koncert
- aula gymnázia na Školskej ul.
242, 146
528.13.12.2012štvrtok16:30 - 18:30Generálna skúška - TICHÁ NOC 2012
- koncertná sála REDUTY
66, 74, 267, 133, 98, 245, 258, 279, 184, 144, 37, 39, 141, 147, 254, 239, 40
529.11.12.2012utorok16:30 - 18:3066, 74, 267, 133, 98; 245, 258, 279, 184, 144, 37, 39, 141, 147, 254, 40
530.06.12.2012štvrtok16:00 - 21:00

Spišské zborové dni


Spišské osvetové stredisko organizuje v dňoch 6. a 9. decembra regionálnu súťažnú prehliadku speváckych zborov.
V termíne 6. 12. 2012 vystúpia v rámci súťažnej prehliadky s hodnotením odbornej poroty svetské a banícke zbory, ktorých prvé tóny zaznejú v koncertnej sieni Reduty v Spišskej Novej Vsi o 16:00h.
V prebehu popoludnia zaznejú aj piesne v podaní nášho zboru Chorus Iglovia:
  1. Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  2. Da mihi Jesu (Mikuláš Moyzes)
  3. Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  4. Šťastné vánoce (Miloslav Ducháč)
  5. Kakva moma (Bulharská ľudová)
Dňa 9. 12. 2012 sa potom uskutoční nesúťažná prehliadka za účasti cirkevných zborov, ktoré si môžete prísť vypočuť do Gréckokatolíckeho chrámu Premenenia Pána v Spišskej Novej Vsi o 14:00h.


