#DátumDeňČasProgram skúškyOznamy
1.17.04.2018utorok16:15 - 19:45
2.15.04.2018nedeľa17:00 - 19:20

Slávnostný koncert, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa Brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa Brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
Videoprojekcia
  • Černošský spirituál (Antonín Dvořák)
  • Kahanec na palci (úprava: Igor Grega)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan - Dolinský)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • Air (Johann Sebastian Bach)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Vyběhla bříza běličká (Antonín Dvořák)
Prestávka
  • Čačina, čačina (Oldřich Halma)
  • Bodaj by vás čerti vzali ... (Eugen Suchoň)
  • Zahučali chladné vetry (Ivan Hrušovský)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Ondřej Zindulka)
  • Štyri východoslovenské (Anton Petrík)
Videoprojekcia
  • Tourdion (Anonymus)
  • La montanara (Luigi Pigarelli)
  • An Irish blessing (James E. Moore, Jr.)
  • Hava Nagila (Sakis Negnim)
  • What A Wonderful World (úprava: Mark A. Brymer)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • Les Champs-Elysées (Claude Poletti)
  • La cucaracha (mexická ľudová)
3.12.04.2018štvrtok16:15 - 18:45284, 190, 229, 197d, 197e, 234a, 234b, 320, 311, 76; 317, 250, 162, 305
4.10.04.2018utorok16:30 - 18:5533, 270, 30, 201, 166, 318, 305; 133, 229
5.03.04.2018utorok16:30 - 18:30318, 305; 305
6.27.03.2018utorok16:30 - 19:05Koncertná sála Reduty
284, 133, 276; 284, 276, 133, 281, 300, 155, 190
7.24.03.2018sobota09:20 - 16:00276, 312, 234a, 234b, 197c, 197e, 162, 250; 320, 317, 133, 269, 33, 59a, 284, P, 311, 76, 7, 41; 270, 30, 201, 166, 318, 305, 229, 190
8.20.03.2018utorok16:30 - 18:40274, 284, 249, 199, 229; 162, 281, 300, 155, 162
9.13.03.2018utorok16:20 - 18:35250, 320
10.10.03.2018sobota09:20 - 14:30318, 270, 250; 250, 197c, 197e; 284, 155, 133, P, 201, 229, 249, 305; 199, 281, 300
11.09.03.2018piatok16:25 - 18:5076; 7, 41, 33, 250; 30, 166, 162
12.06.03.2018utorok16:30 - 18:35Výročná členská schôdza
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijímanie nového člena
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2017
  6. Správa o hospodárení za rok 2017
  7. Správa revíznej komisie za rok 2017
  8. Návrh rozpočtu na rok 2018
  9. Návrh plánu práce na rok 2018
  10. Diskusia
  11. Záver

162, 76
13.27.02.2018utorok16:25 - 18:35312, 234, 197e; 57, 305, 318, 76
14.20.02.2018utorok16:25 - 18:35201, 318, 270; 317, 281, 249, 30
15.17.02.2018sobota09:20 - 15:00276, 162; 190, 250; 305, 57
16.16.02.2018piatok16:20 - 18:40270; 201, 199, 190, 241, 276, 311
17.13.02.2018utorok16:25 - 18:25250, 305
18.06.02.2018utorok16:20 - 19:00312, 283; 229, 305, 266, 250
19.30.01.2018utorok16:25 - 18:30281; 133, 284, 199, 269, 305
20.27.01.2018sobota09:15 - 15:05305; 305; 318, 187; 60, 249, 250, 57
21.26.01.2018piatok16:00 - 19:00234a, 234b; 311, 197e, 155
22.23.01.2018utorok16:25 - 18:30234b, 311; 197e, 249, 162, 276
23.16.01.2018utorok16:25 - 18:30162; 183, 234a, 234b, 229
24.13.01.2018sobota09:00 - 16:00276; 276, 162; 162, 276, 250, 305, 57
25.12.01.2018piatok16:15 - 18:50305; 305, 250
26.09.01.2018utorok16:20 - 18:30305
27.20.12.2017streda18:00 - 19:00

Tichá noc 2017, Podolínec - Kláštorný kostol

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Otče naš (starosloviensky)
  • Zum sanctus (Franz Schubert)
  • Jdeš li bouří (Richard Rodgers)
  • ~
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Sanctus (Urmas Sisask)
  • ~
  • Nesiem vám noviny (Alexander Moyzes)
  • Narodil sa Kristus Pán (Alexander Moyzes)
  • ~
  • Kaj se vam zdi (úprava: Matija Tomc)
  • Siam pastori e pastorelle (Davide Liani)
  • Nebo i zemľa (ukrajinská koleda)
  • ~
  • Amen (Norman Luboff)
  • Šťastné vánoce (Miloslav Ducháč)
  • ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
28.16.12.2017sobota16:00 - 21:00

Tichá noc 2017, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Otče naš (starosloviensky)
  • Zum sanctus (Franz Schubert)
  • ~
  • Jdeš li bouří (Richard Rodgers)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan - Dolinský)
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Sanctus (Urmas Sisask)
  • ~ ~ ~ ~
  • Nesiem vám noviny (Alexander Moyzes)
  • ~
  • Narodil sa Kristus Pán (Alexander Moyzes)
  • Kaj se vam zdi (úprava: Matija Tomc)
  • Siam pastori e pastorelle (Davide Liani)
  • ~
  • Radujte se narodi (úprava: Franjo Dugan)
  • Nebo i zemľa (ukrajinská koleda)
  • Witaj Jezu (úprava: Feliks Nowowiejski)
  • Amen (Norman Luboff)
  • Šťastné vánoce (Miloslav Ducháč)
  • ~
  • Sa südames nüüd pane (Matis Metsala)
29.14.12.2017štvrtok16:10 - 18:30321, 254, 224, 315, 185, 306, 287, 290b, 322; 321, 243, 317, 320, 286
30.13.12.2017streda18:00 - 18:30

Slovensko spieva koledy, Radničné námestie Spišská Nová Ves, 13.12.2017

  • Nesiem vám noviny
  • Narodil sa Kristus Pán
  • Búvaj dieťa krásne
  • Radujte se narodi
  • Šťastné vánoce
31.12.12.2017utorok16:30 - 18:40296b, 198, 145, 286, 59a, 320, 317; 317, 322, 157b, 39, 224
32.05.12.2017utorok16:25 - 18:45322, 157b, 39, 306, 296b, 320; 320, 296b, 198, 145, 286, 59a, 317, 243, 322, 157b, 290, 287, 306, 185, 315, 224, 254, 321
33.02.12.2017sobota09:15 - 14:45296b, 198, 145, 286; 286, 59a, 320; 317, 322, 157b, 290, 287, P, 306, 185, 315, 224, 254, 321, 39, 40, 320
34.01.12.2017piatok16:10 - 18:40320; 269b, 306, 224, 254
35.28.11.2017utorok16:20 - 18:35322, 157b, 290, 287; 306, 185, 315, 254, 224
36.24.11.2017piatok16:45 - 19:00

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves

  • Starosloviensky otčenáš
  • Sanctus (Urmas Sisask)
  • Zum Sanctus (Franz Schubert)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
37.21.11.2017utorok16:30 - 18:25198, 243, 145, 317, 275; 322, 157b
38.14.11.2017utorok16:25 - 18:30321, 315, 306; 224, 254, 305
39.11.11.2017sobota09:15 - 14:30306, 315, 287, 185, 254; 317, 286, 41, 59; 281, 30, 145, 321, P, 296b, 39, 290, 322, 157b, 305
40.10.11.2017piatok16:20 - 18:40322, 157b; 254
41.07.11.2017utorok16:25 - 18:30157b, 322, 296b; 317
42.31.10.2017utorok16:20 - 18:35296, 243, 290; 287, 306, 315, 275, 320
43.27.10.2017piatok16:15 - 20:05286; 317; 30, 281; 145, 185, 321, 57
44.24.10.2017utorok16:35 - 18:35145, 185, 224, 286
45.21.10.2017sobota10:00 - 10:30

"Viva il canto 2017", Spišská Nová Ves

  • Starosloviensky otčenáš
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Vyběhla bříza běličká (Antonín Dvořák)
  • Keď sa milý na vojnu bral... (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Cantate Domino (Vytautas Miškinis)
08.00 zraz spevákov CHORUS IGLOVIA pred evanjelickým kostolom - žiadame o dochvíľnosť, pretože máme vyhradených presne 10 minút na hlasovú skúšku v kostole.
08.10 – 08.20 hlasová skúška vyčlenená pre CHI v evanjelickom kostole - skúšame v civile, ale zborový odev treba mať so sebou.
08.20 – 08.30 presun do auly Technickej akadémie aj so zborovým odevom.
08.30 – 09.45 skúška na súťaž a prezlečenie do speváckeho, vlastné veci zostávajú v aule.
09.45 – 10.00 presun z auly TA do evanjelického kostola iba v speváckom odeve.
10.00 – 10.20 súťaží 1. zbor v poradí - Ženský spevácky zbor Belius z Očovej, my sa pripravujeme pred kostolom, alebo v kostole.
10.20 – 10.40 súťaží 2. zbor v poradí - CHORUS IGLOVIA
10.40 – 11.00 presun z evanjelického kostola do auly TA a prezlečenie sa do civilu (kto potrebuje), resp. zobratie si všetkých vecí a odchod z TA.
11.00 – 15.20 osobné voľno
14.00 – 14.30 v rámci osobného voľna bude obed v jedálni Hotelovej akadémie (možno bude aj skôr - oznámime včas!)
15.20 – 15.30 stretnutie spevákov CHI pred evanjelickým kostolom
15.30 – 17.30 workshop pre spevákov všetkých zborov v evanjelickom kostole, lektor: Luboš Hána - účasť na workshope všetkým spevákom CHI doporučujeme.
16.00 – 17.50 Nováková a Murko - účasť na hodnotiacom a rozborovom seminári - SOS.
17.50 – 18.00 Zraz všetkých spevákov CHI pred evanjelickým kostolom v zborovom úbore. Každý sa prezlečie do zborového úboru doma, alebo kde uzná za vhodné, alebo v priestoroch Radnice, kde sú na to určené oficiálne priestory pre spevácke zbory.
18.00 – 19.45 Vyhodnotenie súťaže a odovzdanie diplomov, záverečný koncert - každý zbor zaspieva jednu skladbu, ktorú im porota vyberie. Názov skladby sa dozvedia dirigenti na hodnotiacom seminári.
19.45 koniec súťaže a rozchod pred evanjelickým kostolom. Každý sa prezlieka, alebo neprezlieka do civilu podľa svojho uváženia.


46.17.10.2017utorok16:25 - 18:20178; 178, 197c, 59a, 41, 48, 171, 198; 198, 171, 48, 41, 59a, 197c, 178
47.10.10.2017utorok16:20 - 18:3048, 178, 198, 171, 48, 41, 59, 197c, 178; 198, 171, 48, 41, 59, 197c, 178
48.07.10.2017sobota09:15 - 15:0041; 197c; 145, 185, 224, 321, P, 178; 59, 57
49.06.10.2017piatok16:25 - 19:00198; 171; 145
50.03.10.2017utorok16:20 - 18:30198; 48, 178, 41, 320, 171
51.26.09.2017utorok16:25 - 18:40317; 317, 321, 320
52.22.09.2017piatok16:05 - 18:45320, 178; 178, 317, 197c
53.19.09.2017utorok16:40 - 18:30198, 171, 41; 41, 317, 57
54.16.09.2017sobota10:15 - 10:47

"Viva il canto 2017", Michalovce

  • Starosloviensky otčenáš
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Vyběhla bříza běličká (Antonín Dvořák)
  • Keď sa milý na vojnu bral... (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Cantate Domino (Vytautas Miškinis)
06.00 odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
06.00 – 06.30 cesta SNV - Spišské Vlachy
06.30 – 08.45 cesta Spišské Vlachy - Michalovce
08.45 – 09.00 presun z parkoviska do galérie Zemplínskeho Osvetového Strediska
09.00 – 10.00 akustické skúšky
10.00 – 13.30 súťažná prehliadka zborov
13.30 – 14.00 vyhlásenie výsledkov
14.00 – 16.15 cesta Michalovce - Spišské Vlachy
16.15 – 16.45 cesta Spišské Vlachy - SNV


- ženy – čierne sukne, čierne topánky, červenú blúzku
- muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, smoking, bielu košeľu, červený motýlik
55.12.09.2017utorok16:25 - 18:45198, 48, 41; 59a, 171, 197c, 178
56.05.09.2017utorok16:25 - 18:30178; 48, 41, 59a, 178
57.29.08.2017utorok16:30 - 18:30281; 304
58.22.08.2017utorok16:20 - 18:50198, 187; 59, 171, 178, 269
59.19.08.2017sobota09:20 - 13:2059; 41; 48, 178; 305
60.17.08.2017štvrtok16:25 - 18:45171; 197c, 178
61.27.06.2017utorok16:40 - 18:3033, 304, 133, 292; 198, 48, 197c, 59, 178
62.20.06.2017utorok16:25 - 18:15198, 274; 178, 41
63.13.06.2017utorok16:25 - 18:30317, 178; 60, 304
64.06.06.2017utorok16:25 - 18:35317; 48, 178, 318, 274, 57
65.03.06.2017sobota09:20 - 13:00317; 59, 178; 57; 274, 305
66.02.06.2017piatok16:15 - 18:45317, 57; 57, 178, 305
67.30.05.2017utorok16:25 - 18:30317; 57
68.27.05.2017sobota10:15 - 14:30

"Spišský Jeruzalem 2017", Spišská Kapitula

  • Soli Deo Gloria (Paul Kiekestat)
  • Starosloviensky otčenáš
  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Sanctus (Urmas Sisaks)
  • Spasi Nas (Štefan Ladižinský)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
69.23.05.2017utorok16:25 - 18:35178; 198, 197c, 171, 243, 275, 312, 307, 317
70.16.05.2017utorok16:15 - 18:30312, 275, 243, 171, 197, 198, 307, 60, 30
71.08.05.2017pondelok08:30 - 12:30307, 198, 197, 171, 243, 275, 312;60, 318; 30, 317
72.07.05.2017nedeľa14:10 - 19:30281, 274, 279; 197, 250, 102; 102, 57
73.07.05.2017nedeľa08:00 - 09:30274
74.06.05.2017sobota15:10 - 19:10305, 178; 178, 41; 133, 243, 279
75.06.05.2017sobota08:30 - 12:30307, 198; 171, 59; 305
76.05.05.2017piatok17:35 - 19:3033, 312; 48, 178

PROGRAM POBYTU v Trenčianskych Tepliciach 5.5.-8.5.2017

Piatok 05.05.2017

xx.xx – 17.00 príjazd členov zboru do ubytovacieho zariadenia Domu SZSU v Trenčianskych Tepliciach a ubytovanie
- vlak ide: zo SNV o 11.05 (R606), resp. 13.05 (R608)
- v Trenčianskej Teplej ste o 14.25, resp. 16.25
- autobus do Trenčianskych Teplíc ide každých 15 min
17.00 – 17.30 ubytovanie a zoznámenie sa s terénom a prostredím
17.30 – 19.30 skúška I. (s prestávkami a kávou)
19.30 – 20.00 večera v mieste ubytovania
20.00 – 24.00 osobné voľno


Sobota 06.05.2017

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 08.30 osobné voľno a príprava na skúšku zboru
08.30 – 12.30 skúška II. (s prestávkami a kávou)
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 15.00 osobné voľno
15.00 – 19.00 skúška III. (s prestávkami a kávou)
19.00 – 24.00 spoločné opekanie v mieste ubytovania


Nedeľa 07.05.2017

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 09.30 skúška IV. (s prestávkami a kávou)
09.30 – 12.00 osobné voľno
12.00 – 12.30 obed v mieste ubytovania
12.30 – 14.00 osobné voľno
14.00 – 19.30 skúška V. (s prestávkami a kávou)
19.30 – 20.00 večera v mieste ubytovania
20.00 – 24.00 spoločný večer + pozeranie videa s komentárom dirigentky


Pondelok 08.05.2017

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 08.30 osobné voľno
08.30 – 12.30 skúška VI. (s prestávkami a kávou)
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 14.00 zbalenie sa a odchod z ubytovne
- vlak ide: z Trenčianskej Teplej o 13.33 (R607), resp. 15.33 (R609)
- v SNV ste o 16.55, resp. 18.55

NÁVRAT do Spišskej Novej Vsi je plánovaný v pondelok 08.05.2017 okolo 18.55 h!!

Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / čísla skladieb budú na webe, resp. ich oznámi Marta Nováková na skúške-vopred!
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM , pričom spoločnú stravu začíname v piatok 5.5. večerou a končíme v pondelok 8.5. obedom. V sobotu večer bude spoločné opekanie v mieste ubytovania. Každý si predmet opekania donesie so sebou. Chlieb a horčica bude donesená, resp. kúpená spoločne. Taktiež bude spoločne zabezpečená a donesená káva, čaj a minerálka!
  3. / zborový odev si brať netreba, treba si ale vziať:
    - pohodlné oblečenie na skúšky, budeme prevažnú časť dňa vo vnútri, v miestnosti
    - NOTY na skúšanie
  4. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  5. / spať budeme v Dome SZSU a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  6. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru, husle a pod. Treba to dať do áut Murkovi, alebo Lukačovskému
  7. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  8. / počas osobného voľna možnosť absolvovať liečebnú procedúru (viď. cenník)
  9. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA!
  10. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme pracovať, teda skúšať veľa hodín
  11. / cestovné pre dôchodcov by malo byť zadarmo, resp. iba za miestenku vo vlaku, pre ostatných je cena cestovného lístka SNV – T. Teplá okolo 11,00 EUR, spolu počítajte na celé cestovné (tam-späť) okolo 25,00 EUR!
  12. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 08.05.2017 večer okolo 19.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
77.02.05.2017utorok16:25 - 18:25250, 178; 274, 57
78.25.04.2017utorok16:25 - 18:4048, 274; 57
79.18.04.2017utorok16:25 - 18:30243; 171, 305
80.11.04.2017utorok16:25 - 18:30250; 178, 305
81.04.04.2017utorok16:40 - 18:40178; 178, 250, 305
82.28.03.2017utorok16:30 - 18:4033, 41; 305
83.21.03.2017utorok16:30 - 18:30198; 269, 178
84.18.03.2017sobota09:15 - 15:00292, 305; 305, P, 274; 274
85.17.03.2017piatok16:15 - 18:3548; 250
86.15.03.2017streda16:25 - 18:4059; 59, 41, 178
87.07.03.2017utorok16:25 - 18:20178; 178, 59
88.28.02.2017utorok16:30 - 18:45Výročná členská schôdza
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijímanie nového člena
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2016
  6. Správa o hospodárení za rok 2016
  7. Správa revíznej komisie za rok 2016
  8. Návrh rozpočtu na rok 2017
  9. Návrh plánu práce na rok 2017
  10. Diskusia
  11. Záver

33, 292, 41, 305
89.21.02.2017utorok16:25 - 18:30305; 250
90.18.02.2017sobota09:15 - 13:0057; 57, 305; 292, 250
91.17.02.2017piatok16:15 - 18:4057; 57
92.14.02.2017utorok16:25 - 18:4059a; 41, 57
93.07.02.2017utorok16:25 - 18:4533, 178; 41, 274
94.31.01.2017utorok16:15 - 18:30178; 305
95.24.01.2017utorok16:20 - 18:3533; 59a; 41
96.21.01.2017sobota09:15 - 14:0059a; 59a; 41, 274; 274, 305
97.20.01.2017piatok16:00 - 18:4533, 41; 41, 274
98.17.01.2017utorok16:25 - 18:35305; 41, 316
99.10.01.2017utorok16:15 - 18:30178; 274, 305
100.20.12.2016utorok17:00 - 19:00

Slávnostná vianočná akadémia, Odorín

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • ~
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • ~ ~ ~ ~
  • Soli Deo glória (Paul Kiekestat)
  • Novina z Betléma (úprava: Igor Grega)
  • Vykročme k jasličkám (úprava: Peter Franzen)
  • Ninaj, ninaj, Jezulátko (úprava: Ján Cikker)
  • Zvuk bubnov (americká koleda)
  • Čuj, čuj, čuj (John Harisson Tenney)
  • ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
101.17.12.2016sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2016

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • ~
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • ~
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
  • ~ ~ ~ ~
  • Soli Deo glória (Paul Kiekestat)
  • ~
  • Novina z Betléma (úprava: Igor Grega)
  • Vykročme k jasličkám (úprava: Peter Franzen)
  • O velikom šťastí (koleda)
  • ~
  • Ninaj, ninaj, Jezulátko (úprava: Ján Cikker)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Zvuk bubnov (americká koleda)
  • Čuj, čuj, čuj (John Harisson Tenney)
  • ~
  • Witaj Jezu (úprava: Feliks Nowowiejski)
102.15.12.2016štvrtok16:15 - 18:5540; 276, 27, 171, 234a, 234b, 311; 307, 73, 313, 144, 99, 312, 147, 314, 315
103.13.12.2016utorok16:25 - 18:30276, 144; 40, 147, 314, 307, 311
104.06.12.2016utorok16:30 - 18:35276, 144; 40, 147, 314, 307, 311
105.03.12.2016sobota09:20 - 13:1527; 171, 234a, 234b, 311; 144, 311; 307, 314, 73, 147, 313, 144, 276, 315
106.02.12.2016piatok16:25 - 18:40307, 73, 313; 99, 312, 147, 276, 314
107.29.11.2016utorok16:25 - 18:25314; 314, 276, 315, 313
108.25.11.2016piatok16:30 - 18:30

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves, 25.11.2016

  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Ave verum (Wolfgang Amadeus Mozart)
  • Kyrie Eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Zdravo Marijo (Ivan Zajc)
109.23.11.2016streda16:30 - 18:00

Spišské zborové dni, Koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves, 23.11.2016

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • Kyrie Eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ninaj, ninaj Jezulátko (úprava: Ján Cikker)
  • Mikulecká dědina (úprava: Oldřich Halma)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
110.22.11.2016utorok16:15 - 18:30276, 171; 234b, 99, 187, 300, 312
111.19.11.2016sobota09:15 - 13:00147, 73, 187, 182, 27; 134a, 134b, 312, 315; 311, 147, 57
112.18.11.2016piatok16:20 - 18:5573, 313; 313, 307, 276, 171, 234b; 99, 300
113.15.11.2016utorok16:25 - 18:45276, 171, 314; 314, 311
114.08.11.2016utorok16:25 - 18:40276, 171; 234a, 234b, 187, 303, 73, 313, 314
115.04.11.2016piatok16:20 - 18:4573, 147; 147, 314; 57
116.02.11.2016streda16:30 - 18:3599, 314; 315, 307, 276, 57
117.25.10.2016utorok16:25 - 18:30314; 314, 315, 307
118.18.10.2016utorok16:40 - 18:3073, 313; 315, 99
119.16.10.2016nedeľa16:00 - 17:30

"Musica Sacra Concert", Rovinj

  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Mikulecká dědina (úprava: Oldřich Halma)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
120.15.10.2016sobota20:30 - 22:00

"Koncert priateľstva", Pazin

  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  • Ščedrik (Ivan Ľjachov)
  • Ja parobek v mladym veku, Mala ja frajera (slovenské ľudové)
  • ~~~
  • Zdravo Marijo (Ivan pl. Zajc)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
121.14.10.2016piatok18:00 - 18:30

Vrsar

  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • La cucaracha (mexická ľudová)
Štvrtok 13.10.2016 (strava je v tento deň riešená samostatne)

19.00 odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
19.00 – 19.30 cesta SNV - Spišské Vlachy (Dragošeková, Rendošová, Sokolská, Farkaš)
19.30 – 20.30 cesta Spišské Vlachy - Prešov – (ČS Shell - Žáková)
20.30 – 04.30 cesta Prešov – Zagreb (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Piatok 14.10.2016 (stravu začíname večerou, raňajky a obed si rieši každý sám)

04.30 – 06.00 príchod, umytie, naraňajkovanie a príprava na prehliadku Zagrebu
06.00 – 13.30 Zagreb – prehliadka mesta (šoféri budú v autobuse v dohodnutý čas)
13.30 – 17.00 cesta Zagreb - Vrsar
17.00 – 17.50 ubytovanie v hoteli Pineta (Vrsar)
17.50 – 18.00 presun peši do Belvederu na uvítací drink
18.00 – 18.30 stretnutie všetkých zborov a uvítací drink - každý zbor (aj CHI) spieva 1 pieseň
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
18.30 – 19.30 večera v hoteli Pineta
19.30 – 20.00 voľný čas, oddych
20.00 – 20.30 peší presun účastníkov z hotela do kostola sv. Martina vo Vrsare
20.30 – 21.30 Otvárací galakoncert-chorvátsky zbor "Capella Odak" zo Zagrebu - my sme iba diváci!
21.30 – 21.45 presun peši naspäť do Belvederu, Lungo Mare
22.00 – 24.00 uvítací drink a párty so živou hudbou


Sobota 15.10.2016 (budeme cestovať našim autobusom!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Pineta
08.45 – 09.45 skúška zboru CHI v priestoroch hotela
09.45 – 10.00 príprava na výlet do mesta Vrsar a okolia
10.00 – 12.00 výlet do mesta Vrsar a okolia - peši
12.00 – 13.30 voľný čas a zbalenie si všetkých zborových vecí na koncert do Pazinu
13.30 – 14.00 výlet do Žminju - agroturizmus - autobusom
14.00 – 16.00 obed v agroturism Krculi
16.00 – 16.30 cesta do Pazinu - autobusom
16.30 – 18.30 prehliadka kaštieľa a prijatie u p. primátora Pazinu
18.30 – 19.00 príprava na koncert
19.00 – 19.20 akustická skúška v koncertnej sále
19.20 – 19.40 akustická skúška spoločných skladieb (Zdravo Marijo, Laudate omnes gentes, Ave verum)
19.40 – 20.30 voľný čas a príprava na koncert
20.30 – 22.00 "Koncert priateľstva" v Pazine v koncertnej sále (CHI, Corale Caminese, Roženice)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  • Ščedrik (Ivan Ľjachov)
  • Ja parobek v mladym veku, Mala ja frajera (slovenské ľudové)
  • ~~~
  • Zdravo Marijo (Ivan pl. Zajc)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
22.00 – 22.30 malé občerstvenie a prípitok po koncerte
22.30 – 23.00 presun autobusom do hotela Pineta vo Vrsare


Nedeľa 16.10.2016 (budeme cestovať naším autobusom! – večeru si rieši každý sám!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Pineta
08.45 – 12.30 voľný čas pre Chorus Iglovia
12.30 – 13.30 obed v hoteli Pineta
13.30 – 14.30 voľný čas, prevlek do speváckeho, odhlásenie sa z hotela
14.30 – 15.10 presun autobusom do kostola sv. Eufemie v Rovinj
15.10 – 16.00 presun peši z autobusu do kostola sv. Eufemie
16.00 – 17.30 "Musica Sacra Concert" v Rovinj - kostol sv. Eufemie - CHI spieva 4 piesne
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Mikulecká dedina (úprava: Oldřich Halma)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
17.30 – 17.45 rozlúčka s hostiteľmi a odchod
17.45 – 06.15 cesta Rovinj - Prešov (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Pondelok 17.10.2016

06.15 – 07.30 Prešov - Spišské Vlachy - SNV

NÁVRAT do Spišskej Novej Vsi je plánovaný v pondelok 17.10.2016 okolo 7.30 h ráno!!

Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: viď. plán cesty
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok raňajky, obed (je možnosť si to kúpiť v Zagrebe), pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi pri mori v Rovinji.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Chorvátsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierne sukne, čierne topánky, červenú blúzku a tričko s notami
    - muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čiernu košeľu s dlhými rukávmi, kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - treba si zobrať aj obe tričká CHORUS IGLOVIA, každý musí mať jedno z nich biele!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Zagrebe a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky!!!, lebo ideme k moru, ale na samotné kúpanie v mori bude iba minimum času!
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v hoteli Pineta (Pineta 1, 52450 Vrsar, Croatia), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Zagrebe a okolí
  13. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 12 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  14. / mena v Chorvátsku je KUNA (1,00EUR=7,49 KUNA)
  15. / V Chorvátsku máme zaplatené všetko, s výnimkou:
    - strava v piatok 14.10.2016 do večere (budete mať ešte z domu)
    - večera v nedeľu 16.10.2016 v Rovinji, alebo po ceste
    Doporučujeme zobrať si cca 30-40 EUR. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v miestach našich „potuliek“ a na stravu.
  16. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 17.10.2016 ráno okolo 7.30 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
122.11.10.2016utorok16:30 - 18:30171; 171, 27, 199, 187, 312, 311
123.04.10.2016utorok16:15 - 18:30313, 276; 276, 171, 234bSkúška v Redute
124.01.10.2016sobota09:15 - 14:15312; 270, 171, 234b, 197c, 201, 269, 303, 295; 8, 182, 187, 166, 27, 312, 310; 313, 99, 301
125.30.09.2016piatok16:00 - 18:40250; 250, 99, 313
126.27.09.2016utorok16:25 - 18:30269, 197c, 27; 201, 187, 311, 171
127.20.09.2016utorok16:30 - 18:30197a, 312; 182, 187, 311
128.13.09.2016utorok16:30 - 18:30312; 187, 57, 197a, 274
129.10.09.2016sobota09:15 - 14:35311; 171, 312; 27, 234a, 234b, 274, P, 274, 57
130.09.09.2016piatok16:15 - 18:30171; 187, 304, 311
131.06.09.2016utorok16:30 - 18:35311; 171
132.30.08.2016utorok16:30 - 18:20311; 311
133.02.07.2016sobota19:30 - 20:45

Slovenj Gradec

  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Tebe poem (Piotr Iľjič Čajkovskij)
  • Spirit of God (James E. Moore jr.)
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~~~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Prídi Ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš Bystrý)
  • Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  • Ja parobek ... (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Za naším huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Čačina, Čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Tourdion (anonymus)
  • Hava Nagila (úprava: Sakis Negnim)
  • Swing Low Sweet Chariots (černošský spirituál)
  • Materino srce (Gregor Zafošnik)
  • La montanara (úprava: Luigi Pigarelli)
  • Les Champs-Elysées (Claude Poletti)
  • An irish blessing (James E. Moore jr.)
  • Klobouk ve křoví (Jaroslav Ježek)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • La cucaracha (mexická ľudová)
  • Vasaros Šokis (úprava: Banajtis Gorbulskis)


Štvrtok 30.06.2016 (strava je v tento deň riešená samostatne)

19.00 odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
19.00 – 19.40 cesta SNV - Spišské Vlachy (Rendošová, Sokolská, Farkaš)
19.40 – 20.20 cesta Spišské Vlachy - Prešov – (pumpa Shell - Žáková)
20.20 – 07.00 cesta Prešov – Ljublana (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Piatok 01.07.2016 (stravu začíname večerou, raňajky a obed si rieši každý sám)

07.00 – 08.00 príchod, umytie, naraňajkovanie a príprava na prehliadku Ljublany
08.00 – 16.00 Ljublana – prehliadka mesta (šoféri budú v autobuse v dohodnutý čas)
16.00 – 17.30 cesta Ljublana - Slovenj Gradec
17.30 – 19.00 ubytovanie v hoteli Vabo (Slovenj Gradec)
19.00 – 20.00 večera v hoteli Vabo
20.00 – 22.00 stretnutie dirigentov a vedúcich zborov, ostatní voľný program


Sobota 02.07.2016 (budeme cestovať našim autobusom!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Vabo
08.45 – 09.00 príprava na výlet do SG a okolia
09.00 – 14.00 výlet – mesto Slovenj Gradec a okolie – podľa pokynov hostiteľov
14.00 – 15.00 obed v hoteli Vabo
15.00 – 17.30 voľný čas, oddych
17.30 – 19.30 generálna skúška pre CHORUS IGLOVIA (miesto určí hostiteľ) a presun na koncert
19.30 – 20.45 koncert VONKU s ozvučením - 2 zbory (NOVADORAMUS a CHORUS IGLOVIA)
21.15 – 24.00 večera v hoteli Vabo a spoločné posedenie NOVADORAMUS a CHORUS IGLOVIA


Nedeľa 03.07.2016 (budeme cestovať naším autobusom! – obed a večeru si rieši každý sám!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Vabo
08.45 – 09.00 rozlúčka s hostiteľmi a odchod
09.00 – 11.30 cesta Slovenj Gradec - Medvija (Chorvátsko)
11.30 – 18.00 voľný program, oddych pri mori
18.00 – 05.00 cesta Medvija - Košice (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Pondelok 04.07.2016

05.00 – 07.00 cesta Košice - Prešov - Spišské Vlachy - SNV

NÁVRAT do Spišskej Novej Vsi je plánovaný v pondelok 4.7.2016 okolo 7.00 h ráno!!

Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: dodá dirigentka
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok raňajky, obed (je možnosť si to kúpiť v Ljublane), pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi pri mori v Medviji.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Slovinsko a Chorvátsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierne sukne, čierne topánky, tričko s notami
    - muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, čiernu košeľu s dlhými rukávmi, kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Ljublane a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky!!! (ideme k moru)
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v hoteli Vabo (Glavni trg 43, 2380 Slovenj Gradec, Slovenia), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť, ale aj pokrývku hlavy na pláž
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Ljublane a okolí
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, každý musí mať jedno z nich biele!!
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 12 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Slovinsku je EUR, takže nie je čo riešiť, v Chorvátsku je to KUNA (1,00EUR=7,49 KUNA)
  16. / V Slovinsku máme zaplatené všetko, s výnimkou:
    - strava v piatok 1.7.2016 do večere (budete mať ešte z domu)
    - obed a večera v nedeľu 3.7.2016 v Rijeke, pri mori, (budeme „rozlezení“, takže každý sa stará o seba)
    Doporučujeme zobrať si cca 30-40 EUR. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v miestach našich „potuliek“ a na stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 4.7.2016 ráno okolo 7.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
134.28.06.2016utorok16:30 - 18:30309, 310, 155, 190, 301; 229, 304, 300
135.21.06.2016utorok16:25 - 18:15197b, 197c, 196, 241, 192; 8, 54, 303, 295, 71, 166, 270; 284, 229, 280, 310, 249, 155, 199, 304, 300, 190, 301
136.18.06.2016sobota09:15 - 13:25284, 249; 155, 190, 280, 229; 310, 304, 300; 284, 229, 280, 310, 249, 155, 199, 304, 300, 190, 301
137.17.06.2016piatok16:15 - 18:55309, 310; 197b, 197c, 196, 241, 192; 8, 54, 201, 303, 295, 71, 166, 270; 304, 301
138.14.06.2016utorok16:40 - 18:35310, 309, 192, 197b, 241, 196, 197c; 71, 201, 54, 303, 295, 266, 114, 284, 280, 304, 301
139.31.05.2016utorok16:40 - 18:25309, 310; 155, 304, 114, 229, 301
140.24.05.2016utorok16:25 - 18:15250, 310
141.22.05.2016nedeľa15:00 - 16:00

Katedrála sv. Martina - Spišská Kapitula

  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastian Bach)
  • Biblické písně: Slyš, ó, Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Biblické písně: Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
13.15 pristavenie autobusu Eurobus - Zimný štadión (ČS Shell)
13.20 – 14.00 cesta SNV - Spišské Vlachy - Spišská Kapitula
14.00 – 15.00 príchod, prezentácia, hlasová skúška
- k dispozícii jedna šatňa na biskupskom úrade
15.00 – 16.00 prehliadka zborov - Katedrála sv. Martina
- Chorus Minor, Chorus Iglovia, Dimitrios
16.30 – 17.10 cesta Spišská Kapitula - Spišské Vlachy - SNV

Čas odchodu sa môže zmeniť podľa dohody s organizátorom

142.21.05.2016sobota09:20 - 13:30310, 301; 280, 249; 283, 183, 197c, 197e, 108, 234a, 234b, 275, 229, 284, 304, 281, 250, 190
143.20.05.2016piatok16:15 - 18:35309, 187; 71, 54, 266, 303, 295, 114, 301; 301
144.17.05.2016utorok16:45 - 18:10309, 283, 183, 197c, 197e, 108, 234a, 234b, 275
145.10.05.2016utorok16:30 - 18:35309, 304; 234b, 234a, 102
146.03.05.2016utorok16:25 - 18:35187, 275, 108; 234a, 234b, 304
147.26.04.2016utorok16:25 - 18:35250; 274
148.23.04.2016sobota09:00 - 09:20

Hudobná sieň Moyzes

  • Starosloviensky otčenáš
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Čačina, Čačina (úprava: Oldřich Halma)
149.22.04.2016piatok17:30 - 19:00

Hudobná sieň Klarisky

  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Tebe poem (Piotr Iľjič Čajkovskij)
  • Zahučali chladné vetry Ivan Hrušovský)
  • Za naším huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • An irish blessing (James E. Moore jr.)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
150.21.04.2016štvrtok19:00 - 20:45