Viac na WEB stránke Spišského osvetového strediska: kliknite tu.
531.04.12.2012utorok16:30 - 18:3098, 74, 201, 254, 267;;
532.01.12.2012sobota09:00 - 15:45279; 74, 258, 98, 201, 267; 184, 66, 239, prestávka, 66, 144, 37, 39, 141, 254, 245, 147; 198; 98, 74, 201, 254, 267
533.30.11.2012piatok16:00 - 04:14144, 37, 39, 141; 201, 133, 279; 279
534.27.11.2012utorok16:30 - 18:40267, 258, 98; 98, 144, 37, 39, 141
535.20.11.2012utorok16:30 - 18:3066, 184, fotografovanie na plagát
536.17.11.2012sobota09:00 - 16:0074, 254; 74, 279, 201, 239, P, 184, 144, 37, 39, 141; 47, 40, 245
537.16.11.2012piatok16:00 - 18:0574, 267, 98, 254
538.13.11.2012utorok16:30 - 18:3066, 98; 144, 37, 39, 141
539.06.11.2012utorok16:30 - 18:30258, 267, 98, 66, 147, 279
540.30.10.2012utorok16:00 - 18:30279; 141, 245, 66
541.23.10.2012utorok16:30 - 18:35258, 98; 98, 147, 254
542.16.10.2012utorok16:30 - 18:3574; 74, 279, 40
543.13.10.2012sobota09:00 - 14:15279; 279; 254, 74, 66, p., 144, 37, 39, 141; 245, 267, 279
544.12.10.2012piatok16:00 - 18:50254; 74, 133; 279
545.09.10.2012utorok16:30 - 18:3566, 144, 37, 39, 141, 184, 245; 98, 267, 254
546.05.10.2012piatok16:00 - 18:4066; 144, 37, 39, 141; 184, 245, 98
547.02.10.2012utorok16:30 - 18:3574, 144, 37, 39, 141; 37, 39
548.25.09.2012utorok16:30 - 18:25267, 278; 144, 37
549.18.09.2012utorok16:30 - 18:30258, 267; 267, 98
550.11.09.2012utorok16:30 - 18:3098; 133, 267
551.04.09.2012utorok16:30 - 18:30Privítanie, 258, 266; 267
552.03.07.2012utorok16:30 - 18:30201, 54, 71mimoriadna skúška k svadbe Vierky Murkovej
553.26.06.2012utorok16:30 - 18:30201, 54, 71; 98, 266, 258
554.19.06.2012utorok16:30 - 18:3098; 98, 267
555.12.06.2012utorok16:30 - 18:30133; 98
556.05.06.2012utorok16:30 - 18:30201; 54, 133
557.28.05.2012pondelok16:30 - 18:2054, 267, 268Nováková
558.14.05.2012pondelok16:30 - 18:30Členská schôdza
559.07.05.2012pondelok16:30 - 18:30278, 9; 268, 266Grega, Nováková
560.30.04.2012pondelok16:30 - 18:30277; 277Grega
561.23.04.2012pondelok16:30 - 18:20277; 276Grega
562.16.04.2012pondelok16:30 - 18:25267, 266; 268Nováková
563.02.04.2012pondelok16:30 - 18:25267; 183; 266Nováková
564.26.03.2012pondelok16:30 - 18:30107, 276; 107,276Grega
565.19.03.2012pondelok16:35 - 18:25276; 107Grega
566.12.03.2012pondelok16:30 - 18:35266, 268; 268Nováková
567.05.03.2012pondelok16:35 - 18:25266; 266, 267Nováková
568.20.02.2012pondelok16:40 - 17:35107Grega
569.13.02.2012pondelok16:45 - 18:25171; 9Grega
570.06.02.2012pondelok17:00 - 19:25Diskusia
571.30.01.2012pondelok16:40 - 20:45Výročná členská schôdza
572.23.01.2012pondelok16:45 - 18:4043, 7, 41, 234, 199, 249, 166, 239, 241, 155, 242, 54, 30; 275, 62a, 62b, 63, 30, 182Grega, Nováková
573.16.01.2012pondelok16:45 - 18:40242, 54, 166, 146, 155; 62a, 62b, 63, 201, 7Grega, Nováková
574.09.01.2012pondelok16:45 - 18:35273, 272, 249, 41, 199; 234Grega
575.15.12.2011štvrtok16:00 - 19:00Nácvik podľa programu vianočného koncertu
576.12.12.2011pondelok16:00 - 19:0051, 241, 127, 239, 244, 273, 275, 263, 217, 177, 164, 141, 50; 116, 40
577.05.12.2011pondelok16:00 - 19:0051, 239, 127; 127, 244, 182, 241; 182, 127, 239, 51, 241, 244
578.03.12.2011sobota09:00 - 17:00273; 177, 275; 116, 273, 177, 275; 263
579.02.12.2011piatok16:00 - 19:00239; 127; 41
580.28.11.2011pondelok16:30 - 18:30177, 116; 164, 217
581.21.11.2011pondelok16:30 - 18:30141, 144, 116; 116
582.19.11.2011sobota09:00 - 17:00273; 274; 177, 144, 141; 116
583.18.11.2011piatok16:00 - 19:00244, 127; 51, 241
584.14.11.2011pondelok16:30 - 18:30127
585.07.11.2011pondelok16:30 - 18:30274; 273
586.24.10.2011pondelok16:30 - 18:30217, 85
587.17.10.2011pondelok16:30 - 18:30272, 199, 41, 33, 263, 55
588.10.10.2011pondelok16:30 - 18:3033, 5, 272; 263
589.07.10.2011piatok16:00 - 19:00127, 241, 266, 267, 268
590.03.10.2011pondelok16:30 - 18:3041, 199, 263
591.26.09.2011pondelok16:30 - 18:30272; 234, 20
592.19.09.2011pondelok16:20 - 18:30266; 267
593.12.09.2011pondelok16:20 - 18:3020
594.05.09.2011pondelok16:20 - 18:309, 8, 266
595.25.07.2011pondelok16:00 - 19:00Organizačné pokyny k zájazdu
596.22.07.2011piatok16:00 - 18:30Generálna skúška - nácvik piesní podľa poradia na plánovaných vystúpeniach
597.18.07.2011pondelok16:00 - 19:0030, 128, 166, 178; 197b, 19, 263, 126, 201, 24
598.16.07.2011sobota09:00 - 17:00197b, 192, 234; 178; 146; 182, 128, 30; 126 , P, 126; 201, 24; 24
599.15.07.2011piatok16:00 - 19:00128;263, 126
600.11.07.2011pondelok16:00 - 19:00201, 263, 126; 126, 146, 182; 197b, 197c, 197e, 24, 178
601.04.07.2011pondelok16:00 - 19:00197c; 19, 263; 126
602.02.07.2011sobota09:00 - 17:007, 234; 126; 263, P, 197b, 197c, 197e, 19; 24, 126; 7, 234, 192, 198, 201, 264; 126
603.01.07.2011piatok16:00 - 19:00198; 197b, 7, 234, 24, 192, 201
604.27.06.2011pondelok16:00 - 19:00128; 128, 7
605.20.06.2011pondelok16:00 - 19:00201; 182, 146, 128
606.18.06.2011sobota09:00 - 17:00126, 264; 265, 178, 128
607.17.06.2011piatok16:00 - 19:00263, 126, 264
608.13.06.2011pondelok16:00 - 19:0024; 178, 264, 128
609.06.06.2011pondelok16:00 - 19:0024; 24
610.30.05.2011pondelok16:00 - 19:00146, 182; 178, 30; 166
611.23.05.2011pondelok16:00 - 19:0019; 264
612.21.05.2011sobota09:00 - 17:00201; 126; 178, 128; p, 197e, 263; 24; 197c; 197b
613.20.05.2011piatok16:00 - 19:00182; 182; 128