Jezuitský kostol

  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastian Bach)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Spirit of God (James E. Moore jr.)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
Štvrtok 21.04.2016

12.00 odchod od Zimného štadióna od ČS Shell
12.00 – 17.30 cesta SNV - B. Bystrica - Bratislava (s hygienickými prestávkami)
17.30 – 18.00 ubytovanie v hoteli JURKIDOM (Domkárska 4, BA) a prezlečenia sa do speváckeho odevu
18.00 – 18.30 krátka skúška na 1. koncert
18.30 – 19.00 presun z hotela do centra – Jezuitský kostol
19.00 – 20.45 Otvárací koncert (Jezuitský kostol), v tom vystúpenie CHI v trvaní max. 15 min.
20.45 – 21.00 presun z centra do hotela
21.00 – 22.00 večera v hoteli
22.00 – 24.00 spoločné posedenie CHI


Piatok 22.04.2016

08.00 – 09.00 raňajky a príprava na výlet
09.00 – 13.00 výlet na hrad Červený kameň cca 50 km od Bratislavy (spoločne autobusom)–vstup o 11.00 h
13.00 – 14.00 obed v reštaurácii Štadión pod hradom Červený kameň
14.00 – 15.00 odchod a cesta do hotela (v tom prezretie si súťažnej sály Moyzes na Vajanského 12)
15.00 – 15.30 osobné voľno v hoteli
15.30 – 16.45 skúška zboru v hoteli na 2. koncert a prezlečenie sa do speváckeho odevu
16.45 – 17.30 presun do centra mesta – sieň Klarisky
17.30 – 19.00 Festivalový koncert (Klarisky), v tom vystúpenie CHI v trvaní max. 15 min.
19.00 – 19.30 presun autobusom z centra do hotela
19.30 – 20.00 osobné voľno
20.00 – 21.00 večera v hoteli
21.00 – 22.00 spoločná skúška zboru pred súťažným vystúpením – v hoteli


Sobota 23.04.2016

06.30 – 07.00 raňajky v mieste ubytovania
07.00 – 08.20 skúška zboru v hoteli – príprava na súťaž a prezlečenie do koncertného na izbách, zobratie si aj civilných vecí a presun do autobusu
08.20 – 08.50 presun na miesto súťaže (už oblečení) – Hudobná sieň Moyzes, Vajanského nábr. 12
08.50 – 09.00 nástup zboru CHI na súťažné vystúpenie pred sálu
09.00 – 09.20 súťaž v kategórii miešaných zborov – Hudobná sieň Moyzes, Vajanského nábr. 12
09.20 – 09.40 prezlečenie sa do civilu (v autobuse)
09.40 – 10.00 presun na hrad Devín
10.00 – 12.30 prehliadka hradu Devín – vstup podľa príchodu
12.30 – 13.30 obed v reštaurácii Devín, Rímska ul. č.4
13.30 – 14.00 presun do centra Bratislavy
14.00 – 16.55 rozchod a osobné voľno v centre Bratislavy
16.55 – 17.45 vyhlásenie výsledkov festivalu na nám. P. O. Hviezdoslava v Bratislave
17.45 – 18.45 osobné voľno v centre Bratislavy
18.45 – 19.00 presun autobusom do hotela
19.00 – 20.00 večera v hoteli
20.00 – 24.00 spoločné posedenie CHI (Nováková a Murko idú na festivalovú recepciu pre zbormajstrov)


Nedeľa 24.04.2016

08.00 – 08.40 raňajky v mieste ubytovania
08.40 – 09.00 odhlásenie sa z ubytovania (check-out) a odchod na výlet
09.00 – 10.30 obchodný dom IKEA Bratislava – rozchod a voľno v OD IKEA
10.30 – 12.00 cesta na zámok Topoľčianky
12.00 – 13.00 prehliadka zámku v Topoľčiankach – vstup o 12.00 h
13.00 – 14.00 obed v reštaurácii Gazdovský hostinec v Topoľčiankach
14.00 – 16.00 prehliadka zámockého parku a zubrej obory, príp. žrebčína v Topoľčiankach
16.00 – 20.00 cesta z Topoľčianok do Spišskej Novej Vsi s prestávkami


Možnosť zmeny programu, najmä večerného! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár:
    - súťažný koncert: Hudobná sieň Moyzes (23.4.2016 o 9.00 h) - Starosloviensky otčenáš, Napadly písně, Missa brevis: Sanctus, Agnus Dei, Ščedrik, Čačina, Čačina
    - nesúťažný koncert: Jezuitský kostol (21.4.2016 o 19.00 h) – repertoár dodá dirigentka
    - nesúťažný koncert: Hudobná sieň Klarisky (22.4.2016 o 17.30 h) – repertoár dodá dirigentka
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok poobede, pričom spoločnú stravu začíname vo štvrtok 21.4.2016 neskorou večerou.
  3. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierne sukne, červenú blúzku, čierne topánky, tričko s notami
    - muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, čiernu košeľu s dlhými rukávmi, kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Bratislave a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - NOTY - len pre skúšku, inak vystupujeme BEZ nôt – a to bez výnimky!
  4. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  5. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  6. / spať sa bude v hoteli JURKIDOM (Domkárska 4, BA), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  7. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  8. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  9. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Bratislave a okolí
  10. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA !!
  11. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po známych i neznámych miestach
  12. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 24.04.2016 večer okolo 20.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
151.19.04.2016utorok16:25 - 18:40192, 283, 197b, 198, 182, 300; 198, 7, 197c, 197e, 269, 270, 201, 108a, 190
152.12.04.2016utorok16:20 - 18:25198, 7, 197c, 197e, 269, 270; 201, 283, 266
153.09.04.2016sobota09:15 - 12:30198, 7; 197c, 197e, 199, 270; 198, 7, 197c, 197e, 199, 270
154.08.04.2016piatok16:20 - 18:30283, 187, 108, 275; 108, 275, 241, 182, 197b, 196, 199, 300
155.05.04.2016utorok16:25 - 18:40276, 241, 269, 300, 234a, 234b; 171, 250, 274
156.02.04.2016sobota09:20 - 14:15301B, 197e; 182, 166, 201, 300; 234a, 234b, 172; 172, 276, 250
157.01.04.2016piatok16:20 - 18:45269, 198; 7, 197c, 108, 196, 199, 197b, 27; 234a, 301
158.29.03.2016utorok16:35 - 18:35197e; 197c, 234a
159.22.03.2016utorok16:25 - 18:30283, 183, 300; 198, 7, 197c, 269
160.15.03.2016utorok16:30 - 18:35234a; 102, 250
161.11.03.2016piatok10:45 - 11:20

150. výročie Gymnázia

  • Štátna hymna SR
  • Aká si mi krásna
162.08.03.2016utorok16:25 - 18:350, 8, 198, 7, 270; 197c, 301B
163.05.03.2016sobota09:20 - 13:30193; 250; 250, 171, 102; 274, 276
164.04.03.2016piatok16:20 - 18:400, 27; 274, 197e
165.01.03.2016utorok16:30 - 18:35250, 171; 276, 234a
166.23.02.2016utorok16:30 - 18:40
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijímanie nového člena
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2015
  6. Správa o hospodárení za rok 2015
  7. Správa revíznej komisie za rok 2015
  8. Návrh rozpočtu na rok 2016
  9. Návrh plánu práce na rok 2016
  10. Diskusia
  11. Záver

276, 234a, 234b, 102, 171
167.20.02.2016sobota09:15 - 15:35102; 7; 7, 198; 276, 27, P, 171, 250, 299
168.19.02.2016piatok16:25 - 18:55234a, 234b; 197c; 171
169.16.02.2016utorok16:25 - 18:40234; 234, 171
170.09.02.2016utorok16:30 - 18:3027, 276; 197e
171.02.02.2016utorok16:25 - 18:3027; 270
172.26.01.2016utorok16:30 - 18:30276; 276, 234, 27
173.23.01.2016sobota09:00 - 13:20276; 276, 234; 102
174.22.01.2016piatok16:25 - 18:25276; 234
175.19.01.2016utorok16:15 - 18:30

Premonštrátny kostol, Košice

  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~
  • Kyrie - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Gloria - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Sanctus - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Agnus Dei - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
Utorok 19.1.2016

14.00 - 14.15 Pristavenie autobusu a odchod od Zimného štadióna pri ČS Shell
14.15 – 14.45 cesta SNV - Spišské Vlachy
14.45 – 15.00 Spišské Vlachy a nástup 4 členov
15.00 – 16.00 cesta Spišské Vlachy – Košice
16.00 – 16.30 Košice - zaparkovanie a presun peši (cca 400m) do Premonštrátneho kostola
16.30 – 18.00 Vystúpenie na omši
18.00 – 19.00 voľno (kúpa vstupeniek centrálne) a presun do Štátneho divadla v Košiciach (cca 100m od kostola)
19.00 – 22.00 návšteva operného predstavenia TRUBADÚR
22.00 – 22.15 presun peši a nástup do autobusu
22.15 – 23.15 cesta Košice - Spišské Vlachy
23.15 – 23.45 cesta Spišské Vlachy - SNV

Pokyny na cestu:

  1. / jedlo a pitie: po omši bude voľno cca 1.00h - zobrať so sebou alebo možnosť niečo si kúpiť v Košiciach
  2. / zborový odev neberieme!!! V kostole vystupujeme v tom, v čom budeme oblečení a ani sa nevyzliekame, pretože tam bude zima!!!
    - ženy – čierne nohavice (sukne), čierne topánky a čierny alebo tmavý kabát - pozor, potom ideme do divadla na operu!!
    - muži – oblek a kravatu (pretože ideme do divadla na operu!!), čierny (tmavý) kabát
    - NOTY a OBALY NA NOTY (ak je potrebné)
  3. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme na výlete až do polnoci
  4. / Cena zájazdu je 10,00 EUR/1 osoba. V cene je doprava a vstupné na operu. Poplatok vyberá Jozef Lukačovský na skúške, alebo potom v autobuse!

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
176.12.01.2016utorok16:25 - 18:25196, 197e; 276, 102
177.10.01.2016nedeľa10:00 - 11:15

Kostol Františkánov

  • Čože je to za novina (koleda z Turca)
  • Na nebesiach (Chorvátska koleda)
  • Narodil sa nám Spasiteľ (M. Praetorius)
  • Zabehni Ďuríček do bučinky (Hontianske Nemce)
  • Tichá noc (Franz Gruber)
  • Daj Boh šťastia (úprava: Igor Grega)

~~~~~

  • Alelluia (Gordon Young)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Missa brevis - Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Starosloviensky otčenáš
  • Blagoslovi duše moja Gospoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
178.09.01.2016sobota16:00 - 18:30

Kostol sv. Petra a Jana z Dukli

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
  • Zimná krajina (Igor Grega)
  • Na nebesiach (Chorvátska koleda)
  • Veselej vianočnej doby (koleda)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Zmes východoslovenských kolied:
    Co še stalo pri Betleme
    Kedy jasna hvizda
    Dobri pastir še narodzil
    Z tamtej strany jarka
    Pospiechali do Betlema

Sobota 9.1.2016

09.00 odchod od Zimného štadióna od ČS Shell
09.00 – 09.30 cesta SNV - Spišské Vlachy
09.30 – 09.45 Spišské Vlachy a nástup 5 členov
09.45 – 11.15 cesta Spišské Vlachy – Zborov (nástup A. Žákovej)
11.15 – 13.00 cesta Zborov - Miejsce Piastowe
13.00 – 13.30 ubytovanie v cirkevnom zariadení podľa rozpisu
13.30 – 14.30 obed a oddych
14.30 – 15.00 cesta do Krosna (cca 7 km)
15.00 – 16.00 občerstvenie a generálka v kostole sv. Petra a Jana z Dukli
16.00 – 18.30 koncert 4 zborov v kostole sv. Petra a Jana z Dukli
18.30 – 24.00 večera a spoločné posedenie 4 účinkujúcich zborov v Krosne


Nedeľa 10.1.2016

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 09.00 generálka na nedeľňajšie vystúpenie v Krosne
09.00 – 09.15 odchod z ubytovania so všetkými vecami a presun na prehliadku mesta Krosna
09.15 – 09.45 prehliadka mesta Krosna
09.45 – 10.00 krátka skúška v kostole OO Františkánov
10.00 – 11.00 omša v kostole OO Františkánov s našimi 6 skladbami
11.00 – 11.15 krátky koncert po omši v tom istom kostole
11.15 – 12.00 presun na obed na určenom mieste
12.00 – 13.00 obed na určenom mieste
13.00 – 14.15 cesta Krosno - Bardejov
14.15 – 16.00 prehliadka Bardejova – námestie, kostol sv. Egídia (pamiatky UNESCO)
16.00 – 16.30 cesta Bardejov - Hervartov
16.30 – 17.30 prehliadka celodreveného katolíckeho kostolíka v Hervartove (pamiatka UNESCO)
17.30 – 18.00 cesta Hervartov - Zborov a rozlúčka s A. Žákovou
18.00 – 19.00 cesta Zborov - Spišské Vlachy
19.00 – 20.00 cesta Spišské Vlachy - SNV


Naspäť ideme cez Zborov a Spišské Vlachy!
Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / jedlo a pitie si netreba brať, lebo cestujeme krátko, pričom spoločnú stravu začíname v sobotu obedom.
  2. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  3. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  4. / Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  5. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať zborový odev:
    - ženy – čierne sukne, červenú blúzku, čierne topánky
    - muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  6. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  7. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  8. / spať sa bude v cirkevnom zariadení v Miejsce Piastowom cca 7 km od Krosna a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred. Treba si zobrať uterák
  9. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  10. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  11. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach
  12. / mena v Poľsku je zlotý, pričom cca 4 zloté je 1 EUR
  13. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 10.1.2016 večer okolo 20.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
179.08.01.2016piatok16:05 - 18:45108b, 140, 307, 308; 154, 141, 183, 293, 275, 193, 137, 138, 298, 294
180.19.12.2015sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2015

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • ~
  • Starosloviensky otčenáš
  • ~
  • Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
    Kyrie
    Gloria
    Sanctus
    Benedictus
    Agnus Dei
  • ~ ~ ~ ~
  • Čože je to za novina (koleda z Turca)
  • ~
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
  • Panis angelicus (César Franck)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • ~
  • White Christmas (Irving Berlin)
  • Na nebesiach (Chorvátska koleda)
  • Je tichá noc (Adolphe Adam)
  • Daj Boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
  • La cucaracha (Mexická ľudová)
  • ~
  • Radujte se narodi (úprava: Franjo Dugan)
181.17.12.2015štvrtok16:15 - 18:5066, 184, 108, 241, 216, 245, 109, 143; 143, 177, 40, 193; 197
182.15.12.2015utorok16:25 - 18:40108, 109, 190, 216; 197, 143
183.08.12.2015utorok16:25 - 18:25177, 143, 306; 197
184.05.12.2015sobota09:15 - 14:00143, 177; 108, 197; 300, 281, 190; 198, 109, 184, 245; 216, 40, 193, 177, 138, 294
185.04.12.2015piatok16:20 - 18:40306, 109, 108, 66; 137, 138, 296, 294, 193
186.01.12.2015utorok16:25 - 18:40306, 109, 108, 184, 245; 197d, 197e, 66, 216
187.26.11.2015štvrtok18:00 - 20:00

Spišské Zborové Dni

Grékokatolícky chrám
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Missa Brevis - Kyrie (Zdeněk Lukáš)
  • Missa Brevis - Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Starosloviensky otčenáš
188.25.11.2015streda17:00 - 18:30

Spišské Zborové Dni

koncertná sála Reduty
  • Zeľjonyj lug (Alexander Andrejevič Archangeľskij)
  • Missa Brevis - Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa Brevis - Benedictus (Zdeněk Lukáš)
  • Ja parobek (úprava: Ján Krasko)
  • Mala ja frajera (úprava: Ján Krasko)
  • An Irish Blessing (James E. Moore Jr.)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
189.24.11.2015utorok16:20 - 18:30197e, 216, 114, 197c, 197d; 303, 295, 199, 281, 283, 197a, 197b, 241, 198
190.19.11.2015štvrtok16:25 - 18:40114, 197c, 197d, 303, 295, 199, 281; 114, 281, 197a, 198
191.10.11.2015utorok16:20 - 18:35190, 25; 197e, 108, 216
192.07.11.2015sobota09:15 - 15:2066, 109, 184, 245; 197a, 197b; 108, 241, 198, 303, 295, 281, 300, P, 143, 177, 199, 143, 114, 143, 216
193.06.11.2015piatok16:15 - 18:40306, 66; 66, 109, 108a; 184, 245
194.03.11.2015utorok16:25 - 18:30114, 197c, 197d, 283; 143, 66
195.27.10.2015utorok16:25 - 18:35114, 199, 281; 66, 109
196.20.10.2015utorok16:25 - 18:35114, 281, 190; 197a, 197b, 197c, 197d
197.13.10.2015utorok16:30 - 18:35187, 114, 190; 190, 197e
198.10.10.2015sobota09:15 - 13:10306; 197a; 197b, 197c; 197c, 197d, 190, 114, 187
199.09.10.2015piatok16:20 - 18:20114; 25, 198, 177
200.06.10.2015utorok17:00 - 18:30198; 143, 114, 281
201.29.09.2015utorok16:25 - 18:35306; 0, 197e
202.22.09.2015utorok16:25 - 18:30197e; 197e, 114
203.14.09.2015pondelok16:25 - 18:30177, 197c; 197d
204.08.09.2015utorok16:30 - 18:3025, 143; 197c, 177
205.02.09.2015streda16:30 - 18:20198; 197d, 197e
206.05.07.2015nedeľa10:00 - 12:00

Kostol Sv. Štefana Trenčianske Teplice

  • Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • ~~~~~
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~~~~~
  • Otče náš (Mikuláš Schneider-Trnavský)
  • ~~~~~
  • Tebe poem (P.I.Čajkovskij)
  • ~~~~~
  • Bože čos' ráčil (Mikuláš Schneider-Trnavský)
  • ~~~~~
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • ~~~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ja parobek v mladym veku (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
207.04.07.2015sobota08:30 - 22:00115, 305a; 305b; 305c; 43, P, 143, 187; 190, P, 197a, 192, 182, 196, 115, 283, 241, 293, 275, 8, 166, 303, 295
208.03.07.2015piatok17:35 - 20:30198, 25; 114Piatok 3.7.2015

do – 17.00 príjazd členov zboru do ubytovacieho zariadenia Domu SZSU v Trenčianskych Tepliciach a ubytovanie (vlak ide: SNV 11.11, resp.13.11, Trenčianska Teplá 14.25, resp. 16.25 h, potom autobusom do Trenčianskych Teplíc, ide každých 15 min., alebo možno využiť Taxi 0903 169 813, 0908 628 222, 0944 432 600)
17.00 – 17.30 zoznámenie sa s terénom a prostredím
17.30 – 20.30 skúška I. (s prestávkami a kávou)
20.30 – 23.00 spoločné opekanie v mieste ubytovania


Sobota 4.7.2015

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 08.30 osobné voľno a príprava na skúšku zboru
08.30 – 12.30 skúška II. (s prestávkami a kávou)
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 14.00 osobné voľno
14.00 – 18.00 skúška III. (s prestávkami a kávou)
18.00 – 18.30 večera v mieste ubytovania
18.30 – 19.00 osobné voľno
19.00 – 20.00 skúška IV. (príprava na nedeľný koncert v kostole)
20.00 – 22.00 posedenie pri videu a rozbor koncertov


Nedeľa 5.7.2015

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 09.00 skúška V. (generálka na koncert v kostole)
09.00 – 10.00 prezlečenie a presun peši do kostola
10.00 – 12.00 omša so vstupmi CHI a koncert CHI po omši v kostole
12.00 – 12.30 presun peši do ubytovne a prezlečenie
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 14.00 osobné voľno a odchod (vlak ide: Trenčianska Teplá 15.24, SNV 18.49)



Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / koncert bude kostole: repertoár dodá Marta Nováková
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM , pričom spoločnú stravu začíname v sobotu 4.7. raňajkami a končíme v nedeľu 5.7. obedom. V piatok večer bude spoločné opekanie v mieste ubytovania. Každý si predmet opekania donesie so sebou. Chlieb a horčica bude donesená, resp. kúpená spoločne. Taktiež bude spoločne zabezpečená a donesená káva, čaj a minerálka!
  3. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať zborový odev:
    - ženy – čierne sukne, červenú blúzku, čierne topánky
    - muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky
    - pohodlné oblečenie na skúšky, budeme prevažnú časť dňa vo vnútri, v miestnosti
    - NOTY na skúšanie a OBALY NA NOTY na vystúpenie, komu sú potrebné!
  4. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  5. / spať budeme v Dome SZSU a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  6. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru, husle a pod. Treba to dať do áut Murkovi, alebo, Lukačovskému.
  7. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  8. / treba si zobrať aj obe tričká CHORUS IGLOVIA!
  9. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme pracovať, teda skúšať veľa hodín
  10. / cestovné pre dôchodcov by malo byť zadarmo, resp. iba za miestenku vo vlaku, pre ostatných je cena cestovného lístka SNV – T. Teplá okolo 11,00 EUR, spolu počítajte na celé cestovné (tam-späť) okolo 25,00 EUR!
  11. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 5.7.2015 večer okolo 19.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
209.30.06.2015utorok16:25 - 18:40198, 25; 43
210.26.06.2015piatok17:00 - 18:30

Dni mesta Spišské Vlachy

  • El grillo (Josquin Desprez)
  • ~~~~~
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Tebe poem (P.I.Čajkovskij)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Alleluja (Gordon Young)
  • ~~~~~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Zahučali chladné vetry ... (Ivan Hrušovský)
  • Ja parobek v mladym veku (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
  • ~~~~~
  • Tourdion (Anonymus)
  • Hava nagila (úprava: Sakis Negnim)
  • Swing Low Sweet Chariots (černošský spirituál)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • ~~~~~
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
211.23.06.2015utorok16:25 - 18:1548, 283, 196, 241, 192, 8, 166, 201; 303, 295, 284, 229, 280, 269, 300
212.20.06.2015sobota09:15 - 14:35182; 192, 197a; 197b, 115, 197e, 300, P, 197e, 197d; 201, 283, 304
213.19.06.2015piatok16:20 - 18:3059b, 115; 249, 284, 229, 280, 300
214.16.06.2015utorok16:30 - 18:35300; 303, 195, 197b, 197c, 197e, 251
215.09.06.2015utorok16:25 - 18:30115, 197a; 197a, 197b, 197c
216.02.06.2015utorok16:25 - 18:35304, 300; 197c
217.26.05.2015utorok16:25 - 18:35304; 304, 59b
218.19.05.2015utorok17:00 - 18:40304; 197b, 197c
219.12.05.2015utorok16:35 - 18:2515; 304, 197c
220.09.05.2015sobota14:00 - 15:30

70. Výročie konca II. svetovej vojny

Havlíčkův Brod, 9.5.2015
  • Čačina, čačina ... (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ó lásko, lásko ... (Moravská ľudová)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš - Bystrý
  • Ja parobek v mladym veku (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
  • Prší, prší (úprava: Miroslav Hroněk)
  • ~~~
  • Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
  • ~~~
  • Tourdion (Anonymus)
  • Swing Low Sweet Chariots (černošský spirituál)
  • Yesterday (The Beatles)
  • La Montanara (úprava: Luigi Pigarelli)
  • ~~~
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Diru, diru, dina (úprava: Paul Widyawan)
  • Hava nagila (úprava: Sakis Negnim)
  • ~~~
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
  • ~~~
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
221.08.05.2015piatok19:00 - 21:30

Stamicove slávnosti

Havlíčkův Brod, 8.5.2015
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (P.I.Čajkovskij)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • ~~~~~
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • An Irish Blessing (James E. Moore Jr.)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Zahučali chladné vetry ... (Ivan Hrušovský)
  • Čačina, čačina ... (úprava: Oldřich Halma)

Zájazd do Havlíčkovho Brodu

štvrtok 07.05.2015 (strava je v tento deň riešená samostatne)

21.45 – 22.00 nástup a odchod od Zimného štadióna oproti ČS Shell
22.00 – 22.10 SNV (sídlisko Západ I.) - nástup členov zboru (Ivančák, Kafka)
22.10 – 22.15 Smižany (Kultúrny dom) – nástup členov zboru (Lukačovský, Repková)
22.15 – 06.30 Cestovanie autobusom do Českého Krumlova s hygienickými zastávkami (Žilina a motorest Devět křížů)


piatok 08.05.2015 (začíname večerou, autobus zostáva parkovať v mieste ubytovania)

06.30 - 14.00 príchod do Českého Krumlova, prehliadka zámku (spoločne), mesta a voľný program
14.00 - 16.00 cesta z Českého Krumlova do Havlíčkovho Brodu
16.00 - 17.00 ubytovanie v hoteli SLUNCE, osobné voľno a príprava na 1. koncert
17.00 - 17.30 presun peši do miesta skúšky 1. koncertu – Klášterní kostel sv. Rodiny
17.30 - 17.40 skúška Jasoňa a CHI – spoločné skladby
17.40 - 18.10 skúška CHORUS IGLOVIA
18.10 - 19.00 osobné voľno na mieste
19.00 - 20.30 Samostatný koncert oboch zborov – záverečný koncert 14. ročníka hudobného festivalu Stamicovy slavnosti (ktorého je Jasoň spoluusporiadateľom)
20.30 - 20.45 presun peši do hotela
20.45 - 21.30 večera v hoteli
21.30 - 22.00 videomapping na Havlíčkovom námestí – náhľad do histórie mesta prostredníctvom audiovizuáonej projekcie (robí to mesto Havlíčkův Brod)
22.00 - 22.30 pracovné stretnutie vedenia oboch zborov v hoteli Slunce – ostatní voľno


sobota 9.5.2015 (budeme cestovať našim autobusom!)

07.15 - 08.00 raňajky v hoteli
08.00 - 08.15 príprava na výlet
08.15 - 11.15 výlet autobusom do Jihlavy – prehliadka expozíxcie múzea v podzemí + prehliadka mesta (sprevádzajú členovia Jasoňa) a návrat do Havlíčkovho Brodu
11.15 - 12.00 obed v hoteli
12.00 - 12.15 príprava na odchod, zobratie vecí na 2. koncert
12.15 - 12.30 presun do miesta skúšky na 2. koncert v dolnej časti Havlíčkovho námestia
12.30 - 13.00 akustická skúška CHORUS IGLOVIA
13.00 - 14.00 voľno pred samotným koncertom – k dispozícii budú priestory na radnici
14.00 - 16.00 spoločný koncert Jasoňa a CHI na námestí (krytá tribúna a ozvučenie)
16.00 - 19.00 odchod do hotela a osobné voľno (alebo aj obrátene)
19.00 - 24.00 večera a spoločné posedenie oboch zborov v hoteli Slunce


nedeľa 10.5.2015 (budeme cestovať našim autobusom – obed a večeru si rieši každý sám!)

08.00 - 09.00 raňajky
09.00 - 09.30 rozlúčka s hostiteľmi a odjazd do Telče
09.30 - 11.00 cesta z Havlíčkovho Brodu do Telče
11.00 - 12.30 prehliadka zámku v Telči – spoločne
12.30 - 15.00 prehliadka mesta a osobné voľno v Telči – samostatne
15.00 - 22.00 Cestovanie autobusom domov s hygienickými zastávkami (motorest Devět křížů a Žilina)



Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!!!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: dodá Marta Nováková
  2. / jedlo a pitie si treba brať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok do večera, pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať niečo, alebo si môžete kúpiť niečo v Telči.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Česko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky a tričko s notami!, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky ako aj čiernu košeľu a kravatu s notami. Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Českom Krumlove, Jihlave a Telči, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - NOTY a OBALY NA NOTY (komu sú potrebné)
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v hoteli SLUNCE a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred (dvojice)
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, pričom KAŽDÝ musí mať 1 biele!