614.16.05.2011pondelok16:00 - 19:007, 197e
615.09.05.2011pondelok16:00 - 19:00178; 128; 30
616.02.05.2011pondelok16:00 - 19:00146, 201; 126
617.18.04.2011pondelok16:20 - 18:30128; 126, 19; 263
618.11.04.2011pondelok16:20 - 18:30263
619.04.04.2011pondelok16:20 - 18:30146, 178; 178, 128
620.28.03.2011pondelok16:20 - 18:30146; 201
621.21.03.2011pondelok16:20 - 18:30128; 24
622.19.03.2011sobota09:00 - 17:00126; 126; 128, P, 178, 262, 263; 201
623.18.03.2011piatok16:00 - 19:00263; 128; 262
624.14.03.2011pondelok16:20 - 18:30128; 263
625.07.03.2011pondelok16:20 - 18:30197e; 128
626.28.02.2011pondelok16:20 - 18:30164; 126
627.21.02.2011pondelok16:20 - 18:30126; 126
628.19.02.2011sobota09:00 - 17:00128; 178; 178, 182, p., 182, 128, 178, 182; 178
629.18.02.2011piatok16:00 - 19:00261; 126
630.14.02.2011pondelok16:20 - 18:30262; 261
631.07.02.2011pondelok16:20 - 18:30261
632.31.01.2011pondelok16:20 - 18:30Výročná členská schôdza; 126
633.24.01.2011pondelok16:20 - 18:30126; 19
634.17.01.2011pondelok16:20 - 18:30126
635.10.01.2011pondelok16:30 - 18:30126
636.16.12.2010štvrtok16:00 - 18:30258, 147, 259, 257, 184, 136, 259; 154, 243, 142, 99, 218, 234b, 234a, 154, 254
637.13.12.2010pondelok16:30 - 18:30154, 234a, 234b; 147, 259, 258, 257
638.06.12.2010pondelok16:30 - 18:30142, 154, 50, 217, 40, 260, 63, 1
639.04.12.2010sobota09:00 - 17:00136, 140; 258, 147, 257; 259, 184, 243, 166, 54, 229, P., 257, 260, 63, 217, 154, 142, 50, 254; 99
640.03.12.2010piatok16:00 - 19:00136; 184, 229, 147
641.29.11.2010pondelok16:30 - 18:3054, 166, 259; 259, 229
642.22.11.2010pondelok16:30 - 18:30254, 63, 260, 1, 217, 234a, 142; 140, 259, 258
643.20.11.2010sobota09:00 - 17:00259; 218, 142, 217, 99; 154, 50, 249, 254, P, 234a, 234b; 40, 63
644.19.11.2010piatok16:00 - 19:00258, 259; 142, 217, 154, 218
645.15.11.2010pondelok16:30 - 18:30260, 254; 234
646.08.11.2010pondelok16:30 - 18:30257, 256; 259, 258
647.02.11.2010utorok16:30 - 18:30256; 257
648.25.10.2010pondelok16:30 - 18:30254; 234
649.18.10.2010pondelok16:30 - 18:30243, 183, 229
650.16.10.2010sobota09:00 - 17:00229; 41, 249; 254;; 197b, 192, 254; 255
651.15.10.2010piatok16:00 - 19:0043, 197; 41, 183
652.11.10.2010pondelok16:30 - 18:30243; 183
653.04.10.2010pondelok16:30 - 18:30255, 249, 43; 243
654.27.09.2010pondelok16:30 - 18:30255; 126
655.20.09.2010pondelok16:30 - 18:30255; 126
656.13.09.2010pondelok16:30 - 18:3043, 126; 0
657.06.09.2010pondelok16:30 - 18:30126; 43, 192, 0
658.30.08.2010pondelok16:30 - 18:30Zhodnotenie vystúpenia, 192, 43; 0
659.26.08.2010štvrtok16:00 - 19:0030, 187, 155, 54, 1, 89, 33, 63b, 7, 41, 19, 71; 249, 213, 19, 7, 41
660.19.08.2010štvrtok16:00 - 19:00253, 41, 253; 155, 166, 242, 213
661.18.08.2010streda16:00 - 19:0054, 187; 166, 89, 249; 19
662.28.06.2010pondelok16:30 - 18:30242, 54, 121, 187, 166; 19
663.21.06.2010pondelok16:30 - 18:30121, 166; 89, 69, 71, 33
664.14.06.2010pondelok16:30 - 18:3054, 120, 166; 269, 268, 121, 155
665.07.06.2010pondelok16:30 - 18:3063b, 7; 85
666.31.05.2010pondelok16:30 - 18:30213, 91, 121; 172
667.29.05.2010sobota09:00 - 17:00234, 43, 55; 62a, 62b, 63b, 63a; 238, 41, 249, P, 120; 120, 172
668.28.05.2010piatok16:00 - 19:0054, 91; 91, 54, 121, 213, 167, 168
669.24.05.2010pondelok16:30 - 18:30188Jubileum
670.17.05.2010pondelok16:30 - 18:30234a; 251, 190, 168, 155Koncertná sieň Reduty
671.10.05.2010pondelok16:30 - 18:30107, 234a; 251, 190, 168, 167, 155
672.03.05.2010pondelok16:30 - 18:30199, 198; 168, 251
673.02.05.2010nedeľa08:15 - 10:00182, 238, 75; 59a, 59b(Dni M. R. Štefánika)
674.26.04.2010pondelok16:30 - 18:30168, 75, 59a, 59b; 182, 238
675.24.04.2010sobota09:00 - 17:0059a; 59b, 41; 75; 182, p., 182
676.23.04.2010piatok16:00 - 19:00168, 155; 168
677.19.04.2010pondelok16:30 - 18:30107, 249
678.12.04.2010pondelok16:30 - 18:30247; 246
679.29.03.2010pondelok16:30 - 18:3070; 70
680.22.03.2010pondelok16:30 - 18:30202; 250
681.20.03.2010sobota09:00 - 17:00107; 229; 247, P, 247, 250; 190, 249
682.19.03.2010piatok16:00 - 19:00190; 190, 229
683.15.03.2010pondelok16:30 - 18:30250; 246
684.08.03.2010pondelok16:30 - 18:30249; 246
685.01.03.2010pondelok16:30 - 18:30249; 190
686.22.02.2010pondelok16:30 - 18:30249; 229, 190
687.15.02.2010pondelok16:30 - 18:30107, 250; 229, 190
688.08.02.2010pondelok16:30 - 18:30249; 107
689.01.02.2010pondelok16:30 - 18:30107; Výročná členská schôdza
690.25.01.2010pondelok16:30 - 18:30248; 246
691.18.01.2010pondelok16:30 - 18:30246; 9
692.11.01.2010pondelok16:30 - 18:30246, 247; 246
693.19.12.2009sobota16:00 - 21:15245, 243, 108, 197; 242, 241, 220, 219, 239, 73, 195, 244
694.17.12.2009štvrtok16:30 - 19:00245, 243, 108, 197; 242, 241, 220, 219, 239, 73, 195, 244
695.14.12.2009pondelok16:00 - 19:00220, 219, 197a,197b, 197c; 197d, 197e, 197, 108, 197a, 242, 239, 242
696.11.12.2009piatok16:00 - 19:00241, 244, 241, 73, 195, 245, 239, 243
697.07.12.2009pondelok16:00 - 19:00244, 245, 239; 243, 108, 197e, 197d, 197c
698.05.12.2009sobota09:00 - 17:00243, 197c; 243, 239, P, 197c; 197b, 197d; 197e; 197, 241, 108
699.04.12.2009piatok16:00 - 19:0073, 108, 197e; 73, 195
700.02.12.2009streda18:00 - 19:00Banícky spolok Spiš
Združenie baníckych spolkov a cechov Slovenska
Mestské kultúrne centrum
Spišské osvetové stredisko Spišská Nová Ves
Mesto Spišská Nová Ves

Vás srdečne pozývajú na
BARBORSKÉ SLÁVNOSTI 2009
pod záštitou primátora mesta Spišská Nová Ves
PhDr. Jána Volného PhD.
2. - 3. decembra 2009
v Spišskej Novej Vsi
Podujatie je realizované s finančnou podporou
Združenia baníckych spolkov a cechov na Slovensku a Mestského úradu v Spišskej Novej Vsi

Program:
2. decembra 2009 (streda)
16:30 - Banská veža Klopp Orth - Slávnostné otvorenie podujatia
17:00 - Akčný sprievod mestom - Zimná ulica
18:00 - Koncertná sieň Reduta - Súťaž speváckych zborov o banícku karbidku
    Mužský spevácky zbor Štiavničan Banská Štiavnica
    Miešaný spevácky zbor Chorus Iglovia Spišská Nová Ves
    Spevácky zbor Chorus Cantoris pri ZUŠ Spišská Nová Ves
    Dievčenský spevácky zbor Iuventis Paedagogica Levoča
    Robotnícky spevokol Krompachy


3. decembra 2009 (štvrtok)
18:00 - Koncertná sieň Reduta - Slávnostný skok cez kožu - Šachtág 2009
701.30.11.2009pondelok16:30 - 18:30154, 238, 1, 63a; 233, 33
702.23.11.2009pondelok16:30 - 18:3063a, 197d, 197e; 197a, 197e
703.21.11.2009sobota09:00 - 17:00243, 197d; 197b;; 197c, 197d, 197e; 197, 1, 33, 63a
704.20.11.2009piatok16:00 - 19:00244, 245; 243; 241, 242
705.16.11.2009pondelok16:30 - 18:30245, 244, 197e
706.09.11.2009pondelok16:30 - 18:30197a; 197e
707.02.11.2009pondelok16:30 - 18:30243, 241; 217, 197b
708.26.10.2009pondelok16:30 - 18:30239, 241; 197a
709.22.10.2009štvrtok16:30 - 21:00238, 235, 198, 234, 43, 187, 62a, 62b, 62c, 62d, 30
710.19.10.2009pondelok16:30 - 18:3043, 238; 235, 198, 234, 43, 187, 62a, 62b, 62c
711.17.10.2009sobota09:00 - 17:0062d, 62c; 187, 30; 235, 30, 198, 234;; 238, 239
712.16.10.2009piatok16:00 - 19:00240; 62a, 62b
713.12.10.2009pondelok16:30 - 18:30235; 234
714.08.10.2009štvrtok14:30 - 15:30

Otvorenie medzinárodnej konferencie na Spišskej Kapituli dňa 8.10.2009

    Časový harmonogram akcie:
12:30 - odjazd z parkoviska pred Zimným štadiónom OPROTI pumpe SHELL
13:10 - príjazd na Spišskú Kapitulu.
13:15 - generálka na vystúpenie v aule na Spišskej Kapituli.
14:00 – prezlečenie sa do speváckych úborov.
14:30 – Vystúpenie CHI na slávnostnom otvorení Medzinárodnej konferencie.

Spievame 5 piesní:
    - KYRIE ELEISON - Fridthov Anderssen
    - KORUNOVANIE - Mikuláš Moyzes
    - BOŽE, ČOS' RÁČIL - Mikuláš Schneider Trnavský
    - DOMINE NON SUM DIGNUS - Mikuláš Schneider Trnavský
    - ALLELUIA - Gordon Young


15:30 – ukončenie otvorenia konferencie.
16:00 – odjazd autobusu zo Spišskej Kapituli.
16:20 – zastávka v Levoči pri Podkove (Biric).
16:40 – zastávka pri podjazde v Spišskej Novej Vsi.
16:50 – zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Smižian.
16:55 – zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul.
17:00 – zastávka pri podjazde v Smižanoch (Šišková).
17:10 – zastávka na sídlisku Mier vpredu – nákupné stredisko.
17:15 – zastávka na sídlisku Mier vzadu – Wolkerova ul.
17:20 – zastávka na Tarči pri Požiarnej zbrojnici.
17:25 – zastávka na Tarči pri škôlke Lipová ul.
17:30 – zastávka v meste pri veľkom kostole.



Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
715.05.10.2009pondelok16:30 - 18:30171, 75; 115, 192, 171, 75
716.28.09.2009pondelok16:30 - 18:30156, 235, 75
717.21.09.2009pondelok16:30 - 18:30Skúška bola zrušená z dôvodu konania školského rodičovského stretnutia.
718.14.09.2009pondelok16:30 - 18:30238
719.07.09.2009pondelok16:30 - 18:30238
720.31.08.2009pondelok16:30 - 17:15192, 71, 155
721.29.06.2009pondelok16:30 - 18:30201, 71
722.22.06.2009pondelok16:30 - 18:3043, 234; 234
723.15.06.2009pondelok16:30 - 18:3071, 234; 201Zrušené vystúpenie v Levoči.
724.08.06.2009pondelok16:30 - 18:30165, 43Dohodnuté vystúpenie v Levoči.
725.01.06.2009pondelok16:30 - 18:30201; 235, 229
726.25.05.2009pondelok16:30 - 18:30Pozeranie vystúpenia v Rzeszowe a hodnotenie jeho výkonu.
727.23.05.2009sobota15:00 - 15:20237, 69, 198, 156, 19

Súťažné vystúpenie v RZESZOWE:

    Časový harmonogram cesty:
piatok 22.5.2009 – stravu začíname večerou.
14:00 - odjazd z parkoviska pred Zimným štadiónom OPROTI pumpe SHELL (väčšina)
- vstupnú kontrolu počtu a dokladov (OP, alebo PAS) účastníkov zájazdu robí Mgr. Marta Nováková (mobil: 0907438538).
14:10 - zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul. (Grega, Lukačovský, Mederyová, Timko).
14:15 - zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Levoče (Murkovci, Lopatníková, Lučivjanská, Ivančák, Juházy, Osif, Podkrivacký).
14:35 – zastávka v Levoči pri krčme Podkova (Biric).
19:00 – predpokladaný príchod do Rzeszowa a stretnutie s prideleným sprievodcom, ubytovanie v hoteli Maraton v Lubeni (miestna časť Rzeszowa -viď stránku www.maraton.biz ).
20:00 – večera v hoteli Maraton.
21:00 – spoločná krátka skúška a organizačné pokyny.
22:00 – osobné voľno a dobrú noc.
Sobota 23.5.2009 - máme zabezpečenú celodennú stravu.
08:00 - raňajky v hoteli Maraton a po nich krátka hlasová skúška.
09:15 – prehliadka Rzeszowa a okolia so sprievodcom, ako aj s Elzbietou Przystasz (dirigentka Sanockeho choru kameralneho).
12:00 - obed v hoteli Maraton.
12:45 - skúška zboru v hoteli Maraton.
13:30 - presun do Rzeszowa, kostol św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31, kde bude SÚŤAŽ!!
14:00 - generálka na súťažné vystúpenie v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31.
14:15 - súťažné vystúpenie v kategórii D v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31.
17:00 – omša v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31, v rámci nej budú zbory (i CHORUS IGLOVIA) spievať 1 skladbu, ktorú vyberie porota festivalu – takže účasť povinná!
18:00 - vyhlásenie výsledkov súťažného festivalu v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31.
19:00 - večera a stretnutie s hostiteľmi a ostatnými zbormi – tento program upresním na mieste!!!
23:00 - príchod do hotela Maraton a osobné voľno.
nedeľa 24.5.2009 – máme raňajky, potom je strava riešená samostatne.
08:00 - raňajky a príprava na návrat.
09:30 - odchod z hotela a rozlúčka s hostiteľmi.
10:00 - 13:00 - prehliadka nádherného zámku v Lancute (cca 20 km východne od Rzeszowa) – vstupné je 20 Zl, alebo 5,00 EUR – kto nepôjde do zámku – má osobné voľno.
13:00 - 14:00 - osobné voľno v Lancute.
14:00 - odjazd z Lancutu.
19:00 - zastávka v Levoči pri Podkove (Biric) .
19:15 - zastávka pri podjazde v Spišskej Novej Vsi.
19:20 – zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Smižian.
19:25 – zastávka zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul.
19:35 – zastávka na sídlisku Mier vpredu – nákupné stredisko.
19:40 – zastávka na sídlisku Mier vzadu – Wolkerova ul.
19:50 – zastávka na Tarči pri Požiarnej zbrojnici.
19:55 – zastávka na Tarči pri škôlke Lipová ul.
20:00 – zastávka v strede mesta pri Kostole Na nebovzatia Panny Márie.

Pokyny na cestu:

1/ repertoár je daný:
    - NIESCZIE CHWALE, MOCARZE - Mikolaj Gomólka
    - CANTATE DOMINO - Anatolij Gretchaninov
    - STAROSLOVIENSKY OTČENÁŠ
    - DOMINE NON SUM DIGNUS - Mikuláš Schneider Trnavský
    - SVIATOK SLOVENSKA - Ján Levoslav Bella
2/ Jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM (to iba do večere, ktorou začíname)a na celú cestu SPÄŤ, pretože zájazd končíme raňajkami v nedeľu a pokračujeme až do večera vlastnou stravou.
3/ Komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
4/ Zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte).
5/ Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ, alebo PAS.
6/ Z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy sukne a blúzky (šály a všetky doplnky, ktoré máme), muži smoking, bielu košeľu a motýliky.
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Rzeszowe a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie.
    - NOTY (aj keď najlepšie by bolo vedieť všetko naspamäť).
7/ Budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať.
8/ Doporučujeme si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev.
9/ spať sa bude v hoteli Maraton v Lubeni (miestna časť Rzeszowa).
10/ Nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik, či pršiplášť.
11/ Rovnako doporučujeme zobrať si malý vak na turistiku po Rzeszowe a okolí.
12/ Treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM asi 5 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
13/ Cestujeme autobusom cestovnej kancelárie MAJA TOUR.



Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
728.18.05.2009pondelok16:30 - 18:3069, 198, 237; 156, 19
729.11.05.2009pondelok16:30 - 18:30156; 235
730.04.05.2009pondelok16:30 - 18:30198, 69, 237, 19; 237
731.27.04.2009pondelok16:30 - 18:30237; 198, 69
732.25.04.2009sobota08:30 - 16:00237, 69; 19; 198, 156; p., 156, 229; 235
733.24.04.2009piatok16:30 - 19:00237, 198; 19
734.20.04.2009pondelok16:30 - 18:3019
735.06.04.2009pondelok16:30 - 18:300, 69; 237
736.30.03.2009pondelok16:30 - 18:30237; 69, 198
737.23.03.2009pondelok16:30 - 18:3043; 236, 164, 43
738.22.03.2009nedeľa11:00 - 13:30115, 60, (59b)


"Malá vojna"

Dňa 22.3.2009 sa uskutoční PIETNA SPOMIENKOVÁ SLÁVNOSŤ, kde Chorus Iglovia v rámci programu zaspieva tieto piesne:
  • Hoj vlasť moja
  • Hojže Bože
  • Bože, čos' ráčil
  • Kto za pravdu horí
Zraz členov zboru o 11:00 hod na cintoríne v Spišskej Novej Vsi.
739.16.03.2009pondelok16:30 - 18:3060, 15; 228
740.09.03.2009pondelok16:30 - 18:3059b, 15, 115; 60, 235, 229
741.02.03.2009pondelok16:30 - 18:30165; 43
742.23.02.2009pondelok16:30 - 18:30235; 229Koncertná sieň Reduty
743.16.02.2009pondelok16:30 - 18:30235, 85Na najbližšie skúšky si treba pripraviť piesne č. 229, 235, 85, 43, 97, 115, 164, 115 a 71.
744.09.02.2009pondelok16:30 - 18:3097; 192
745.02.02.2009pondelok16:30 - 18:30229, 235