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 9 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Česku je Kč, výmenný kurz je okolo 27,80 Kč/1
  16. / V Česku máme zaplatené všetko vrátane vstupov do zámku v Českom Krumlove a Telči, s výnimkou: a/ strava v piatok 8.5.2015 doobeda v Českom Krumlove
    b/ obed a večera v nedeľu 10.5.2015 v Telči (budeme „rozlezení“, takže každý sa stará o seba)
  17. / Doporučujeme zobrať si cca 560 Kč (cca 20 EUR). Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu a kávu, resp. stravu.
  18. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 10.5.2015 večer okolo 22.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
222.05.05.2015utorok16:25 - 18:35270, 71, 54, 303, 295, 277, 70; 284, 67, 268, 229, 300, 281, 155
223.28.04.2015utorok16:30 - 18:2548, 283, 183, 196, 293, 275, 241; 281, 7, 166, 199, 8, 201
224.21.04.2015utorok16:25 - 18:25303; 281, 70, 303, 295
225.18.04.2015sobota09:15 - 15:307, 166, 270; 201, 303, 295; 303, 295, 54, 266, 71, 30, 284, 229, 249, P, 280, 67, 155; 268, 303, 281, 0
226.17.04.2015piatok16:15 - 18:5048, 283, 183; 196, 293, 275, 241, 199, 8; 300, 281
227.14.04.2015utorok16:25 - 18:35251, 0, 268; 155, 303, 295, 281
228.07.04.2015utorok16:00 - 18:25301, 295, 303, 283, 241, 280; 0, 201, 300
229.31.03.2015utorok16:25 - 18:35266, 199; 201, 300
230.24.03.2015utorok16:30 - 18:40251, 295, 303, 281; 300, 268, 0
231.23.03.2015pondelok17:30 - 19:00

"Veľka noc prihodzi"

Koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves, 23.3.2015
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • La Montanara (úprava: Luigi Pigarelli)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Čačina, čačina ... (úprava: Oldřich Halma)
232.21.03.2015sobota09:15 - 14:35251, 166, 270; 270, 229; 48, 183, 275, 269, 249, 166, 270, P, 197a, 197b, 197c, 281
233.20.03.2015piatok16:20 - 18:40166, 201; 201; 281
234.17.03.2015utorok16:25 - 18:4048, 183, 275; 269, 249, 281
235.10.03.2015utorok16:15 - 18:30303, 281; 197a, 197e
236.03.03.2015utorok16:20 - 18:30201; 7, 243, 275, 300
237.24.02.2015utorok15:45 - 18:25301; 48, 183, 166, 249; 292, 30
238.21.02.2015sobota09:25 - 15:0030; 30, 281; 270, 229, 299, P, 197a, 197c, 197d, 197b, 197e
239.20.02.2015piatok16:20 - 18:55300; 197a; 229
240.17.02.2015utorok16:15 - 18:30
241.10.02.2015utorok16:20 - 18:40300; 300, 197a
242.03.02.2015utorok16:25 - 18:30300; 197c, 197d, 299
243.27.01.2015utorok16:20 - 18:35299; 197d, 197c
244.24.01.2015sobota09:15 - 16:00299; 299, 30; 197c, P., 197c, 197d
245.23.01.2015piatok16:10 - 18:50299; 299, 30
246.20.01.2015utorok16:25 - 18:35295, 281; 299
247.13.01.2015utorok16:25 - 19:00281, 295
248.20.12.2014sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2014

  • Zimná krajina (Igor Grega)
  • ~
  • Pozdrav (Antonio Lotti)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • ~
  • Tourdion (Anonymus)
  • Yesterday (Beatles)
  • La Montanara (úprava: Luigi Pigarelli
  • Ščedrik (Ljachov)
  • ~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš - Bystrý
  • Ej lásko, lásko (úprava: Ezechiel Ambros)
  • |Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
  • ~ ~ ~ ~
  • Počúvajte kresťania (úprava: K. Wurm)
  • ~
  • Adeste fideles (Latinská hymna)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Zabehni Ďuríček do bučinky (Hontianske Nemce)
  • ~
  • Co še stalo pri Betľeme (úprava: Zdenko Mikula)
  • Kedy jasna hvizda (Šarišská koleda)
  • Dobry pastir še narodzil (Zemplínska koleda)
  • Z tamtej strany jarka (úprava: Marta Nováková)
  • Pospiechali do Betlema (koleda)
  • ~
  • Kaj se vam zdi pastirci vi (úprava Matija Tomc)
19.12.2014 – Piatok

11.30 – 12.30 príjazd hostí a ubytovanie v ubytovni RESA v Spišskej Novej Vsi
12.30 – 13.30 obed v reštaurácii Tatra
13.30 – 18.00 výlet do Spišskej Novej Vsi so sprievodcom (M. Dirga, F. Kafka)
18.00 – 19.00 večera v reštaurácii Tatra
19.00 – 21.00 stretnutie vedúcich a dirigentov zborov v ubytovni
19.00 – 21.00 ostatní voľný program – prechádzka po meste Spišská Nová Ves


20.12.2014 – Sobota

08.00 – 08.30 raňajky v ubytovni
08.30 – 08.45 príprava na výlet
08.45 – 12.00 výlet do Levoče (historické mesto) a pohľad na Spišský hrad
     F. Kafka, M. Kafka, J. Brincko, M. Dirga + sprievodkyňa
12.00 – 12.45 obed v reštaurácii U 3 Apoštolov v Levoči
12.45 – 13.10 presun Z Levoče na ubytovňu RESA do Spišskej Novej Vsi
13.10 – 13.20 presun do koncertnej sály Reduta v Spišskej Novej Vsi - autobusom
14.00 – 14.05 príchod členov CHORUS IGLOVIA do Reduty
13.20 – 14.20 generálna skúška zboru NovAdoramus
14.20 – 14.40 generálna skúška oboch zborov spolu (Tichá noc a spoločná skladba)
14.40 – 15.30 generálna skúška CHORUS IGLOVIA
15.30 – 16.00 príprava na 1. koncert
16.00 – 17.50 I. vianočný koncert „Tichá noc 2014“
17.50 – 19.00 príprava na 2. koncert
19.00 – 20.50 II. vianočný koncert „Tichá noc 2014“
20.50 – 21.10 príprava sály na recepciu
21.10 – 00.00 slávnostná recepcia zborov a hostí v koncertnej sále Reduty


21.12.2014 – Nedeľa

08.30 – 09.30 raňajky v ubytovni
09.30 – 10.00 rozlúčka s hosťami
10.00      odjazd hostí do Slovinska


249.18.12.2014štvrtok16:20 - 18:25154, 160, 283, 293, 284, 67, 249, 269, 8, 54, 292, 70; 219, 297, 241, 140, 193, 137, 138, 298, 294, 290, 40
250.16.12.2014utorok16:25 - 18:50154, 160, 283, 293, 284, 67, 249; 292, 219, 297, 281, 140, 193, 137, 138, 298, 294
251.09.12.2014utorok16:25 - 18:40219, 297, 140; 241, 193, 137, 138, 298, 294, 290
252.06.12.2014sobota09:15 - 14:10219, 297, 241; 140, 298, 193, 137, 138, 294, 290, 40, P, 54, 292, 70, 293, 67, 290, 219, 297, 193, 137, 138, 298, 294
253.05.12.2014piatok16:15 - 18:50154, 160, 283, 293, 284, 67, 249, 269; 298, 193, 137, 138, 294
254.02.12.2014utorok16:25 - 18:30140, 241, 249, 67, 8
255.25.11.2014utorok16:30 - 18:30241, 249, 193, 137, 138, 294, 154
256.21.11.2014piatok18:00 - 20:00

Spišské Zborové Dni

Grékokatolícky chrám
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Pozdrav (Antonio Lotti)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (Pjotr Iľjič Čajkovskij)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
257.19.11.2014streda16:00 - 18:30

Spišské Zborové Dni

koncertná sála Reduty
  • Pozdrav (Antonio Lotti)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Ej lásko, lásko (úprava: Ezechiel Ambros)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • An Irish Blessing (James E. Moore Jr.)
  • Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
258.18.11.2014utorok16:25 - 18:3570, 199; 160, 283, 292, 269, 199, 70
259.11.11.2014utorok16:15 - 18:30154, 193, 137, 138, 294, 70; 219, 293
260.08.11.2014sobota09:15 - 14:50160, 283; 292, 269, 199, 70; 70, 183, 196, 193, 137, 138, P, 294, 293, 297, 278, 154
261.07.11.2014piatok16:15 - 18:50219, 193; 70; 296, 297, 199
262.04.11.2014utorok16:25 - 18:35293, 199; 269, 137
263.28.10.2014utorok16:25 - 18:30294, 160, 70; 283, 183, 196, 293, 219
264.21.10.2014utorok16:30 - 18:30137, 138, 294; 70, 278
265.18.10.2014sobota09:10 - 14:00193, 154; 283; 292, 269, 219, 199, P, 293, 183, 290
266.17.10.2014piatok16:10 - 18:50193; 196, 70; 294, 219
267.14.10.2014utorok16:15 - 18:30154, 160; 199, 281
268.07.10.2014utorok16:20 - 18:40293, 70; 160
269.30.09.2014utorok16:25 - 18:35292, 283; 293
270.23.09.2014utorok16:20 - 18:30281; 281, 292
271.16.09.2014utorok16:25 - 18:35281; 283
272.09.09.2014utorok16:15 - 18:300, 278; 278, 281
273.02.09.2014utorok16:15 - 18:300; 278
274.05.07.2014sobota21:00 - 22:30

Camino al Tagliamento

Park zo XVI. storočia
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš – Bystrý)
  • Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Prší, prší (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~~
  • Hava nagila (židovská pieseň)
  • Swing Low Sweet Chariot (černošský spirituál)
  • La montanara (Toni Ortelli)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • Yesterday (Beatles)
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)

štvrtok 03.07.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne)
18.45 – 19.00 nástup a odchod od Zimného štadióna oproti ČS Shell
19.00 – 19.40 SNV – Spišské Vlachy (ZŠ) – nástup členov zboru (Gubka, Uličná, Farkaš, Sokolská, Rendošová, Dragošeková)
19.40 – 20.20 Spišské Vlachy – Prešov (ČS Shell)– nástup členov zboru (Žáková)
20.20 – 09.00 Prešov – Camino al Tagliamento – cestovanie autobusom s hygienikými zastávkami (podľa plánu cesty)


piatok 04.07.2014 (začíname obedom, autobus zostáva parkovať v mieste ubytovania)
09.00 – 12.30 príchod, ubytovanie a voľný program
12.30 – 13.30 obed v mieste ubytovania
14.00 – 19.00 výlet na bicykloch ( cca 20 km) s návštevou monumentov, kostolov, zaujímavých miest, prírodných úkazov vinární a fariem a továrne na organy (Zanin) – pre nebicyklujúcich bude k dispozícii súbežne auto, alebo autobus
19.00 – 20.00 voľný čas, oddych
20.00 – 21.00 večera – ideme na ňu spoločne autobusom


sobota 05.07.2014 (budeme cestovať našim autobusom!)
08.00 – 09.00 raňajky v mieste ubytovania
09.00 – 18.00 výlet autobusom do Grado, Aquileia, Sesto al Reghena, Spilimbergo, San Daniele atď. (s obedom počas výletu)
18.00 – 19.30 voľný čas, oddych
19.30 – 20.30 skúška pre CHORUS IGLOVIA a Corale Caminese v parku zo XVI. st.
20.30 – 21.00 príprava na koncert
21.00 – 22.30 koncert - 2 zbory (Corale Caminese a CHORUS IGLOVIA)
22.30 – 24.00 večera a spoločné posedenie s Corale Caminese


nedeľa 06.07.2014 (budeme cestovať našim autobusom!)
08.00 – 09.00 raňajky
09.00 – 19.00 výlet do Benátok! – autobusom, obed v Benátkach si zabezpečuje a platí každý sám!
19.00 – 20.30 voľný program, oddych
20.30 – 21.30 večera – ideme na ňu spoločne autobusom


pondelok 07.07.2014 (okrem raňajok je strava v tento deň riešená samostatne)
07.30 – 08.00 raňajky
08.00 – 08.30 odchod do Bibione, alebo Lignano Sabbiadoro na celý deň k moru
09.00 – 17.00 voľný program, oddych
17.00 – 07.00 cestovanie autobusom s hygienikými zastávkami (podľa plánu cesty)



Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!!!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: dodá Marta Nováková
  2. / jedlo a pitie si treba brať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok doobeda, pričom spoločnú stravu začíname v piatok obedom. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi v Benátkach, resp. Bibione-Taliansko.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Taliansko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky a tričko s notami!, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Camino a okolí, toto sa týka aj obuvi (budeme sa aj bicyklovať), skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky, lebo ideme aj k moru!!
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v kempe, resp. kempoch, je možné rozdelenie zboru do skupín, ale len na nocľah, strava a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť, ale aj pokrývku hlavy na pláž
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Camino a okolí
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, pričom KAŽDÝ musí mať 1 biele tričko
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 13 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Taliansku je EUR, takže nie je čo riešiť!
  16. / V Taliansku máme zaplatené všetko, s výnimkou: a/ strava v piatok 4.7.2014 doobeda (budete mať ešte z domu)
    b/ obed v nedeľu 6.7.2014 v Benátkach (budeme „rozlezení“, takže každý sa stará o seba)
    c/ strava v pondelok 7.7.2014 –obed a večera v Bibione na pláži
    d/ doplácame si raňajky v pondelok a ubytovanie z nedele na pondelok, čo je zahrnuté už vo výbere peňazí do Talianska. Doporučujeme zobrať si cca 30,00-40,00 EUR. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v miestacdh našich „potuliek“ a stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v utorok 8.7.2014 ráno okolo 7.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
275.01.07.2014utorok16:35 - 18:05229, 280, 249, 269, 268, 67, 155; 166, 75
276.28.06.2014sobota09:00 - 12:308, 7, 166, 54; 75, 71, 266, 270; 229, 280, 249, 269; 268, 67, 155
277.24.06.2014utorok16:30 - 18:458, 7, 54, 71, 280, 67; 166, 266, 75, 270, 249, 269, 229, 155, 268
278.17.06.2014utorok16:35 - 18:3567, 8, 7, 284; 166, 71, 54, 269, 229, 67
279.10.06.2014utorok16:25 - 18:40268; 71, 70, 229, 67
280.07.06.2014sobota09:00 - 16:00280, 67; 67, 229; 70, P, 268, 155, 269
281.06.06.2014piatok16:15 - 18:5567; 67, 70; 249
282.03.06.2014utorok16:25 - 18:30280, 67; 67
283.27.05.2014utorok16:30 - 18:30268, 229; 70, 249
284.20.05.2014utorok18:00 - 19:45283, 269; 268, 278
285.17.05.2014sobota09:15 - 14:15269; 249; 283; 229, P, 278
286.16.05.2014piatok16:15 - 18:50229; 229, 70, 269
287.13.05.2014utorok16:25 - 18:35269; 70
288.06.05.2014utorok16:20 - 18:30249; 269
289.29.04.2014utorok16:20 - 18:30249; 249, 229
290.15.04.2014utorok16:20 - 18:40249; 249
291.12.04.2014sobota17:05 - 19:20

Vítanie jari

Radnica mesta Kisújszállás
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • ~~~~
  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • Sactus (Urmas Sisaks)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider – Trnavský)
  • Tebe poem (Peter Iljič Čajkovskij)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~~~~
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Tourdion (Anonymus)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš – Bystrý)
  • Prší, prší (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
  • ~~~~~~
  • Nabucco - Zbor židov (Giuseppe Verdi)
piatok 11.4.2014
11.45 – 12.00 nástup a odchod od Zimného štadióna od pumpy Shell
12.00 – 12.30 SNV – Spišské Vlachy – nástup členov zboru (Gubka, Uličná, Farkaš, Sokolská, Rendošová, Dragošeková J., Dragošeková L.)
12.30 – 13.00 Spišské Vlachy – Prešov– nástup členov zboru (Žáková, Nováková)
13.00 – 13.50 Prešov – Košice – nástup tlmočníčky
13.50 – 17.30 Košice – Kisújszállás – ubytovanie (check-in) - hotel Kumánia – Illésy utca 5
17.30 – 20.30 wellness, bazény a osobné voľno
20.30 – 21.00 večera v hoteli a pokyny na ďalší deň
21.00 – 24.00 osobné voľno


sobota 12.4.2014
07.30 – 08.15 raňajky v hoteli Kumánia
08.15 – 08.45 príprava na prehliadku mesta
08.45 – 12.30 prehliadka mesta Kisújzsállás – peši aj autobusom
12.30 – 13.30 obed v hoteli Kumánia
13.30 – 14.00 oddych v hoteli Kumánia
14.00 – 14.30 presun na generálku oboch zborov (spolu s oblečením)
14.30 – 17.00 generálka oboch zborov v mieste koncertu
17.00 – 19.00 slávnostný koncert „Vítanie jari“ pri príležitosti 30. výročia vzniku spevácekho zboru Phoenix – Kisújszállás
19.00 – 24.00 slávnostná večera a spoločné posedenie oboch zborov a hostí v mieste koncertu


nedeľa 13.4.2014
08.00 – 09.00 raňajky –hotel Kumánia
09.00 – 09.30 rozlúčka s hostiteľmi a odchod z hotela (check-out) do Debrecína
09.30 – 10.30 cesta do Debrecína
10.30 – 15.00 prehliadka Debrecína – obed, resp. strava je už v samostatnej réžii
15.00 – 18.30 Debrecín – Košice –výstup tlmočníčky
18.30 – 20.00 príchod: Košice, Prešov, Spišské Vlachy, Spišská Nová Ves



PRÍPADNÁ ZMENA PROGRAMU BUDE VČAS OZNÁMENÁ!!!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: viď. vyššie
  2. / jedlo a pitie si netreba brať na cestu. Stravu bude treba riešiť až v nedeľu na obed, resp. poobede v Debrecíne!
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Maďarsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Kisújszállási, Debrecíne a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky – ideme do wellnesu a bazénov, ktoré sú pre nás ZADARMO!!
    - NOTY (len pre skúšku, inak vystupujeme BEZ nôt – výnimky povoľuje dirigentka)
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / oficiálne dary a ďakovný prejav máme za zbor pripravené, rovnako ide s nami oficiálna tlmočníčka
  9. / spať sa bude spolu v hoteli Kumania, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Kisújszállási a Debrecíne
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, pričom KAŽDÝ musí mať 1 biele tričko
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 5 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Maďarsku je forint, v kurze 1EUR = 307 HUF
  16. / V Maďarsku máme zaplatené všetko, s výnimkou: a/ strava v nedeľu 13.4.2014 naobed a poobede v Debrecíne
    b/ vstupy do múzeí a návšteva Debrecína v nedeľu 13.4.2014
    Doporučujeme vymeniť si cca 20,00 EUR, čo je cca 6000,00 Forintov. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v Debrecíne a stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 13.4.2014 okolo 20.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
292.08.04.2014utorok16:20 - 18:4598, 183, 243, 182, 196, 275, 192; 48, 7, 166, 284, 8, 54, 266, 270
293.01.04.2014utorok16:25 - 18:20229; 70
294.29.03.2014sobota09:15 - 14:1098, 183; 243, 182, 196, 275, 192; 48, 7, 166, 284, 8, 54, P, 266, 270, 155, 229
295.28.03.2014piatok16:15 - 18:5576, 0, 68; 196, 284, 70, 229
296.25.03.2014utorok16:20 - 18:2576, 68; 68, 0