Program výročnej členskej schôdze

aula Gymnázia, Školská 7 Spišská Nová Ves, 2.2.2009 o 17:30 h

  1. Otvorenie a privítanie – Murko
  2. Voľba pracovnej komisie – Murko (návrh Zrostová a Králová)
  3. Správa o činnosti CHI za rok 2008 – Murko
  4. Správa o hospodárení CHI za rok 2008 – Lukačovský
  5. Správa Revíznej komisie – Perunová
  6. Plán práce na rok 2009 – Nováková
  7. Návrh rozpočtu na rok 2009 – Repková
  8. Rôzne
    1. návrh na členské á 2 EUR/1 mesiac a člen CHI
    2. návrh na vyškrtnutie konkrétnych členov CHI podľa stanov CHI, článku 3, bodu 4
  9. Diskusia
  10. Uznesenie
  11. Záver
746.26.01.2009pondelok16:30 - 18:30229; 97
747.19.01.2009pondelok16:30 - 18:30131
748.12.01.2009pondelok16:30 - 18:309, 231Výročná členská schôdza bude dňa 2.2.2009
749.17.12.2008streda16:30 - 18:30139, 216, 154, 146, 156, 158, 234, 22, 108, 232, 193, 139, 226, 66; 224, 40
750.15.12.2008pondelok16:30 - 18:30154, 108, 66, 220, 219, 234; 226, 193, 232, 158, 139
751.08.12.2008pondelok16:30 - 18:3066, 234, 220, 219; 139, 15
752.06.12.2008sobota09:00 - 17:00232, 193, 226; 158, 66; 108, 154, 234, P, 219, 220; 234, 15, 224
753.05.12.2008piatok16:00 - 19:00224, 222; 226, 232, 158
754.04.12.2008štvrtok15:30 - 18:00171, 48, 156, 24, 41, 201, 155

Spišské zborové dni

    Spišské osvetové stredisko ,Mestské kultúrne centrum v spolupráci s Gréckokatolíckym farským úradom a Baníckym spolkom Spiš v Spišskej Novej Vsi usporiadajú v dňoch 4.- 5.decembra 2008 Spišské zborové dni
    Spišské zborové dni nadväzujú na tradíciu prehliadok a festivalov z oblasti zborového spevu v regióne a ich základným cieľom je propagovať koncertné aktivity speváckych zborov, priblížiť jednotlivé spevácke zbory širokej verejnosti a umožniť konfrontáciu umeleckej úrovne jednotlivých speváckych zborov.
    Spišských zborových dní sa môžu zúčastniť existujúce spevácke zbory, ktoré pôsobia na území regiónu Spiš, bez rozdielu zriaďovateľa a zamerania.
    Dramaturgia svetským speváckym zborom nie je určená, doporučujeme do repertoáru zaradiť pieseň s baníckou tematikou. Časový limit 20 minút.

4. decembra 2008 /štvrtok/ - prehliadka svetských speváckych zborov
(koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves)
  • Spevácky zbor Chorus Cantoris ZUŠ Spišská Nová Ves
  • Miešaný spevácky zbor Chorus Iglovia Spišská Nová Ves
  • Mužský spevácky zbor Štiavničan Banská Štiavnica
  • Robotnícky spevácky zbor Krompachy
  • Dievčenský spevácky zbor Iuventus Paedagogica Levoča
Program prehliadky:
15.30 Príchod a prezentácia
16.30 Súťaž baníckych spevokolov a zlatú karbidku
18.00 Slávnostný skok cez kožu - Šachttag 2008
20.00 Záver
    Naše piesne:
  1. Kyrie eleison, Fridthov Anderssen
  2. El grilo, Josquin Desprez
  3. Domine, non sum dignus, Mikuláš Schneider - Trnavský
  4. Haviari, haviari, Banícka zo Štiavnice
  5. Za horami, za dolami, Ján Cikker
  6. Vyběhla bříza běličká, Antonín Dvořák
  7. Zahučali chladné vetry, Ivan Hrušovský
  8. Les Champ-Elysées, Claude Poletti