297.18.03.2014utorok16:20 - 18:3076, 68; 0, 70
298.11.03.2014utorok16:15 - 18:3076; 68
299.25.02.2014utorok16:20 - 18:30
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijatie nových členov OZCHI
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2013
  6. Správa o hospodárení za rok 2013
  7. Správa revíznej komisie za rok 2013
  8. Návrh rozpočtu na rok 2014
  9. Návrh plánu práce na rok 2014
  10. Voľba 5 členov výboru a 3 členov RK na roky 2014-2018
  11. Diskusia
  12. Záver
300.22.02.2014sobota12:00 - 21:30

Súťažné vystúpenie

Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Cantate Domino (Vitautas Miškinis)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider Trnavský)

Nesúťažný koncert

kostol sv. Mikuláša, Svätojánska 72, Staré mesto
  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Sactus (Urmas Sisaks)
  • Tebe poem (P. I. Čajkovskij)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Alleluia (Gordon Young)
štvrtok 20.2.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne)

18.00 – odjazd z parkoviska pred Zimným štadiónom OPROTI pumpe SHELL (väčšina)
18.00 – 24.00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko – podľa plánu cesty


piatok 21.2.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne, spoločne máme až večeru!)

00.00 – 09.00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko do Gdyne
09.00 – 10.00 hygienická prestávka po ceste a príprava na návštevu akvária v Gdyni
10.00 – 12.00 Akvárium v Gdyni – prehliadka spojená s expozíciou (vstupné je v cene pobytu)
12.00 – 13.00 odchod a cesta do Gdańska
13.00 – 14.00 obed (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
14.00 – 16.00 ubytovanie – hotel Gryf – Jana z Kolna 22/26, Gdańsk a osobné voľno
16.00 – 18.00 skúška zboru v mieste ubytovania
18.00 – 19.00 večera (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
19.00 – 22.00 večerná prehliadka Gdańska, alebo osobné voľno


sobota 22.2.2014 (strava je zabezpečená usporiadateľmi)

07.30 – 08.15 raňajky v hoteli Gryf
08.15 – 10.00 skúška zboru v mieste ubytovania
10.00 – 11.00 presun na miesto súťaže (spolu s oblečením) – Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
11.00 – 12.00 akustická skúška zboru v mieste súťaže – Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
12.00 – 13.00 súťaž v kategórii miešaných zborov – Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
13.00 – 14.00 obed (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
14.00 – 17.30 city tour – prehliadka mesta so sprievodcom
17.30 – 18.30 večera (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
18.30 – 19.30 presun na miesto nesúťažného koncertu – kostol sv Mikuláša, Svätojánska 72, Staré mesto
19.30 – 21.00 nesúťažný koncert (My +5 zborov) – kostol sv. Mikuláša, Svätojánska 72, Staré mesto
21.00 – 21.30 návrat do hotela Gryf a osobné voľno
21.30 – 23.30 prehliadka večerného Gdańska – spoločný, ale dobrovoľný program


nedeľa 23.2.2014 (strava je zabezpečená usporiadateľmi)

08.00 – 09.00 raňajky –hotel Gryf
09.00 – 09.30 príprava na výlet
09.30 – 13.00 Zámok Malbork -prehliadka spojená s expozíciou so sprievodcom
13.00 – 14.00 obed (Hudobná škola, Gnilna 3,)
14.00 – 16.30 návrat do hotela Gryf - osobné voľno (alebo podľa ďalších pokynov)
16.30 – 17.30 príprava a presun na Galakoncert, Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
17.00 – 20.00 Galakoncert, Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
20.00 – 24.00 večera posedenie s účastníkmi a organizátormi festivalu v priestoroch galakoncertu
24.00odjazd do Lodže


pondelok 24.2.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne)

00.00 – 05.30 cesta do Lodže (s pravidelnými prestávkami)
05.30 – 14.30 prehliadka mesta Lodž, vrátane katedrály a Starého mesta –osobné voľno
14.30 – 21.30 cesta do Spišskej Novej Vsi (s pravidelnými prestávkami)



UPOZORNENIE!
Možnosť zmeny programu, najmä večerného. Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!



Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: súťažný koncert: 1.Cantate domino, 2.Domine non sum dignus, 3.Napadly písně, 4.Čačina, čačina nesúťažný koncert: 1. Alleluja (Zellioli), 2. Locus iste, 3. Domine non sum dignus, 4. Sanctus, 5. Tebe poem, 6. Spasi nas, 7. Otče náš, 8. Alleluja (Young)
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok doobeda, pričom spoločnú stravu začíname v piatok obedom. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi v Lodži – Poľsko.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Gdansku, Lodži a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky, aj keď len pre vyslovených otužilcov – budeme pri mori (no, čo už!)
    - NOTY (len pre skúšku, inak vystupujeme BEZ nôt – výnimky povoľuje dirigentka)
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude spolu v hoteli Gryf, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť, resp. rukavice, šál a čiapku
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Gdansku, Lodži a okolí
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, aj keď nie je celkom isté, či ich použijeme
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 15 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Poľsku je zlotý, v kurze 1EUR = 4,15 Zlotých
  16. / V Poľsku máme zaplatené všetko, s výnimkou:
    a/ strava v piatok 21.2.2014 doobeda
    b/ strava v pondelok 24.2.2014 celý deň
    c/ vstupy do múzeí a návšteva Lodže v pondelok 21.2.2014
    Doporučujeme vymeniť si cca 25-30 EUR, čo je cca 100-125 Zlotých. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v Lodži a stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 24.2.2014 v neskorých večerných až nočných hodinách.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
301.18.02.2014utorok16:10 - 18:407, 178, 156, 270; 98, 183, 156, 243, 196, 275, 182, 192
302.14.02.2014piatok16:00 - 19:007, 178, 156, 270; 178, 156, 7, 270
303.11.02.2014utorok16:20 - 18:30270; 178, 156, 7, 183, 196, 275
304.08.02.2014sobota09:15 - 14:157, 156; 178, 270; 156, 178, P, 7, 270
305.07.02.2014piatok16:15 - 18:307, 178; 266, 178, 8, 275, 196, 243; 270
306.04.02.2014utorok16:30 - 18:25156, 7; 98, 192, 182, 178
307.28.01.2014utorok16:25 - 18:30270, 243; 183, 196, 178
308.25.01.2014sobota09:15 - 14:20156, 178; 156, 178, P, 156, 178; 7, 270
309.24.01.2014piatok16:15 - 18:50178; 178, 156; 7
310.21.01.2014utorok16:25 - 18:10178; 178
311.14.01.2014utorok16:20 - 18:307, 270; 270, 178
312.11.01.2014sobota09:15 - 14:15270; 178, P, 178; 7
313.10.01.2014piatok16:10 - 18:40270; 270, 7
314.08.01.2014streda16:20 - 18:25270; 7
315.21.12.2013sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2013

  • Čujte, čujte, pastieri (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Tourdion (anonymus)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • ~
  • Cantate Domino (Vitautas Miškinis)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~~
  • Dobrá novina (koleda)
  • ~
  • Nuž všetci verní kresťania (N. Hermann)
  • Narodil sa nám spasiteľ (Michael Praetorius)
  • Vitaj, náš Ježiško (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Poďme, bratia, do Betléma (úprava: Štefan Eperješi)
  • Jdeš li bouří (úprava: Wiliam Stickles)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Radujme še valasi (koleda)
  • ~~~~~~
  • Siam pastori e pastorelle (D. Liani)
316.19.12.2013štvrtok16:10 - 18:45142, 48, 284, 266, 178, 156; 7, 270, 206, 220, 108, 288, 195, 286, 275, 244; 287, 40
317.17.12.2013utorok16:35 - 18:30288, 287, 270, 284; 178, 206, 108, 220
318.10.12.2013utorok16:30 - 18:25206, 284, 178; 284, 7
319.07.12.2013sobota09:20 - 13:40286; 178; 206, 220, 108, 195; 286, 275, 244, 284, P, 7, 76
320.06.12.2013piatok16:20 - 18:40142, 206, 220; 108, 288, 195, 286, 244, 178
321.03.12.2013utorok16:20 - 18:30142; 178
322.26.11.2013utorok16:30 - 18:35284, 286; 288, 220
323.22.11.2013piatok18:00 - 19:30

Starosloviensky Otčenáš

Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Tebe poem (Dmitrij Bortňanskij)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
324.20.11.2013streda16:00 - 17:30

Spišské zborové dni

koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves
  • El grillo (Josquín Despréz)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Sactus (Urmas Sisaks)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
325.19.11.2013utorok16:15 - 18:3048, 156, 243, 7; 270, 183, 196, 275, 182
326.17.11.2013nedeľa09:15 - 14:25156; 7; 243, 270, P, 196, 275, 182
327.15.11.2013piatok16:20 - 18:55206, 288; 244, 270, 156
328.12.11.2013utorok16:30 - 18:30196, 183, 243; 178, 7
329.05.11.2013utorok16:30 - 18:30288, 142, 48; 243, 178
330.29.10.2013utorok16:30 - 18:35288, 40; 178, 220, 108b
331.27.10.2013nedeľa09:15 - 15:15220; 178; 270, 156, P, 156, 142, 206, 195, 275; 286, 244, 287
332.25.10.2013piatok16:15 - 19:05220; 220, 108b, 244, 206, 142
333.22.10.2013utorok16:30 - 18:35142; 7
334.15.10.2013utorok16:30 - 18:30195, 142; 178
335.08.10.2013utorok16:25 - 18:35206, 108b, 287, 275; 275, 7
336.05.10.2013sobota09:00 - 16:00206, 108; 287, 156; 178, P, 275
337.04.10.2013piatok16:15 - 18:40206; 108, 287
338.01.10.2013utorok16:15 - 18:30178; 156, 7
339.24.09.2013utorok16:15 - 18:15156; 156, 178
340.17.09.2013utorok16:15 - 18:307; 7, 156
341.10.09.2013utorok16:25 - 18:30286; 178
342.07.09.2013sobota12:30 - 13:20

Nový Jičín - vystúpenie na nádvorí zámku

  • Zdravica (Eugen Suchoň)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Kakva moma (bulharská ľudová)
  • Swing Low Sweet Chariot (černošský spirituál)
  • Tourdion (anonymus)
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
  • ~~~
  • V dobrém sme se sešli (František Sušil)
  • ~~~
  • Bodaj by vás čerti vzali (úprava: Eugen Suchoň)
343.07.09.2013sobota11:00 - 12:00

Nový Jičín - vystúpenie v kostole na námestí

  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • ~~~
  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • Largo z opery Xerxes (Georg Friedrich Händel)
  • Tebe poem (D. Bortňanskij)
  • Shalom chaverim (úprava: Peter Hamburger)
  • ~~~
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Alleluja (Gordon Young)
  • A.B.C. (W. A. Mozart)
  • ~~~~
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
6.9.2013 – piatok

12.00 odjazd CHI zo Spišskej Novej Vsi od Zimného štadióna
15.50 – 16.20 príjazd CH do Nového Jičína (Bartošovice-12 km od Nového Jičína)
16.20 – 16.50 ubytovanie na zámku v Bartošoviciach
16.50 – 17.00 odjazd autobusom do Nového Jičína – areál Skalky (3 km od NJ)
17.00 – 18.00 historická bitka
18.00 – 19.00 príjazd do centra NJ a večera v reštaurácii MÁJ
19.00 – 19.30 presun autobusom k divadlu a koncert v Beskydskom divadle –my sme poslucháči – treba sa slávnostnejšie obliecť
20.00 – 22.00 Slávnostný koncert v Beskydskom divadle – Janáčkova filharmónia-Symfónia MORAVIA
22.00 – 22.30 Krátke stretnutie členov zborov v suteréne divadla – pri pohári vína.
22.30 – 23.00 Presun do Bartošovíc a spánok


7.9.2013 – sobota

06.45 – 07.30 raňajky v Bartošoviciach
07.30 – 08.00 odjazd autobusom do Nového Jičína, príprava CHI na koncerty
(oblečenie, noty, výstroj – so sebou!!!)
08.00 – 08.30 spoločný skúška oboch zborov v divadle
08.30 – 10.20 samostatná skúška CHI (Ondráš spieva omšu o 9.00 vo Farskom kostole)
10.20 – 10.30 presun CHI z divadla do Farského kostola – už oblečení - peši cca 500 m
10.30 – 11.00 príprava na spoločný koncert v kostole
11.00 – 12.00 1. spoločný koncert CHI a ONDRÁŠ-a v kostole na námestí
12.00 – 12.30 presun na nádvorie zámku
12.30 – 13.20 2. spoločný koncert CHI a ONDRÁŠ-a na nádvorí zámku
13.20 – 13.30 presun na obed do reštaurácie NANO
13.30 – 14.30 obed v reštaurácii NANO v centre Nového Jičína
14.30 – 17.30 voľný program na námestí (atrakcie, múzeá a pod.) podľa dohody a usmernenia na spoločnom obede
17.30 – 19.45 spoločná večera oboch zborov v reštaurácii NOVÉ SLUNCE – asi 600 m od centra námestia
19.45 – 20.00 presun do centra mesta
20.00 – 21.15 koncert Lucie Bílej na námestí, alebo voľný program
21.15 – 22.15 voľný program
22.15 – 23.15 ohňová show na námestí a veľký ohňostroj, alebo voľný program
23.15 – 23.30Presun do Bartošovíc a spánok


8.9.2013 – nedeľa

08.30 – 09.00 raňajky CHI v Bartošoviciach
09.00 – 09.20 rozlúčka so zborom CHI
09.20 – 10.30 odjazd zboru CHI z Nového Jičína a príjazd do Kroměříža (76 km)
10.30 – 15.00 Kroměříž – prehliadka centra mesta, zámku a záhrad a vybraných pamätihodností (stravu v Kroměříži si zabezpečuje každý samostatne)
15.00 – 15.15 Odjazd z Kroměříža
20.00 – 20.15 Príjazd do SNV s vystupovaním podľa dohodnutého harmonogramu
344.03.09.2013utorok16:20 - 18:308, 98, 279, 196, 242, 48, 182, 192, 183; 251, 54, 266, 166, 270, 284, 213
345.31.08.2013sobota09:15 - 14:25258, 8, 98; 98, 279, 196, 242, 48, 182, 192, 183, P, 251, 254, 266, 166, 71, 270; 267, 280, 284, 268, 155, 213, 286
346.27.08.2013utorok16:30 - 18:25286; 286
347.02.07.2013utorok16:15 - 18:35213, 251, 283; 8, 30, 213
348.25.06.2013utorok16:20 - 18:30213, 285, 283; 283, 30, 251
349.22.06.2013sobota09:15 - 13:10283; 178; 213, 201, 156
350.21.06.2013piatok16:15 - 18:55251, 8; 8, 285, 30; 284, 283
351.18.06.2013utorok16:25 - 18:25285, 30
352.11.06.2013utorok16:25 - 18:25251, 8; 30
353.04.06.2013utorok16:25 - 18:35266, 285, 70; 70
354.02.06.2013nedeľa14:30 - 15:30

Jarný koncert v Bijacovciach

  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • ~~~
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (P. I. Čajkovskij)
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Largo z opery Xerxes (Georg Friedrich Händel)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Kakva moma (bulharská ľudová)
  • Swing Low Sweet Chariot
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • ~~~
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
355.28.05.2013utorok16:25 - 18:35267, 48, 155; 268, 285, 279
356.21.05.2013utorok16:25 - 18:30279; 279, 280
357.19.05.2013nedeľa14:30 - 15:30

Májový koncert Spišské Vlachy

  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • ~~~
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (P. I. Čajkovskij)
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Kakva moma (bulharská ľudová)
  • Swing Low Sweet Chariot
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • ~~~
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
358.14.05.2013utorok16:30 - 18:3598, 183, 196, 48, 182, 54, 266, 166, 71, 270, 267, 280, 268, 155
359.11.05.2013sobota09:20 - 14:4071, 54, 266, 166, 270; 270, 267; 268, 196, P, 196, 98, 192, 48, 280, 155; 284
360.10.05.2013piatok16:15 - 18:4554, 268; 268, 155; 155, 166
361.07.05.2013utorok16:25 - 18:30280, 71, 182; 183, 166, 270
362.30.04.2013utorok16:15 - 18:30267, 182; 48, 71
363.23.04.2013utorok16:20 - 18:30Výročná členská schôdza
  1. voľba pracovnej komisie
  2. prijatie nových členov
  3. správa o činnosti za rok 2012
  4. správa o hospodárení za rok 2012
  5. revízna správa za rok 2012
  6. plán práce na rok 2013
  7. rozpočet na rok 2013
  8. voľba 5. člena výboru
  9. voľba dvoch členov revíznej komisie
  10. diskusia
  11. prijatie uznesenia
  12. záver

258, 155, 182
364.16.04.2013utorok16:25 - 18:30192, 48; 284, 182
365.13.04.2013sobota09:15 - 15:1548; 155; 284; 270, P, 183, 270; 166
366.12.04.2013piatok16:15 - 18:55192, 258; 48; 270
367.09.04.2013utorok16:20 - 18:3098, 196; 266, 270
368.02.04.2013utorok16:15 - 18:3098, 243; 284, 279
369.26.03.2013utorok16:20 - 18:35270; 270, 266, 284
370.23.03.2013sobota09:15 - 15:35284, 282; 282, 268, P, 270; 270, 70
371.22.03.2013piatok16:15 - 18:4570; 70; 284
372.19.03.2013utorok16:00 - 18:30Výročná členská schôdza
  1. Privítanie a úvod.
  2. Kontrola členskej základne.
  3. Voľba pracovnej komisie.
  4. Správa revíznej komisie za roky 2010, 2011 a 2012.
  5. Správa o činnosti CHI za rok 2012.
  6. Diskusia.
  7. Záver.
373.12.03.2013utorok16:20 - 18:00266, 280
374.05.03.2013utorok16:15 - 18:35160; 160, 70
375.26.02.2013utorok16:15 - 18:25183; 183, 196, 268
376.16.02.2013sobota09:15 - 14:50282; 282, 183; 160, P, 196
377.15.02.2013piatok16:00 - 19:00160; 160, 183; 183
378.12.02.2013utorok16:15 - 18:25243; 243, 268
379.05.02.2013utorok16:15 - 18:30280, 266; 266, 243, 268
380.29.01.2013utorok16:30 - 18:30280; 70, 268
381.22.01.2013utorok16:15 - 18:00280; 70
382.15.01.2013utorok16:25 - 18:3570; 70, 268, 280
383.08.01.2013utorok16:30 - 18:3570; 268
384.05.01.2013sobota09:00 - 11:35Generálna skúška - novoročný koncert Vyšné Ružbachy
- aula gymnázia na Školskej ul.
258, 66, 74, 267, 133; 242, 146, 182 , 98, 245, 279, 184, 144, 37, 39, 141, 254
385.18.12.2012utorok16:30 - 18:30Nácvik na novoročný koncert
- aula gymnázia na Školskej ul.
242, 146
386.13.12.2012štvrtok16:30 - 18:30Generálna skúška - TICHÁ NOC 2012
- koncertná sála REDUTY
66, 74, 267, 133, 98, 245, 258, 279, 184, 144, 37, 39, 141, 147, 254, 239, 40
387.11.12.2012utorok16:30 - 18:3066, 74, 267, 133, 98; 245, 258, 279, 184, 144, 37, 39, 141, 147, 254, 40
388.06.12.2012štvrtok16:00 - 21:00