5. decembra 2008 /piatok/ - prehliadka cirkevných speváckych zborov
(Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves)
  • Spevácky zbor Megalinariom Spišská Nová Ves
  • Ženský spevácky zbor Dimitrios Poráč
  • Miešaný spevácky zbor Cantica Christiana Krompachy
  • Miešaný spevácky zbor Laudamus Svit
Program prehliadky:
16.00 Príchod , prezentácia/priestorové skúšky/
17.00 Prehliadka spišských speváckych zborov
18.30 Vyhodnotenie a odovzdanie diplomov
19.00 Večera
20.00 Záver
755.01.12.2008pondelok16:30 - 18:30158, 156, 155, 193, 48, 171, 24
756.24.11.2008pondelok16:30 - 18:30234; 233, 219, 220, 224
757.22.11.2008sobota09:00 - 17:00234; 233; 228; 146; 193; 108, 219, 220; 66
758.21.11.2008piatok16:00 - 19:00232, 226, 227; 234
759.17.11.2008pondelok16:30 - 18:30224, 222, 232
760.10.11.2008pondelok16:30 - 18:30232, 224, 222
761.03.11.2008pondelok16:30 - 18:30224, 221
762.26.10.2008nedeľa10:00 - 04:00(Ach synku synku, Štátna hymna Československej republiky)
75, 171, 48, 156, 182, 115, 59, 41, 24, 166, 201, 8, 213, 68
Koncert v Havlíčkovom Brode:
    Prijali sme pozvanie vystúpiť na slávnostnom koncerte pri príležitosti 90. výročia vzniku samostatného štátu.
Prikladám základný časový harmonogram cesty.
Nedeľa 26.10.2008
10:00 - odchod z SNV
18:00 - príchod do HB
18:30 - večera
19:30 - spoločné stretnutie z členmi Jasoňa + skúška spoločných skladieb
Pondelok 27.10.2008
8:00 - raňajky
10:00 - 11:30 - skúška (Klášterní kostel)
12:30 - obed
16:00 - spoločná akustická skúška (Klášterní kostel)
17:00 - slávnostný koncert
19:00 - spoločné posedenie + večera (radnica)
21:30 - odchod domov
763.20.10.2008pondelok16:30 - 18:30213, 156, 182, 115, 171, 8, 41, 24, 48, 59, 68
764.13.10.2008pondelok16:30 - 18:30223, 24; 201, 213
765.08.10.2008streda13:30 - 15:001, 33, 60, 8, 30
766.06.10.2008pondelok16:30 - 18:3063, 33; 60, 1, 8
767.01.10.2008streda06:00 - 02:30
    Dom kultúry:192, 48, 7, 41, 187, 166, 128, 155, 199, 164, 30
    Kostol: 198, 132, 69, 156, 182, 164, 19, 74, 75, 171, 192
Koncerty v Lotyšsku:
    Časový harmonogram cesty:
Streda 1.10.2008 (strava je v tento deň riešená samostatne).
06:00 - odjazd zo zastávky pred SINTROU - sídlisko Východ (Adamčiaková, Bandžuchová, Budajová, Fajtová, Radvancová, Znaková, Zrostová).
06:05 - zastávka na novej Tarči pri potravinách smerom na starú Tarču (Gončárová, Perovská, Skokanová, Staňová, Štefániková, Vanacká).
06:10 - zastávka na starej Tarči (Nováková, Kleinová, Tokarčíková, Polom).
06:15 - zastávka pri pošte smerom na sídlisko Mier (Králová, Sedlačko).
06:20 - zastávka pred Potravinami na Mieri vpredu (Fleischhandlová, Mindžáková, Novotná, Perunová, Pižemová, Scholzová, Surgentová, Marton, Murín).
06:25 - zastávka pri podjazde v Smižanoch (Šišková).
06:30 – zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul. (Grega, Repková, Lukačovský, Timko).
06:35 – zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Levoče (Lučivjanská, Ivančák, Murkovci, Osif).
06:55 – zastávka v Levoči pri krčme Podkova (Biric).
07:00 – zastávka v Levoči pri Sedrii (Dravecký).
07:00 – 24:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
Štvrtok 2.10.2008 (strava je v tento deň – okrem večere – riešená samostatne).
00:00 – 07:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
07:00 – predpokladaný príchod do Rigy.
07:00 – 08:30 hygienická a občerstvovacia prestávka a stretnutie so sprievodcom.
08:30 – 14:00 prehliadka Rigy so sprievodcom – SPOLOČNE.
14:00 – 15:30 osobné voľno – časová rezerva.
15:30 – 19:00 cesta autobusom do cieľa našej cesty – mesta LJEPAJA.
19:00 – 20:00 ubytovanie –Študentský hostel Ventspils St. v kombinácii s ubytovaním po rodinách a večeru upresní hostiteľ.
20:00 – stretnutie s hostiteľmi – Promenáda a prehliadka centra mesta Ljepaja.
Piatok 3.10.2008
08:00 – 10:00 raňajky a osobné voľno.
10:00 – 11:00 oficiálne prijatie na mestskom úrade v Ljepaji.
11:00 – 14:00 exukurzia po Ljepaji s prideleným domorodcom-sprievodcom.
14:00 – 15:00 obed.
15:00 – 16:00 osobné voľno.
16:00 – 18:00 generálka na I. koncert - (civilný) v miestnom kultúrnom dome.
18:00 – 20:00 – I. koncert – (civilný) v miestnom kultúrnom dome – účinkujeme spolu s domácim speváckym zborom LAUMA.
20:00 – 24:00 – večera a spoločné slávnostné posedenie s hostiteľmi a so zborom LAUMA.
Sobota 4.10.2008
08:00 – 09:00 raňajky.
09:00 – 14:00 Zájazd k Ostsee a do Národného parku.
14:00 – 15:00 obed.
15:00 – 17:00 osobné voľno.
17:00 – 18:00 generálka na II. koncert - (cirkevný) v miestnom kostole.
18:00 – 18:30 – II. koncert – (cirkevný) v miestnom kostole – účinkujeme spolu s domácim speváckym zborom LAUMA.
18:30 – 19:00 presun na večeru.
19:00 – 24:00 h večera a spoločné posedenie oboch zborov.
Nedeľa 5.10.2008
09:00 – 10:00 raňajky.
10:00 – 11:00 osobné voľno na pobalenie vecí.
11:00 – rozlúčka s hostiteľmi a odjazd domov.
11:00 - 24:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
Pondelok 6.10.2008
00:00 – 10:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
10:00 - predpokladaný príjazd do Spišskej Novej Vsi s vystupovaním podľa dohody.

Pokyny na cestu:

1/ Repertoár a časový priestor je nasledovný:
    - I. koncert cca 30 min. čistého spevu: 192, 48, 7, 41, 187, 166, 128, 201, 24, 155, 199, 164, 30, (76)
    - II. koncert cca 30 min. čistého spevu: 132, 69, 156, 182, 198, 19, 74, 75, 171, 164, 192, (89)
2/ Jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na celú stredu a celý štvrtok, pričom spoločnú stravu začíname až vo štvrtok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi v Lotyšsku.
3/ Komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
4/ Zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte).
5/ Lotyšsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ, alebo PAS.
6/ Z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy sukne a nové blúzky (šály a všetky doplnky, ktoré máme), muži smoking, bielu košeľu a motýliky (čierny aj červený).
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Rige a okolí Ljepaje, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie.
    - plavky, aj keď len pre vyslovených otužilcov – budeme pri mori.
    - NOTY.
7/ Budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať.
8/ Doporučujeme si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev.
9/ Spať budeme spolu v internáte (študentskom hosteli) 10/ Môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie.
11/ Nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik, či pršiplášť.
12/ Rovnako doporučujeme zobrať si malý vak na turistiku po Rige a po Ljepaji.
13/ Treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 20 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
14/ Mena v Lotyšsku je 1 lotyšský lat = 100 santimov, 1 lat = 43,086 Sk. Z hľadiska výmeny peňazí je vhodné zobrať si eurá a vymeniť ich tam. (1 Lat je asi 1,42 Euro). Tu Vám lotyšské laty v banke vymenia len na ohlásenie vopred a potom zasa zoberú naspäť.
15/ Lotyšsko je rovinatá a nížinná krajinna, najvyšší vrch meria iba 311 m. V Lotyšsku žie cca 2,5 mil. obyvateľov, z ktorých až 20 % tvoria rusi, ktorých tam veľmi radi nemajú. Náboženstvo je delené zhruba na štvrtiny až pätiny. 20 % je luteránov, 20% je katolíkov, 20 % je pravoslávnych a zvyšok sú iného vierovyznania, alebo ateisti.
16/ Po zhodnotení finančnej situácie je potrebné si pripraviť príspevok na cestu v hodnote 500,- Sk



Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
768.29.09.2008pondelok16:30 - 18:30156, 182, 74, 187, 166, 128; 192, 7, 41, 164, 171
769.22.09.2008pondelok16:30 - 18:307, 48, 41, 24, 199, 164
770.20.09.2008sobota09:00 - 17:00164, 171, 198, 128, 166, 74, 187, 182, 81, 24, 132, 19, 41, 58, 201, 30, 155
771.19.09.2008piatok16:00 - 19:30221, 75, 164
772.15.09.2008pondelok16:30 - 18:30187, 30, 74, 164, 199
773.08.09.2008pondelok16:30 - 18:30198, 69, 192, 156, 201
774.01.09.2008pondelok16:30 - 18:30171, 41, 192, 182, 155
775.30.06.2008pondelok16:30 - 18:3070, 181, 201
776.23.06.2008pondelok16:30 - 18:30181, 70, 156
777.16.06.2008pondelok16:30 - 18:3070, 181, 180
778.09.06.2008pondelok16:30 - 18:30105, 70
779.02.06.2008pondelok16:30 - 18:30110, 105
780.26.05.2008pondelok16:30 - 18:30103, 181
781.19.05.2008pondelok16:30 - 18:30Skúška bola zrušená z dôvodu konania maturitných skúšok.
782.12.05.2008pondelok16:30 - 18:30181, 180
783.05.05.2008pondelok16:30 - 18:30103
784.24.04.2008štvrtok16:00 - 18:3062a, 62b, 62c, 62d, 58, 30, 115, 151, 41, 171, 24Zrušenie vystúpenia v Mukačeve z dôvodu preloženia festivalu na jeseň.
785.21.04.2008pondelok16:00 - 18:308, 33, 76, 115, 1, 171, 48, 151, 198, 69, 41, 192, 89, 175, 102; 62a, 62b, 62c, 62d, 24, 60, 81, 59, 167, 155, 166, (30, 58)
786.14.04.2008pondelok16:30 - 18:30198, 24, 62a, 62b, 62c, 62d, 58
787.12.04.2008sobota09:00 - 17:0047, 81, 175, 167, 156, 102, 155, 30, 182, 166, 201
788.11.04.2008piatok16:00 - 19:0033, 76, 115, 171, 48, 151, 69, 41
789.07.04.2008pondelok16:30 - 18:3081, 175, 166, 8
790.31.03.2008pondelok16:30 - 18:30147, 81, 182, 167, 155
791.29.03.2008sobota09:00 - 17:0058, 76, 41, 171, 151, 59, 48, 89, 55, 24
792.28.03.2008piatok16:00 - 19:00167, 30, 182, 81
793.17.03.2008pondelok16:30 - 18:3024, 58Zrušenie účasti na festivale v poľskom Sanoku z dôvodu presunu termínu konania na 3.5.2008
794.10.03.2008pondelok16:30 - 18:3030, 89, 171, 69, 41
795.25.02.2008pondelok16:30 - 18:3059, 24
796.23.02.2008sobota09:00 - 17:0030, 102, 175, 155, 41, 171, 48, 151Návrh na zmenu úborov
797.22.02.2008piatok16:00 - 19:0081, 171, 41
798.18.02.2008pondelok16:30 - 18:30167, 30, 81
799.11.02.2008pondelok16:30 - 18:30167, 81, 115 Prijatie ďalšieho pozvania: 9.-11. 5.2008 Mukačevo
800.04.02.2008pondelok16:30 - 18:3062d, 62c, 62a, 60
801.28.01.2008pondelok16:30 - 18:30Členská schôdza OZCHI, 62b, 62c
802.21.01.2008pondelok16:30 - 18:3062d, 62a, 167
803.14.01.2008pondelok16:30 - 18:3048, 24
804.07.01.2008pondelok16:30 - 18:30Privítanie v novom roku, 27
805.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:0034, 103, 127, 151, 332, 333; 155, 241, 249, 267, 280, 283
806.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
807.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
808.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
809.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
810.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:0020, 34, 103, 127, 151, 332, 333; 155, 241, 249, 267, 280, 283
811.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
812.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
813.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
814.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
815.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
816.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
817.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
818.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
819.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
820.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
821.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
822.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
823.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
824.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00