Spišské zborové dni


Spišské osvetové stredisko organizuje v dňoch 6. a 9. decembra regionálnu súťažnú prehliadku speváckych zborov.
V termíne 6. 12. 2012 vystúpia v rámci súťažnej prehliadky s hodnotením odbornej poroty svetské a banícke zbory, ktorých prvé tóny zaznejú v koncertnej sieni Reduty v Spišskej Novej Vsi o 16:00h.
V prebehu popoludnia zaznejú aj piesne v podaní nášho zboru Chorus Iglovia:
  1. Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  2. Da mihi Jesu (Mikuláš Moyzes)
  3. Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  4. Šťastné vánoce (Miloslav Ducháč)
  5. Kakva moma (Bulharská ľudová)
Dňa 9. 12. 2012 sa potom uskutoční nesúťažná prehliadka za účasti cirkevných zborov, ktoré si môžete prísť vypočuť do Gréckokatolíckeho chrámu Premenenia Pána v Spišskej Novej Vsi o 14:00h.


Viac na WEB stránke Spišského osvetového strediska: kliknite tu.
389.04.12.2012utorok16:30 - 18:3098, 74, 201, 254, 267;;
390.01.12.2012sobota09:00 - 15:45279; 74, 258, 98, 201, 267; 184, 66, 239, prestávka, 66, 144, 37, 39, 141, 254, 245, 147; 198; 98, 74, 201, 254, 267
391.30.11.2012piatok16:00 - 04:14144, 37, 39, 141; 201, 133, 279; 279
392.27.11.2012utorok16:30 - 18:40267, 258, 98; 98, 144, 37, 39, 141
393.20.11.2012utorok16:30 - 18:3066, 184, fotografovanie na plagát
394.17.11.2012sobota09:00 - 16:0074, 254; 74, 279, 201, 239, P, 184, 144, 37, 39, 141; 47, 40, 245
395.16.11.2012piatok16:00 - 18:0574, 267, 98, 254
396.13.11.2012utorok16:30 - 18:3066, 98; 144, 37, 39, 141
397.06.11.2012utorok16:30 - 18:30258, 267, 98, 66, 147, 279
398.30.10.2012utorok16:00 - 18:30279; 141, 245, 66
399.23.10.2012utorok16:30 - 18:35258, 98; 98, 147, 254
400.16.10.2012utorok16:30 - 18:3574; 74, 279, 40
401.13.10.2012sobota09:00 - 14:15279; 279; 254, 74, 66, p., 144, 37, 39, 141; 245, 267, 279
402.12.10.2012piatok16:00 - 18:50254; 74, 133; 279
403.09.10.2012utorok16:30 - 18:3566, 144, 37, 39, 141, 184, 245; 98, 267, 254
404.05.10.2012piatok16:00 - 18:4066; 144, 37, 39, 141; 184, 245, 98
405.02.10.2012utorok16:30 - 18:3574, 144, 37, 39, 141; 37, 39
406.25.09.2012utorok16:30 - 18:25267, 278; 144, 37
407.18.09.2012utorok16:30 - 18:30258, 267; 267, 98
408.11.09.2012utorok16:30 - 18:3098; 133, 267
409.04.09.2012utorok16:30 - 18:30Privítanie, 258, 266; 267
410.03.07.2012utorok16:30 - 18:30201, 54, 71mimoriadna skúška k svadbe Vierky Murkovej
411.26.06.2012utorok16:30 - 18:30201, 54, 71; 98, 266, 258
412.19.06.2012utorok16:30 - 18:3098; 98, 267
413.12.06.2012utorok16:30 - 18:30133; 98
414.05.06.2012utorok16:30 - 18:30201; 54, 133
415.28.05.2012pondelok16:30 - 18:2054, 267, 268Nováková
416.14.05.2012pondelok16:30 - 18:30Členská schôdza
417.07.05.2012pondelok16:30 - 18:30278, 9; 268, 266Grega, Nováková
418.30.04.2012pondelok16:30 - 18:30277; 277Grega
419.23.04.2012pondelok16:30 - 18:20277; 276Grega
420.16.04.2012pondelok16:30 - 18:25267, 266; 268Nováková
421.02.04.2012pondelok16:30 - 18:25267; 183; 266Nováková
422.26.03.2012pondelok16:30 - 18:30107, 276; 107,276Grega
423.19.03.2012pondelok16:35 - 18:25276; 107Grega
424.12.03.2012pondelok16:30 - 18:35266, 268; 268Nováková
425.05.03.2012pondelok16:35 - 18:25266; 266, 267Nováková
426.20.02.2012pondelok16:40 - 17:35107Grega
427.13.02.2012pondelok16:45 - 18:25171; 9Grega
428.06.02.2012pondelok17:00 - 19:25Diskusia
429.30.01.2012pondelok16:40 - 20:45Výročná členská schôdza
430.23.01.2012pondelok16:45 - 18:4043, 7, 41, 234, 199, 249, 166, 239, 241, 155, 242, 54, 30; 275, 62a, 62b, 63, 30, 182Grega, Nováková
431.16.01.2012pondelok16:45 - 18:40242, 54, 166, 146, 155; 62a, 62b, 63, 201, 7Grega, Nováková
432.09.01.2012pondelok16:45 - 18:35273, 272, 249, 41, 199; 234Grega
433.15.12.2011štvrtok16:00 - 19:00Nácvik podľa programu vianočného koncertu
434.12.12.2011pondelok16:00 - 19:0051, 241, 127, 239, 244, 273, 275, 263, 217, 177, 164, 141, 50; 116, 40
435.05.12.2011pondelok16:00 - 19:0051, 239, 127; 127, 244, 182, 241; 182, 127, 239, 51, 241, 244
436.03.12.2011sobota09:00 - 17:00273; 177, 275; 116, 273, 177, 275; 263
437.02.12.2011piatok16:00 - 19:00239; 127; 41
438.28.11.2011pondelok16:30 - 18:30177, 116; 164, 217
439.21.11.2011pondelok16:30 - 18:30141, 144, 116; 116
440.19.11.2011sobota09:00 - 17:00273; 274; 177, 144, 141; 116
441.18.11.2011piatok16:00 - 19:00244, 127; 51, 241
442.14.11.2011pondelok16:30 - 18:30127
443.07.11.2011pondelok16:30 - 18:30274; 273
444.24.10.2011pondelok16:30 - 18:30217, 85
445.17.10.2011pondelok16:30 - 18:30272, 199, 41, 33, 263, 55
446.10.10.2011pondelok16:30 - 18:3033, 5, 272; 263
447.07.10.2011piatok16:00 - 19:00127, 241, 266, 267, 268
448.03.10.2011pondelok16:30 - 18:3041, 199, 263
449.26.09.2011pondelok16:30 - 18:30272; 234, 20
450.19.09.2011pondelok16:20 - 18:30266; 267
451.12.09.2011pondelok16:20 - 18:3020
452.05.09.2011pondelok16:20 - 18:309, 8, 266
453.25.07.2011pondelok16:00 - 19:00Organizačné pokyny k zájazdu
454.22.07.2011piatok16:00 - 18:30Generálna skúška - nácvik piesní podľa poradia na plánovaných vystúpeniach
455.18.07.2011pondelok16:00 - 19:0030, 128, 166, 178; 197b, 19, 263, 126, 201, 24
456.16.07.2011sobota09:00 - 17:00197b, 192, 234; 178; 146; 182, 128, 30; 126 , P, 126; 201, 24; 24
457.15.07.2011piatok16:00 - 19:00128;263, 126
458.11.07.2011pondelok16:00 - 19:00201, 263, 126; 126, 146, 182; 197b, 197c, 197e, 24, 178
459.04.07.2011pondelok16:00 - 19:00197c; 19, 263; 126
460.02.07.2011sobota09:00 - 17:007, 234; 126; 263, P, 197b, 197c, 197e, 19; 24, 126; 7, 234, 192, 198, 201, 264; 126
461.01.07.2011piatok16:00 - 19:00198; 197b, 7, 234, 24, 192, 201
462.27.06.2011pondelok16:00 - 19:00128; 128, 7
463.20.06.2011pondelok16:00 - 19:00201; 182, 146, 128
464.18.06.2011sobota09:00 - 17:00126, 264; 265, 178, 128
465.17.06.2011piatok16:00 - 19:00263, 126, 264
466.13.06.2011pondelok16:00 - 19:0024; 178, 264, 128
467.06.06.2011pondelok16:00 - 19:0024; 24
468.30.05.2011pondelok16:00 - 19:00146, 182; 178, 30; 166
469.23.05.2011pondelok16:00 - 19:0019; 264
470.21.05.2011sobota09:00 - 17:00201; 126; 178, 128; p, 197e, 263; 24; 197c; 197b
471.20.05.2011piatok16:00 - 19:00182; 182; 128
472.16.05.2011pondelok16:00 - 19:007, 197e
473.09.05.2011pondelok16:00 - 19:00178; 128; 30
474.02.05.2011pondelok16:00 - 19:00146, 201; 126
475.18.04.2011pondelok16:20 - 18:30128; 126, 19; 263
476.11.04.2011pondelok16:20 - 18:30263
477.04.04.2011pondelok16:20 - 18:30146, 178; 178, 128
478.28.03.2011pondelok16:20 - 18:30146; 201
479.21.03.2011pondelok16:20 - 18:30128; 24
480.19.03.2011sobota09:00 - 17:00126; 126; 128, P, 178, 262, 263; 201
481.18.03.2011piatok16:00 - 19:00263; 128; 262
482.14.03.2011pondelok16:20 - 18:30128; 263
483.07.03.2011pondelok16:20 - 18:30197e; 128
484.28.02.2011pondelok16:20 - 18:30164; 126
485.21.02.2011pondelok16:20 - 18:30126; 126
486.19.02.2011sobota09:00 - 17:00128; 178; 178, 182, p., 182, 128, 178, 182; 178
487.18.02.2011piatok16:00 - 19:00261; 126
488.14.02.2011pondelok16:20 - 18:30262; 261
489.07.02.2011pondelok16:20 - 18:30261
490.31.01.2011pondelok16:20 - 18:30Výročná členská schôdza; 126
491.24.01.2011pondelok16:20 - 18:30126; 19
492.17.01.2011pondelok16:20 - 18:30126
493.10.01.2011pondelok16:30 - 18:30126
494.16.12.2010štvrtok16:00 - 18:30258, 147, 259, 257, 184, 136, 259; 154, 243, 142, 99, 218, 234b, 234a, 154, 254
495.13.12.2010pondelok16:30 - 18:30154, 234a, 234b; 147, 259, 258, 257
496.06.12.2010pondelok16:30 - 18:30142, 154, 50, 217, 40, 260, 63, 1
497.04.12.2010sobota09:00 - 17:00136, 140; 258, 147, 257; 259, 184, 243, 166, 54, 229, P., 257, 260, 63, 217, 154, 142, 50, 254; 99
498.03.12.2010piatok16:00 - 19:00136; 184, 229, 147
499.29.11.2010pondelok16:30 - 18:3054, 166, 259; 259, 229
500.22.11.2010pondelok16:30 - 18:30254, 63, 260, 1, 217, 234a, 142; 140, 259, 258
501.20.11.2010sobota09:00 - 17:00259; 218, 142, 217, 99; 154, 50, 249, 254, P, 234a, 234b; 40, 63
502.19.11.2010piatok16:00 - 19:00258, 259; 142, 217, 154, 218
503.15.11.2010pondelok16:30 - 18:30260, 254; 234
504.08.11.2010pondelok16:30 - 18:30257, 256; 259, 258
505.02.11.2010utorok16:30 - 18:30256; 257
506.25.10.2010pondelok16:30 - 18:30254; 234
507.18.10.2010pondelok16:30 - 18:30243, 183, 229
508.16.10.2010sobota09:00 - 17:00229; 41, 249; 254;; 197b, 192, 254; 255
509.15.10.2010piatok16:00 - 19:0043, 197; 41, 183
510.11.10.2010pondelok16:30 - 18:30243; 183
511.04.10.2010pondelok16:30 - 18:30255, 249, 43; 243
512.27.09.2010pondelok16:30 - 18:30255; 126
513.20.09.2010pondelok16:30 - 18:30255; 126
514.13.09.2010pondelok16:30 - 18:3043, 126; 0
515.06.09.2010pondelok16:30 - 18:30126; 43, 192, 0
516.30.08.2010pondelok16:30 - 18:30Zhodnotenie vystúpenia, 192, 43; 0
517.26.08.2010štvrtok16:00 - 19:0030, 187, 155, 54, 1, 89, 33, 63b, 7, 41, 19, 71; 249, 213, 19, 7, 41
518.19.08.2010štvrtok16:00 - 19:00253, 41, 253; 155, 166, 242, 213
519.18.08.2010streda16:00 - 19:0054, 187; 166, 89, 249; 19
520.28.06.2010pondelok16:30 - 18:30242, 54, 121, 187, 166; 19
521.21.06.2010pondelok16:30 - 18:30121, 166; 89, 69, 71, 33
522.14.06.2010pondelok16:30 - 18:3054, 120, 166; 269, 268, 121, 155
523.07.06.2010pondelok16:30 - 18:3063b, 7; 85
524.31.05.2010pondelok16:30 - 18:30213, 91, 121; 172
525.29.05.2010sobota09:00 - 17:00234, 43, 55; 62a, 62b, 63b, 63a; 238, 41, 249, P, 120; 120, 172
526.28.05.2010piatok16:00 - 19:0054, 91; 91, 54, 121, 213, 167, 168
527.24.05.2010pondelok16:30 - 18:30188Jubileum
528.17.05.2010pondelok16:30 - 18:30234a; 251, 190, 168, 155Koncertná sieň Reduty
529.10.05.2010pondelok16:30 - 18:30107, 234a; 251, 190, 168, 167, 155
530.03.05.2010pondelok16:30 - 18:30199, 198; 168, 251
531.02.05.2010nedeľa08:15 - 10:00182, 238, 75; 59a, 59b(Dni M. R. Štefánika)
532.26.04.2010pondelok16:30 - 18:30168, 75, 59a, 59b; 182, 238
533.24.04.2010sobota09:00 - 17:0059a; 59b, 41; 75; 182, p., 182
534.23.04.2010piatok16:00 - 19:00168, 155; 168
535.19.04.2010pondelok16:30 - 18:30107, 249
536.12.04.2010pondelok16:30 - 18:30247; 246
537.29.03.2010pondelok16:30 - 18:3070; 70
538.22.03.2010pondelok16:30 - 18:30202; 250
539.20.03.2010sobota09:00 - 17:00107; 229; 247, P, 247, 250; 190, 249
540.19.03.2010piatok16:00 - 19:00190; 190, 229
541.15.03.2010pondelok16:30 - 18:30250; 246
542.08.03.2010pondelok16:30 - 18:30249; 246
543.01.03.2010pondelok16:30 - 18:30249; 190
544.22.02.2010pondelok16:30 - 18:30249; 229, 190
545.15.02.2010pondelok16:30 - 18:30107, 250; 229, 190
546.08.02.2010pondelok16:30 - 18:30249; 107
547.01.02.2010pondelok16:30 - 18:30107; Výročná členská schôdza
548.25.01.2010pondelok16:30 - 18:30248; 246
549.18.01.2010pondelok16:30 - 18:30246; 9
550.11.01.2010pondelok16:30 - 18:30246, 247; 246
551.19.12.2009sobota16:00 - 21:15245, 243, 108, 197; 242, 241, 220, 219, 239, 73, 195, 244
552.17.12.2009štvrtok16:30 - 19:00245, 243, 108, 197; 242, 241, 220, 219, 239, 73, 195, 244
553.14.12.2009pondelok16:00 - 19:00220, 219, 197a,197b, 197c; 197d, 197e, 197, 108, 197a, 242, 239, 242
554.11.12.2009piatok16:00 - 19:00241, 244, 241, 73, 195, 245, 239, 243
555.07.12.2009pondelok16:00 - 19:00244, 245, 239; 243, 108, 197e, 197d, 197c
556.05.12.2009sobota09:00 - 17:00243, 197c; 243, 239, P, 197c; 197b, 197d; 197e; 197, 241, 108
557.04.12.2009piatok16:00 - 19:0073, 108, 197e; 73, 195
558.02.12.2009streda18:00 - 19:00Banícky spolok Spiš
Združenie baníckych spolkov a cechov Slovenska
Mestské kultúrne centrum
Spišské osvetové stredisko Spišská Nová Ves
Mesto Spišská Nová Ves

Vás srdečne pozývajú na
BARBORSKÉ SLÁVNOSTI 2009
pod záštitou primátora mesta Spišská Nová Ves
PhDr. Jána Volného PhD.
2. - 3. decembra 2009
v Spišskej Novej Vsi
Podujatie je realizované s finančnou podporou
Združenia baníckych spolkov a cechov na Slovensku a Mestského úradu v Spišskej Novej Vsi

Program:
2. decembra 2009 (streda)
16:30 - Banská veža Klopp Orth - Slávnostné otvorenie podujatia
17:00 - Akčný sprievod mestom - Zimná ulica
18:00 - Koncertná sieň Reduta - Súťaž speváckych zborov o banícku karbidku
    Mužský spevácky zbor Štiavničan Banská Štiavnica
    Miešaný spevácky zbor Chorus Iglovia Spišská Nová Ves
    Spevácky zbor Chorus Cantoris pri ZUŠ Spišská Nová Ves
    Dievčenský spevácky zbor Iuventis Paedagogica Levoča
    Robotnícky spevokol Krompachy


3. decembra 2009 (štvrtok)
18:00 - Koncertná sieň Reduta - Slávnostný skok cez kožu - Šachtág 2009
559.30.11.2009pondelok16:30 - 18:30154, 238, 1, 63a; 233, 33
560.23.11.2009pondelok16:30 - 18:3063a, 197d, 197e; 197a, 197e
561.21.11.2009sobota09:00 - 17:00243, 197d; 197b;; 197c, 197d, 197e; 197, 1, 33, 63a
562.20.11.2009piatok16:00 - 19:00244, 245; 243; 241, 242
563.16.11.2009pondelok16:30 - 18:30245, 244, 197e
564.09.11.2009pondelok16:30 - 18:30197a; 197e
565.02.11.2009pondelok16:30 - 18:30243, 241; 217, 197b
566.26.10.2009pondelok16:30 - 18:30239, 241; 197a
567.22.10.2009štvrtok16:30 - 21:00238, 235, 198, 234, 43, 187, 62a, 62b, 62c, 62d, 30
568.19.10.2009pondelok16:30 - 18:3043, 238; 235, 198, 234, 43, 187, 62a, 62b, 62c
569.17.10.2009sobota09:00 - 17:0062d, 62c; 187, 30; 235, 30, 198, 234;; 238, 239
570.16.10.2009piatok16:00 - 19:00240; 62a, 62b
571.12.10.2009pondelok16:30 - 18:30235; 234
572.08.10.2009štvrtok14:30 - 15:30

Otvorenie medzinárodnej konferencie na Spišskej Kapituli dňa 8.10.2009

    Časový harmonogram akcie:
12:30 - odjazd z parkoviska pred Zimným štadiónom OPROTI pumpe SHELL
13:10 - príjazd na Spišskú Kapitulu.
13:15 - generálka na vystúpenie v aule na Spišskej Kapituli.
14:00 – prezlečenie sa do speváckych úborov.
14:30 – Vystúpenie CHI na slávnostnom otvorení Medzinárodnej konferencie.

Spievame 5 piesní:
    - KYRIE ELEISON - Fridthov Anderssen
    - KORUNOVANIE - Mikuláš Moyzes
    - BOŽE, ČOS' RÁČIL - Mikuláš Schneider Trnavský
    - DOMINE NON SUM DIGNUS - Mikuláš Schneider Trnavský
    - ALLELUIA - Gordon Young


15:30 – ukončenie otvorenia konferencie.
16:00 – odjazd autobusu zo Spišskej Kapituli.
16:20 – zastávka v Levoči pri Podkove (Biric).
16:40 – zastávka pri podjazde v Spišskej Novej Vsi.
16:50 – zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Smižian.
16:55 – zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul.
17:00 – zastávka pri podjazde v Smižanoch (Šišková).
17:10 – zastávka na sídlisku Mier vpredu – nákupné stredisko.
17:15 – zastávka na sídlisku Mier vzadu – Wolkerova ul.
17:20 – zastávka na Tarči pri Požiarnej zbrojnici.
17:25 – zastávka na Tarči pri škôlke Lipová ul.
17:30 – zastávka v meste pri veľkom kostole.



Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
573.05.10.2009pondelok16:30 - 18:30171, 75; 115, 192, 171, 75
574.28.09.2009pondelok16:30 - 18:30156, 235, 75
575.21.09.2009pondelok16:30 - 18:30Skúška bola zrušená z dôvodu konania školského rodičovského stretnutia.
576.14.09.2009pondelok16:30 - 18:30238
577.07.09.2009pondelok16:30 - 18:30238
578.31.08.2009pondelok16:30 - 17:15192, 71, 155
579.29.06.2009pondelok16:30 - 18:30201, 71
580.22.06.2009pondelok16:30 - 18:3043, 234; 234
581.15.06.2009pondelok16:30 - 18:3071, 234; 201Zrušené vystúpenie v Levoči.
582.08.06.2009pondelok16:30 - 18:30165, 43Dohodnuté vystúpenie v Levoči.
583.01.06.2009pondelok16:30 - 18:30201; 235, 229
584.25.05.2009pondelok16:30 - 18:30Pozeranie vystúpenia v Rzeszowe a hodnotenie jeho výkonu.
585.23.05.2009sobota15:00 - 15:20237, 69, 198, 156, 19

Súťažné vystúpenie v RZESZOWE:

    Časový harmonogram cesty:
piatok 22.5.2009 – stravu začíname večerou.
14:00 - odjazd z parkoviska pred Zimným štadiónom OPROTI pumpe SHELL (väčšina)
- vstupnú kontrolu počtu a dokladov (OP, alebo PAS) účastníkov zájazdu robí Mgr. Marta Nováková (mobil: 0907438538).
14:10 - zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul. (Grega, Lukačovský, Mederyová, Timko).
14:15 - zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Levoče (Murkovci, Lopatníková, Lučivjanská, Ivančák, Juházy, Osif, Podkrivacký).
14:35 – zastávka v Levoči pri krčme Podkova (Biric).
19:00 – predpokladaný príchod do Rzeszowa a stretnutie s prideleným sprievodcom, ubytovanie v hoteli Maraton v Lubeni (miestna časť Rzeszowa -viď stránku www.maraton.biz ).
20:00 – večera v hoteli Maraton.
21:00 – spoločná krátka skúška a organizačné pokyny.
22:00 – osobné voľno a dobrú noc.
Sobota 23.5.2009 - máme zabezpečenú celodennú stravu.
08:00 - raňajky v hoteli Maraton a po nich krátka hlasová skúška.
09:15 – prehliadka Rzeszowa a okolia so sprievodcom, ako aj s Elzbietou Przystasz (dirigentka Sanockeho choru kameralneho).
12:00 - obed v hoteli Maraton.
12:45 - skúška zboru v hoteli Maraton.
13:30 - presun do Rzeszowa, kostol św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31, kde bude SÚŤAŽ!!
14:00 - generálka na súťažné vystúpenie v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31.
14:15 - súťažné vystúpenie v kategórii D v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31.
17:00 – omša v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31, v rámci nej budú zbory (i CHORUS IGLOVIA) spievať 1 skladbu, ktorú vyberie porota festivalu – takže účasť povinná!
18:00 - vyhlásenie výsledkov súťažného festivalu v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31.
19:00 - večera a stretnutie s hostiteľmi a ostatnými zbormi – tento program upresním na mieste!!!
23:00 - príchod do hotela Maraton a osobné voľno.
nedeľa 24.5.2009 – máme raňajky, potom je strava riešená samostatne.
08:00 - raňajky a príprava na návrat.
09:30 - odchod z hotela a rozlúčka s hostiteľmi.
10:00 - 13:00 - prehliadka nádherného zámku v Lancute (cca 20 km východne od Rzeszowa) – vstupné je 20 Zl, alebo 5,00 EUR – kto nepôjde do zámku – má osobné voľno.
13:00 - 14:00 - osobné voľno v Lancute.
14:00 - odjazd z Lancutu.
19:00 - zastávka v Levoči pri Podkove (Biric) .
19:15 - zastávka pri podjazde v Spišskej Novej Vsi.
19:20 – zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Smižian.
19:25 – zastávka zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul.
19:35 – zastávka na sídlisku Mier vpredu – nákupné stredisko.
19:40 – zastávka na sídlisku Mier vzadu – Wolkerova ul.
19:50 – zastávka na Tarči pri Požiarnej zbrojnici.
19:55 – zastávka na Tarči pri škôlke Lipová ul.
20:00 – zastávka v strede mesta pri Kostole Na nebovzatia Panny Márie.

Pokyny na cestu:

1/ repertoár je daný:
    - NIESCZIE CHWALE, MOCARZE - Mikolaj Gomólka
    - CANTATE DOMINO - Anatolij Gretchaninov
    - STAROSLOVIENSKY OTČENÁŠ
    - DOMINE NON SUM DIGNUS - Mikuláš Schneider Trnavský
    - SVIATOK SLOVENSKA - Ján Levoslav Bella
2/ Jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM (to iba do večere, ktorou začíname)a na celú cestu SPÄŤ, pretože zájazd končíme raňajkami v nedeľu a pokračujeme až do večera vlastnou stravou.
3/ Komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
4/ Zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte).
5/ Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ, alebo PAS.
6/ Z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy sukne a blúzky (šály a všetky doplnky, ktoré máme), muži smoking, bielu košeľu a motýliky.
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Rzeszowe a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie.
    - NOTY (aj keď najlepšie by bolo vedieť všetko naspamäť).
7/ Budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať.
8/ Doporučujeme si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev.
9/ spať sa bude v hoteli Maraton v Lubeni (miestna časť Rzeszowa).
10/ Nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik, či pršiplášť.
11/ Rovnako doporučujeme zobrať si malý vak na turistiku po Rzeszowe a okolí.
12/ Treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM asi 5 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
13/ Cestujeme autobusom cestovnej kancelárie MAJA TOUR.



Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
586.18.05.2009pondelok16:30 - 18:3069, 198, 237; 156, 19
587.11.05.2009pondelok16:30 - 18:30156; 235
588.04.05.2009pondelok16:30 - 18:30198, 69, 237, 19; 237
589.27.04.2009pondelok16:30 - 18:30237; 198, 69
590.25.04.2009sobota08:30 - 16:00237, 69; 19; 198, 156; p., 156, 229; 235
591.24.04.2009piatok16:30 - 19:00237, 198; 19
592.20.04.2009pondelok16:30 - 18:3019
593.06.04.2009pondelok16:30 - 18:300, 69; 237
594.30.03.2009pondelok16:30 - 18:30237; 69, 198
595.23.03.2009pondelok16:30 - 18:3043; 236, 164, 43
596.22.03.2009nedeľa11:00 - 13:30115, 60, (59b)


"Malá vojna"

Dňa 22.3.2009 sa uskutoční PIETNA SPOMIENKOVÁ SLÁVNOSŤ, kde Chorus Iglovia v rámci programu zaspieva tieto piesne:
  • Hoj vlasť moja
  • Hojže Bože
  • Bože, čos' ráčil
  • Kto za pravdu horí
Zraz členov zboru o 11:00 hod na cintoríne v Spišskej Novej Vsi.
597.16.03.2009pondelok16:30 - 18:3060, 15; 228
598.09.03.2009pondelok16:30 - 18:3059b, 15, 115; 60, 235, 229
599.02.03.2009pondelok16:30 - 18:30165; 43
600.23.02.2009pondelok16:30 - 18:30235; 229Koncertná sieň Reduty
601.16.02.2009pondelok16:30 - 18:30235, 85Na najbližšie skúšky si treba pripraviť piesne č. 229, 235, 85, 43, 97, 115, 164, 115 a 71.
602.09.02.2009pondelok16:30 - 18:3097; 192
603.02.02.2009pondelok16:30 - 18:30229, 235

Program výročnej členskej schôdze

aula Gymnázia, Školská 7 Spišská Nová Ves, 2.2.2009 o 17:30 h

  1. Otvorenie a privítanie – Murko
  2. Voľba pracovnej komisie – Murko (návrh Zrostová a Králová)
  3. Správa o činnosti CHI za rok 2008 – Murko
  4. Správa o hospodárení CHI za rok 2008 – Lukačovský
  5. Správa Revíznej komisie – Perunová
  6. Plán práce na rok 2009 – Nováková
  7. Návrh rozpočtu na rok 2009 – Repková
  8. Rôzne
    1. návrh na členské á 2 EUR/1 mesiac a člen CHI
    2. návrh na vyškrtnutie konkrétnych členov CHI podľa stanov CHI, článku 3, bodu 4
  9. Diskusia
  10. Uznesenie
  11. Záver
604.26.01.2009pondelok16:30 - 18:30229; 97
605.19.01.2009pondelok16:30 - 18:30131
606.12.01.2009pondelok16:30 - 18:309, 231Výročná členská schôdza bude dňa 2.2.2009
607.17.12.2008streda16:30 - 18:30139, 216, 154, 146, 156, 158, 234, 22, 108, 232, 193, 139, 226, 66; 224, 40
608.15.12.2008pondelok16:30 - 18:30154, 108, 66, 220, 219, 234; 226, 193, 232, 158, 139
609.08.12.2008pondelok16:30 - 18:3066, 234, 220, 219; 139, 15
610.06.12.2008sobota09:00 - 17:00232, 193, 226; 158, 66; 108, 154, 234, P, 219, 220; 234, 15, 224
611.05.12.2008piatok16:00 - 19:00224, 222; 226, 232, 158
612.04.12.2008štvrtok15:30 - 18:00171, 48, 156, 24, 41, 201, 155

Spišské zborové dni

    Spišské osvetové stredisko ,Mestské kultúrne centrum v spolupráci s Gréckokatolíckym farským úradom a Baníckym spolkom Spiš v Spišskej Novej Vsi usporiadajú v dňoch 4.- 5.decembra 2008 Spišské zborové dni
    Spišské zborové dni nadväzujú na tradíciu prehliadok a festivalov z oblasti zborového spevu v regióne a ich základným cieľom je propagovať koncertné aktivity speváckych zborov, priblížiť jednotlivé spevácke zbory širokej verejnosti a umožniť konfrontáciu umeleckej úrovne jednotlivých speváckych zborov.
    Spišských zborových dní sa môžu zúčastniť existujúce spevácke zbory, ktoré pôsobia na území regiónu Spiš, bez rozdielu zriaďovateľa a zamerania.
    Dramaturgia svetským speváckym zborom nie je určená, doporučujeme do repertoáru zaradiť pieseň s baníckou tematikou. Časový limit 20 minút.

4. decembra 2008 /štvrtok/ - prehliadka svetských speváckych zborov
(koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves)
  • Spevácky zbor Chorus Cantoris ZUŠ Spišská Nová Ves
  • Miešaný spevácky zbor Chorus Iglovia Spišská Nová Ves
  • Mužský spevácky zbor Štiavničan Banská Štiavnica
  • Robotnícky spevácky zbor Krompachy
  • Dievčenský spevácky zbor Iuventus Paedagogica Levoča
Program prehliadky:
15.30 Príchod a prezentácia
16.30 Súťaž baníckych spevokolov a zlatú karbidku
18.00 Slávnostný skok cez kožu - Šachttag 2008
20.00 Záver
    Naše piesne:
  1. Kyrie eleison, Fridthov Anderssen
  2. El grilo, Josquin Desprez
  3. Domine, non sum dignus, Mikuláš Schneider - Trnavský
  4. Haviari, haviari, Banícka zo Štiavnice
  5. Za horami, za dolami, Ján Cikker
  6. Vyběhla bříza běličká, Antonín Dvořák
  7. Zahučali chladné vetry, Ivan Hrušovský
  8. Les Champ-Elysées, Claude Poletti

5. decembra 2008 /piatok/ - prehliadka cirkevných speváckych zborov
(Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves)
  • Spevácky zbor Megalinariom Spišská Nová Ves
  • Ženský spevácky zbor Dimitrios Poráč
  • Miešaný spevácky zbor Cantica Christiana Krompachy
  • Miešaný spevácky zbor Laudamus Svit
Program prehliadky:
16.00 Príchod , prezentácia/priestorové skúšky/
17.00 Prehliadka spišských speváckych zborov
18.30 Vyhodnotenie a odovzdanie diplomov
19.00 Večera
20.00 Záver
613.01.12.2008pondelok16:30 - 18:30158, 156, 155, 193, 48, 171, 24
614.24.11.2008pondelok16:30 - 18:30234; 233, 219, 220, 224
615.22.11.2008sobota09:00 - 17:00234; 233; 228; 146; 193; 108, 219, 220; 66
616.21.11.2008piatok16:00 - 19:00232, 226, 227; 234
617.17.11.2008pondelok16:30 - 18:30224, 222, 232
618.10.11.2008pondelok16:30 - 18:30232, 224, 222
619.03.11.2008pondelok16:30 - 18:30224, 221
620.26.10.2008nedeľa10:00 - 04:00(Ach synku synku, Štátna hymna Československej republiky)
75, 171, 48, 156, 182, 115, 59, 41, 24, 166, 201, 8, 213, 68
Koncert v Havlíčkovom Brode:
    Prijali sme pozvanie vystúpiť na slávnostnom koncerte pri príležitosti 90. výročia vzniku samostatného štátu.
Prikladám základný časový harmonogram cesty.
Nedeľa 26.10.2008
10:00 - odchod z SNV
18:00 - príchod do HB
18:30 - večera
19:30 - spoločné stretnutie z členmi Jasoňa + skúška spoločných skladieb
Pondelok 27.10.2008
8:00 - raňajky
10:00 - 11:30 - skúška (Klášterní kostel)
12:30 - obed
16:00 - spoločná akustická skúška (Klášterní kostel)
17:00 - slávnostný koncert
19:00 - spoločné posedenie + večera (radnica)
21:30 - odchod domov
621.20.10.2008pondelok16:30 - 18:30213, 156, 182, 115, 171, 8, 41, 24, 48, 59, 68
622.13.10.2008pondelok16:30 - 18:30223, 24; 201, 213
623.08.10.2008streda13:30 - 15:001, 33, 60, 8, 30
624.06.10.2008pondelok16:30 - 18:3063, 33; 60, 1, 8
625.01.10.2008streda06:00 - 02:30
    Dom kultúry:192, 48, 7, 41, 187, 166, 128, 155, 199, 164, 30
    Kostol: 198, 132, 69, 156, 182, 164, 19, 74, 75, 171, 192
Koncerty v Lotyšsku:
    Časový harmonogram cesty:
Streda 1.10.2008 (strava je v tento deň riešená samostatne).
06:00 - odjazd zo zastávky pred SINTROU - sídlisko Východ (Adamčiaková, Bandžuchová, Budajová, Fajtová, Radvancová, Znaková, Zrostová).
06:05 - zastávka na novej Tarči pri potravinách smerom na starú Tarču (Gončárová, Perovská, Skokanová, Staňová, Štefániková, Vanacká).
06:10 - zastávka na starej Tarči (Nováková, Kleinová, Tokarčíková, Polom).
06:15 - zastávka pri pošte smerom na sídlisko Mier (Králová, Sedlačko).
06:20 - zastávka pred Potravinami na Mieri vpredu (Fleischhandlová, Mindžáková, Novotná, Perunová, Pižemová, Scholzová, Surgentová, Marton, Murín).
06:25 - zastávka pri podjazde v Smižanoch (Šišková).
06:30 – zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul. (Grega, Repková, Lukačovský, Timko).
06:35 – zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Levoče (Lučivjanská, Ivančák, Murkovci, Osif).
06:55 – zastávka v Levoči pri krčme Podkova (Biric).
07:00 – zastávka v Levoči pri Sedrii (Dravecký).
07:00 – 24:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
Štvrtok 2.10.2008 (strava je v tento deň – okrem večere – riešená samostatne).
00:00 – 07:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
07:00 – predpokladaný príchod do Rigy.
07:00 – 08:30 hygienická a občerstvovacia prestávka a stretnutie so sprievodcom.
08:30 – 14:00 prehliadka Rigy so sprievodcom – SPOLOČNE.
14:00 – 15:30 osobné voľno – časová rezerva.
15:30 – 19:00 cesta autobusom do cieľa našej cesty – mesta LJEPAJA.
19:00 – 20:00 ubytovanie –Študentský hostel Ventspils St. v kombinácii s ubytovaním po rodinách a večeru upresní hostiteľ.
20:00 – stretnutie s hostiteľmi – Promenáda a prehliadka centra mesta Ljepaja.
Piatok 3.10.2008
08:00 – 10:00 raňajky a osobné voľno.
10:00 – 11:00 oficiálne prijatie na mestskom úrade v Ljepaji.
11:00 – 14:00 exukurzia po Ljepaji s prideleným domorodcom-sprievodcom.
14:00 – 15:00 obed.
15:00 – 16:00 osobné voľno.
16:00 – 18:00 generálka na I. koncert - (civilný) v miestnom kultúrnom dome.
18:00 – 20:00 – I. koncert – (civilný) v miestnom kultúrnom dome – účinkujeme spolu s domácim speváckym zborom LAUMA.
20:00 – 24:00 – večera a spoločné slávnostné posedenie s hostiteľmi a so zborom LAUMA.
Sobota 4.10.2008
08:00 – 09:00 raňajky.
09:00 – 14:00 Zájazd k Ostsee a do Národného parku.
14:00 – 15:00 obed.
15:00 – 17:00 osobné voľno.
17:00 – 18:00 generálka na II. koncert - (cirkevný) v miestnom kostole.
18:00 – 18:30 – II. koncert – (cirkevný) v miestnom kostole – účinkujeme spolu s domácim speváckym zborom LAUMA.
18:30 – 19:00 presun na večeru.
19:00 – 24:00 h večera a spoločné posedenie oboch zborov.
Nedeľa 5.10.2008
09:00 – 10:00 raňajky.
10:00 – 11:00 osobné voľno na pobalenie vecí.
11:00 – rozlúčka s hostiteľmi a odjazd domov.
11:00 - 24:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
Pondelok 6.10.2008
00:00 – 10:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
10:00 - predpokladaný príjazd do Spišskej Novej Vsi s vystupovaním podľa dohody.

Pokyny na cestu:

1/ Repertoár a časový priestor je nasledovný:
    - I. koncert cca 30 min. čistého spevu: 192, 48, 7, 41, 187, 166, 128, 201, 24, 155, 199, 164, 30, (76)
    - II. koncert cca 30 min. čistého spevu: 132, 69, 156, 182, 198, 19, 74, 75, 171, 164, 192, (89)
2/ Jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na celú stredu a celý štvrtok, pričom spoločnú stravu začíname až vo štvrtok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi v Lotyšsku.
3/ Komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
4/ Zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte).
5/ Lotyšsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ, alebo PAS.
6/ Z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy sukne a nové blúzky (šály a všetky doplnky, ktoré máme), muži smoking, bielu košeľu a motýliky (čierny aj červený).
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Rige a okolí Ljepaje, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie.
    - plavky, aj keď len pre vyslovených otužilcov – budeme pri mori.
    - NOTY.
7/ Budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať.
8/ Doporučujeme si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev.
9/ Spať budeme spolu v internáte (študentskom hosteli) 10/ Môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie.
11/ Nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik, či pršiplášť.
12/ Rovnako doporučujeme zobrať si malý vak na turistiku po Rige a po Ljepaji.
13/ Treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 20 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
14/ Mena v Lotyšsku je 1 lotyšský lat = 100 santimov, 1 lat = 43,086 Sk. Z hľadiska výmeny peňazí je vhodné zobrať si eurá a vymeniť ich tam. (1 Lat je asi 1,42 Euro). Tu Vám lotyšské laty v banke vymenia len na ohlásenie vopred a potom zasa zoberú naspäť.
15/ Lotyšsko je rovinatá a nížinná krajinna, najvyšší vrch meria iba 311 m. V Lotyšsku žie cca 2,5 mil. obyvateľov, z ktorých až 20 % tvoria rusi, ktorých tam veľmi radi nemajú. Náboženstvo je delené zhruba na štvrtiny až pätiny. 20 % je luteránov, 20% je katolíkov, 20 % je pravoslávnych a zvyšok sú iného vierovyznania, alebo ateisti.
16/ Po zhodnotení finančnej situácie je potrebné si pripraviť príspevok na cestu v hodnote 500,- Sk



Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
626.29.09.2008pondelok16:30 - 18:30156, 182, 74, 187, 166, 128; 192, 7, 41, 164, 171
627.22.09.2008pondelok16:30 - 18:307, 48, 41, 24, 199, 164
628.20.09.2008sobota09:00 - 17:00164, 171, 198, 128, 166, 74, 187, 182, 81, 24, 132, 19, 41, 58, 201, 30, 155
629.19.09.2008piatok16:00 - 19:30221, 75, 164
630.15.09.2008pondelok16:30 - 18:30187, 30, 74, 164, 199
631.08.09.2008pondelok16:30 - 18:30198, 69, 192, 156, 201
632.01.09.2008pondelok16:30 - 18:30171, 41, 192, 182, 155
633.30.06.2008pondelok16:30 - 18:3070, 181, 201
634.23.06.2008pondelok16:30 - 18:30181, 70, 156
635.16.06.2008pondelok16:30 - 18:3070, 181, 180
636.09.06.2008pondelok16:30 - 18:30105, 70
637.02.06.2008pondelok16:30 - 18:30110, 105
638.26.05.2008pondelok16:30 - 18:30103, 181
639.19.05.2008pondelok16:30 - 18:30Skúška bola zrušená z dôvodu konania maturitných skúšok.
640.12.05.2008pondelok16:30 - 18:30181, 180
641.05.05.2008pondelok16:30 - 18:30103
642.24.04.2008štvrtok16:00 - 18:3062a, 62b, 62c, 62d, 58, 30, 115, 151, 41, 171, 24Zrušenie vystúpenia v Mukačeve z dôvodu preloženia festivalu na jeseň.
643.21.04.2008pondelok16:00 - 18:308, 33, 76, 115, 1, 171, 48, 151, 198, 69, 41, 192, 89, 175, 102; 62a, 62b, 62c, 62d, 24, 60, 81, 59, 167, 155, 166, (30, 58)
644.14.04.2008pondelok16:30 - 18:30198, 24, 62a, 62b, 62c, 62d, 58
645.12.04.2008sobota09:00 - 17:0047, 81, 175, 167, 156, 102, 155, 30, 182, 166, 201
646.11.04.2008piatok16:00 - 19:0033, 76, 115, 171, 48, 151, 69, 41
647.07.04.2008pondelok16:30 - 18:3081, 175, 166, 8
648.31.03.2008pondelok16:30 - 18:30147, 81, 182, 167, 155
649.29.03.2008sobota09:00 - 17:0058, 76, 41, 171, 151, 59, 48, 89, 55, 24
650.28.03.2008piatok16:00 - 19:00167, 30, 182, 81
651.17.03.2008pondelok16:30 - 18:3024, 58Zrušenie účasti na festivale v poľskom Sanoku z dôvodu presunu termínu konania na 3.5.2008
652.10.03.2008pondelok16:30 - 18:3030, 89, 171, 69, 41
653.25.02.2008pondelok16:30 - 18:3059, 24
654.23.02.2008sobota09:00 - 17:0030, 102, 175, 155, 41, 171, 48, 151Návrh na zmenu úborov
655.22.02.2008piatok16:00 - 19:0081, 171, 41
656.18.02.2008pondelok16:30 - 18:30167, 30, 81
657.11.02.2008pondelok16:30 - 18:30167, 81, 115 Prijatie ďalšieho pozvania: 9.-11. 5.2008 Mukačevo
658.04.02.2008pondelok16:30 - 18:3062d, 62c, 62a, 60
659.28.01.2008pondelok16:30 - 18:30Členská schôdza OZCHI, 62b, 62c
660.21.01.2008pondelok16:30 - 18:3062d, 62a, 167
661.14.01.2008pondelok16:30 - 18:3048, 24
662.07.01.2008pondelok16:30 - 18:30Privítanie v novom roku, 27